9

 88  0

Līdz ar tehnoloģiju attīstību, ir attīstījusies arī iespēja sekot citu panākumiem.
Kādam ir labāka dzīve, vairāk piedzīvojumu, stabilas attiecības un bizness.

Lai arī ir attīstījušies sociālie tīkli, tas nenozīmē, ka cilvēki jūtas labāk. Var protams, diskutēt ka galvenie iemesli pašnāvībām nav internets, bet gan mentālas problēmas, tomēr pašu depresiju var veicināt tieši tas, ka tiek veidots priekštats, cik labi ir citiem un kāds lūzeris esi tu.

Arī nesenā Avicii nāve un Chestera(Linkin Park) nāve lika aizdomāties par to, kāpēc mūsdienu dzīveseveids cilvēkus burtiski piespiež izšķirties par šādu soli.

Diemžēl esmu tam visam gājis cauri, ka neviens nevēlas palīdzēt, un zūd motivācija censties un iet uz priekšu, jo nav dēļ to darīt, un sasniegumi neliekas nekas salīdzinot ar citu sasniegumiem, kurus ir sasnieguši viņi.

Bet tomēr- sapratu ka lielā mērā pie tā visa ir vainojami sociālie tīkli un to publikācijas, kas parāda dzīvi tādu, kāda tā patiesībā nav- tiek likti tikai labie notikumi.

Paradokss- facebook tiek likti pozitīvie notikumi, cik visiem pārējiem viss ir labi, bet ziņās- cik valstī un citur viss ir slikti.

Rezultātā- depresija.

Bet mērķi, kāpēc dzīvoju, vēl joprojām neesmu atradis. Laikam sev un Dievam....


Pievienotie video

Komentāri 9

0/2000
Tajā visā internets ir tikai lieta kas to pastiprina. Galvenais stradat ar smadzenem.ja nespej pienemt kritiku, tad labak palasit gramatu, neka serfot netā. Ir jadoma ar galvu ko dari, kā un kāpēc. Ari par to pašu ko publiskot.
 4  0 atbildēt

Nesaku to par visiem, bet vismaz daļa to, kas dabū depresiju, jo redz ka kāds dzīvo labāk, to dabūtu tāpat - ielas pilnas dārgiem auto, firmu veikali, dārgi restorāni. Tā vai tā agri vai vēl u tā depresija pienāktu redzot, ka cits ģērbies drēbēs par cilvēka 2 mēnešalgām iekāpj auto, kurš būtu attiecīgā cilvēka 10 gada algas un vēl pie sāniem sapņu dūdiņa vai džeks... Arī kaut kā slavināšana nav ienākusi tikai ar soc tīkliem. ņemam tos pašus PSRS laikus - vai ta tad nebauroja apkārt par atsevišķām personām, kas ar kaut ko sevišķi izceļās?

Protams, ka neliekas pareizi, ka vienos izceļ visu to labako (soc.) un otros maksimāli negatīvi (ziņas), bet tāds nu ir cilvēku pieprasījums un jāņem vērā arī faktoru, ka (kā jau rakstā pieminēts) liela nozīme tiem, kas ir draugi - nu izdzēs lielībniekus ar saviem 20 ceļojumiem gadā vai skuķenes, kam jānofočē katra ēdienreize un aizejot uz veikalu, jāsafočē viss ko piemēra. Par soc. tīklu raisītu atsvešinātību gan pat ļoti piekrītu - visiem nav laika reālai sarunai, jo to, taču var izdarīt rakstiski un tad, kad gribi parunāt rakstiski, tam arī pēkšņi nav laika. 

 3  0 atbildēt
Neko soc. tīklos nepublicēju. Satiekot draugus un paziņas vismaz ir, ko pastāstīt un par ko parunāt. Vai arī nē - ir paziņas kuriem vienkārši nevajag neko zināt 😁
 1  0 atbildēt

Jādzīvo reāla dzīve, nevis kaut kāda izdomāta.

 1  0 atbildēt

do not the internet, kids   

  

 0  0 atbildēt