2

 29  0

Sveiki! tātad vēlejos padalīties ar nesen gūto pieredzi un ziņkārību!

Iespējams kādam/ai ir gadijies tāpat kā man.....

Neziņa

uztraukums

neuzticība

izmisums

bailes

un tā varētu turpinat...... bet pats riebīgākais ir ka tu zini dziļi sevī ka tevi krāpj bet tu to nevari pierādīt, un tad sāk nākt dažadas domas pratā- kā lai uzzinu nomainīto vai nezināmo paroli otrai pusitei facebooka vai kur citur lai pieraditu savu taisnību (protams tā ir privatā telpa utt.. kā citi to sauc) bet vai esi pelnijis/usi ka tevi šajā privatajā telpā krāpj un velk kautko garumā kam vairs nav jēga!? Tapat ilgi prātoju kā lai iebāž visu acīs un pierāda savas aizdomas par to visu kas tiek noklusēts! tas viss prasija ilgu laiku līdz uzradās iespēja pieķert visā ko otra puse dara! tā arī viss beidzās, jo līdzko zini ka esi pieķerts tev vairs nav kur sprukt!

Ja arī tu esi šajā situācijā, un nezini kā noskaidrot vai tā tiešām ir, vai arī ir par to aizdomas tad varu tieši tev palīdzet ar to visu. Atradu ātru veidu kā to noskaidrot ka tieši tev ir taisnība- ja vēlies uzzinat to kas tev ir jāzina tad uzraksti privāti man, un tālāk visu izrunāsim kā tu to uzzināsi !

Komentāri 2

0/2000
Nu nezinu. Man arī bija paranoja un ļoti ļoti liels uztraukums par savām attiecībām, ilgi mocīju savu puisi ar savām greizsirdības scēnām, bet pēc strīda, kad gandrīz viss beidzās, izrunājāmies, kopā aizbraucām ceļojumā(kurš bija ieplānots jau pirms strīda) un tagad esam vēl tuvāki kā jebkad iepriekš. Vienkārši vajag izrunāt savas iekšējās jūtas, uzklausot arī otru cilvēku. Un hehe- tagad kā saņem ziņas kaut kur, pats pasaka kas viņu meklē.
 1  0 atbildēt
Man liekas, ka okšķerēt otra telefonā ir necieņas izrādīšana pret sevi un stulbuma kalngals. Jātiek galā ar dēmoniem savā galvā pirms līst otra telefonā
 0  0 atbildēt