Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
34

čiu.

Jau iepriekš vēlos teikt, ka raksts ir tikai pēc maniem uzskatiem, tas nav jāpieņem par taisnību jums visiem.

No pieredzes varu teikt, ka no draudzības līdz naidam ir tikai viens solis. Tas var notikt gaismas ātrumā. Tas ir skumji, bet bieži nākas noskatīties uz to kā labākie draugi or draudzenes gājuši katrs savu ceļu un kļuvuši par ienadniekiem, sancenšiem vai jebkāda vieda "nedraugiem".

Un tad rodas jautājums- kāpēc tad man vajag tā pūlēties, lai izveodtu draudzību, ja tā var beigties jeb kurā brīdī?

Bet es vairāk šo tēmu rakstīšu par jau niešiem un šīs tēmas aktualitāti jauniešu vidū, kā arī par to, kas tad notiek tad, kad šis naids ir jau radies.

Nevar noliegt, ka jaunieši mēdz mainīt draugus, ir tādi kuri gadiem draudzējas un ir sirds draugi, taču tieši pretēji ir tādi kuri draugus maina ik pa mēnesim. Es nezinu, vai šos cilvēkus var nosodīt, jo ko gan sliktu viņi dara? Protams, ja tev draudzība ar kādu ilgst ļoti ilgu laiku, tad ir sāpīgi, ja tā beidzas, taču ja cilvēks irvēlas iegūt vairākus draugus, taču nepielaist viņus pārāk tuvu? To nevar sodīt, manuprāt.

Manā džzivē ir bijuši atgadijumi, kad mans sirds draugs kļuvis par manu ienaidnieku dienas laikā. Tad daudzi teica "tad kādi jūs sirds draugi, ja varat vienkārši pārtraukt kontaktu?" Jā, ari man bija grūti ar to samierināties un grūti bez viņa, taču tā notiek. Labāk ir ļauties liktenim, ja liktebis lēmis, ka jūsu draudzība beigsies, tad tas notiks agrāk vai vēļāk.

MUĻĶĪGĀKAIS.... kas notiek pēc tam, kad draudzība beigusies....

Ir gadijumi, kad vienkārši pārtrauc kontaktu un izturas, kā svešinieki, tas ir lieliskākais variants.

Bet, ja sākas reāls mobings? Starpt diviem cilvēkiem, kuri viens otru mīl, kā draugu un zina viens par otru visu. Vai tik tas nav īsts karš? Elle? Es teiktu, vienkārši vāks....

Un mēdz būt tā, ka tas notiek starp pāri. Viņi izšķiras, kļūst par ienaidniekiem un sākas elle.

Ir tik interesanti, ka cilvēki kuri mīl viens otru vienā brīdī var kļūt par nezvēriem, kuriem vienīgā velme ir viens otru saraut gabalu gabalos. Cilvēks tā ir radīts. Kā vienpatis, attīstības laikā ir radies jēdziens "draudzība", tam piemērotas noteikti vārdi, darbības utt, bet ne rezultāts. Neviens nav noteicis, ka draudzībai jābūt mūžīgai vai, ka tai jābūt uz pāris gadiem.

Ja ir gadījies zaudēt labu draugu, kuŗš kļūst par ieniadnieku, tu zināsi par ko es runāju. Tās sāpes, kas ir tik lielas, tās domas, kas neatstāj prātu, darbības, kas netiek kontrolētas. Lai vai, kā draudzēties ir forši, bet draudzības iznākums mēdz būt nepatīkams, TĀPĒC, dzīvo mirklim, novērtē savus draugus šodien, jo rīt jūs var šķirt.

 Autors: MeiteneTīmeklī Kur beidzas draudzība un sākas naids
1.
0
34
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [6]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Parasts spocēns avatars
Medaļa Ped(r)otrollisMedaļa Twittera čomsMedaļa SEO
  Parasts spocēns 17.05.18 23:13  
2
0

Tā dzīvē notiek. Es draudzējos ar vienu cilvēku veselus septiņus gadus un dienas laikā draudzība beidzās, kam protams bija savi iemesli, bet tas nav nekas slikts. Tu daudz ko iemācīsies no tā.

ezkins avatars
Medaļa Zoles recidivistsMedaļa MaskaMedaļa Dienas joks
  ezkins 17.05.18 22:50
1
0

Nav ienaidnieku, ir tikai Miilestiiba. Kad izaugsi, sapratiisi. Tev ir visas iespeejas saprast kopsakariibas. Bet jaa, katram ir savs celjsh, un shis celjsh ved uz Miilestiibu. Es veelu Tev saskatiit, sajust un realizeet. Veiksmi!

Anonīms
Anonīms 18.05.18 02:14  
0
0
Dzīve ir pamācošs teātris, iegūstot jebkāda veida pieredzes. Jo dažādākas, jo vērtīgāk paša attīstībā.
Anonīms
Anonīms 18.05.18 02:54
0
0

Var notikt ta, ka uzauga kopa, un tad velak dzivee,vairs nevar draudzeties, jo abi ir mainijusies un/vai ir noticis parak daudz sh*t pa to visu laiku ka draudziba nevar but ta pati, un labakais varians ir vienkarsi beigt kontaktu un dzivot talak.

Nevajag baidities atstat cilvekus pagatne kas tevi nepadara laimigu vai dara lietas kas tev nepatik. 

Tadeušs Zvēriņš avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas doma
  Tadeušs Zvēriņš 18.05.18 07:10
0
0

Naids ir mīlestības medaļas otra puse. Arī naids cilvēku starpā var būt papildinošs, pamācošs un audzinošs.  Galvenais to pareizi izmantot, ne velti filozofiski teksti aicina mīlēt savu ienaidnieku. 

Blūberijs avatars
Medaļa Melnais caurumsMedaļa Vecīša cepureMedaļa Testu veidotājs
  Blūberijs 18.05.18 07:36
0
0

Beidz džadžot