46

 1042  23

Man ir vienmēr paticis Rīgā iet uz sporta zāli, jo tur vienmēr ir apkārt skaistas meitenes, kas trenē savus jau tā tvirtos dupšus. Skatoties uz tiem pilnmēnešiem prātā sāk raisīties neķītras domas un tad Tu saproti, ka zālē ir nu jau pa vienu stieni vairāk. Tad es parasti apsēžos un cenšos domāt neseksuālas domas. Tas jādara ar acīm ciet, jo pārsvarā dibeni ir visur.

Bet visvairak man patīk, ka zāle parasti ir tīra, viss vienmēr ir labi sakārtos, nav nekas jāmeklē pa malu malām. Cilvēki beidzot saprot, ka aiz sevis ir jāsakārto. Tāpēc es vienmēr trenējoties sajūtos lieliski un komfortabli.

Bet mans komforts pēkšņi tika izjaukts, Vakar pēc pēdējā vingrinājuma pietupieniem, man pēkšņi no liela spiediena sagribējās dirst. Ne tā, ka pilnīgi jāskrien vai saliekušam jāiet ātri uz tualeti pirms sunīts nav izbāzis purniņu laukā, bet tā cēli ar augstu paceltu galvu, lai visi paskatītos un nodomātu: “Lūk, vot šādi jāiet dirst kā īsts varonis”.

Nezinu Kāpēc, bet jo tuvāk tualetei, jo vairāk gribas dirst, tas laikam zemabziņā kāds iestrādāts mehānisms. Tāpēc beigās paātrinaju soli un kā Aigars Fadējevs iesoļoju tualetē. Ātri iegāju kabīnītē un iesaucos: “Bļeģ, sūdi”. Man pavērās šausminoš skats. Poda brille bija nodirsta. Viss mans labais priekštats par foršo zāli tika sagrauts, ka šeit trenējas tik nemākulīgi dirsēji, kas nemāk aiz sevis savākt. Es nesaprotu kā ir jādirš, lai tā nodirstos. Lietiskie pierādījumi tika iemūžināti bildē

Tā kā vīriešu tualetē nesanāca man padirst, nācās iet uz sieviešu. Tur gan viss bija tīrs un skaists. Žēl gan, ka ejot ārā jau meitenes rindā stāvēja.

Tagad man ir jānoskaidro- Kurš apdirsa poda brilli? Varbūt vainīgais šo redzēs un no kauna apdirsīsies

8. marts- porno sižeta piepildījums

Komentāri 46

0/2000
Izskatās pēc maizes zupas
 36  0 atbildēt

Sūdīgs tev piedzīvojums bijis.

 28  0 atbildēt

''Ne tā, ka pilnīgi jāskrien vai saliekušam jāiet ātri uz tualeti pirms sunīts nav izbāzis purniņu laukā''   

 25  0 atbildēt

Viņš jau tikai gribēja ieeļot eņģi

 25  0 atbildēt

Vispār jau nereāla bilde. Ja vienīgi kāds to šķidro tur no krūzes ir uzlējis. Katram ir bijusi caureja un esmu pārliecināts, ka katram arī ir gadījusies šmuce.....    Pastāstiet man, kā var nodirst šķidro tik smuki uz poda brilles malas neapgānot poda vāku/grīdu un blakus esošo sienu?  

Bilde ir totālākais feiks!(feiks tāpēc, ka fiziski, tik smuki appļūtīt malu NAV iespējams smi:

 19  1 atbildēt

Fuiiii, Mobi, varēji pabrīdināt, lai neskatās cilvēki, kas ēd Roltonu  

 15  0 atbildēt

Šausmas! Vēl viens pierādījums tam, cik tomēr pretīgi spēj būt cilvēki...  

 13  0 atbildēt

"..kā Aigars Fadejevs.."

 13  0 atbildēt

Es no tualetes nevaru iziet normli, pirms neesmu skaidri parliecinajusies ka kaka ir noskalojusies  un neuzpeld atpakal     

 12  0 atbildēt

Interesanti paskatīties no malas uz spoku komūnu, raksts ar nodirstu poda brilli savāc kandrīz 800 +, kamēr informatīvi un tiešām interesanti raksti nepārsnied 200 +, liek aizdomāties par cilvēku vērtībām un interesēm  

 13  1 atbildēt

Labs, labs.   Kaa vienmeer +

 11  0 atbildēt
Man bija tāpat, tikai nepamanīju, ka ir nodirsts... Mierīgi blakus nokārtojos. Tikai ceļoties sapratu, ka sēdēju blakus sūdam. Drēbes arī netīras... Un smirdēju trakāk nekā beigts kaķis.
 11  0 atbildēt

Tur jau vēl uz maliņas rūme sanāca. Tik jāvaktē, lai pats nenosmērējies

 10  0 atbildēt

man nācās šādu skatu redzēt meiteņu tualetē. 

 8  0 atbildēt

Labu apetīti visiem kas tagad ēd.      

 8  0 atbildēt

- ,jo izvēmos ieraugot titullbildi

 6  1 atbildēt

  

 4  0 atbildēt

iespējams tas biju es

 4  0 atbildēt

Diezgan nesaprotami..kā kko tādu vispār var dabūt gatavu.  

 3  0 atbildēt

Dzērāja pļutka kādam piemetusies...

 3  0 atbildēt