24

 161  5

Laiks gāja savu gaitu. Nemanot aizskrēja gads, un man likās, ka nebiju to zemē nometis. Biju spēris krietnu soli tuvāk savam mērķim. Melnā sutana, ko tagad valkāju, visiem atgādināja, ka esmu šķīries no laicīgajiem cilvēkiem un laicīgās dzīves, bet pakausī izcirptā tonzūra stāstīja par manu uzņemšanu kleriķa kārtā. Atslēga un svēto rakstu lasījuma grāmata liecināja, ka bīskaps man devis pirmās divas zemākās priesterības svētības. Tā es šajā gadā ne vien ārēji biju mainījis izskatu, bet arī apņēmies ar savu dzīvi un piemēru atslēgt ticīgo sirdis dievam, noslēdzot tās grēkam.

Teksts ņemts no grāmatas, lai izņemtu sevi no šī raksta, kuru nav iespējams dzēst. Vai tas būtu protests, vai vēlme uz privātumu, kurš tiek zagts vecu ceļot gaismā kā jaunu... Nezinu, bet lai ir tā kā ir, lai pagātne ir tur, kur tai jābūt un seko jauna nākotne! Bildes rakstam pieskaņoju pēc oriģināla raksta, ņemtas no googles.

Komentāri 24

0/2000

Tu esi tas smaidīgais pārdevējs Raitis?

 8  0 atbildēt
Kādam lkm ļoti iedūra sirdī lai par to rakstītu tik iztirzājošu rakstu un dalītu visiem cilvēka datus.Neko tālu no viņas ar šo rakstu neatpaliec.
 7  0 atbildēt

Ja strādā klientu apkalpošanā, jāsamierinas, ka bieži tiksi izmantos par "muļķīti", uz kuru izgrūst savu dusmiņu. 

 5  0 atbildēt
Raksta sākums lasot atgādināja centienus atdarināt MobyDick rakstus Bet tas pats sākums arī bija daudzsološākā daļa no raksta, nobeigumā jūtams, ka tev jau apnika rakstīt
 4  0 atbildēt

Skaties ka Liene neatrod rakstu =D

 1  0 atbildēt

Jā, šis raksts bija nu tāds... Pārdevējs Raitis mierīgi varēja piebilst, ka tik daiļa jaunkundze, noteikti, vēlas iegādāties grāmatu dāvanā savam puisim un tā ir lieliska izvēle. Un Lienei N. jau būtu pie vienas vietas gan punkti, gan atlaides. 

 1  0 atbildēt

Tā vien niez nagi pajautāt Lienei, ko viņa par to visu domā un kāds ir viņas skatpunkts

 0  0 atbildēt

..tur jau situācija nebija tik sūdīga, viņa izlēma, ka ņems vienu karti un viss, aizgāja kā visi citi, tomēr pēcāk šī sadomāja tomēr uzrakstīt, ka nekas nebija labi un lai jau nav, ja viņai tā liekas pēc tam, kad viss bijis tā kā ar citiem

 0  0 atbildēt
Neslikti uzrakstīts, bet es nesaprotu vienu. Kāpēc tāds raksts un kam pis? Es tik pat labi varētu uzrakstīt rakstu par to kā es rakstu negatīvu komentāru bezsakarīgā rakstā. Kāds prikols?
 0  0 atbildēt

karoch, ka saprotu tomer Liene neko nogrekojusies nebija un pareizi darija ka rakstija sudzibu... jo ta teikt kursh gan veel ja ne pats Raitis vai kas tas par kunas delu rakstija sho rakstu lieta sekojosha, ja jau Raitis taads saules starinsh buutu, shada raksta te nebutu... 

 0  6 atbildēt