8

 174  3

Laiks gāja savu gaitu. Nemanot aizskrēja gads, un man likās, ka nebiju to zemē nometis. Biju spēris krietnu soli tuvāk savam mērķim. Melnā sutana, ko tagad valkāju, visiem atgādināja, ka esmu šķīries no laicīgajiem cilvēkiem un laicīgās dzīves, bet pakausī izcirptā tonzūra stāstīja par manu uzņemšanu kleriķa kārtā. Atslēga un svēto rakstu lasījuma grāmata liecināja, ka bīskaps man devis pirmās divas zemākās priesterības svētības. Tā es šajā gadā ne vien ārēji biju mainījis izskatu, bet arī apņēmies ar savu dzīvi un piemēru atslēgt ticīgo sirdis dievam, noslēdzot tās grēkam.

Teksts ņemts no grāmatas, lai izņemtu sevi no šī raksta, kuru nav iespējams dzēst. Vai tas būtu protests, vai vēlme uz privātumu, kurš tiek zagts vecu ceļot gaismā kā jaunu... Nezinu, bet lai ir tā kā ir, lai pagātne ir tur, kur tai jābūt un seko jauna nākotne! Bildes rakstam pieskaņoju pēc oriģināla raksta, ņemtas no googles.

Komentāri 8

0/2000

Kas,tevi nomāc? esu,pretīgi,gudrs.bet varbūt,varu dot padomu!  

 2  0 atbildēt
haha, Vecīt lieliski tevi saprotu, pats tagad piekopju bohēmisku dzīvesveidu, tomēr iesaku pāriet uz Mary Jane, mazāks kaitējums organismam un attīra smadzenes un palīdz visu salikt pa plauktiņiem.
 2  0 atbildēt

..nekad neesmu apstājies ar rakstīšanu. esmu papisis visu, ko var papist dēļ tā visa. es rakstu!

 0  0 atbildēt

..šajā gadījumā aloholam nebija pilnīgi nekāda sakara ar to, ka viss izbeidzies!

 0  0 atbildēt

Attiecības cieš neveiksmi, tādēļ, ka tajās ir pārāk daudz alkahola..

 0  2 atbildēt