46

 311  8

Laiks gāja savu gaitu. Nemanot aizskrēja gads, un man likās, ka nebiju to zemē nometis. Biju spēris krietnu soli tuvāk savam mērķim. Melnā sutana, ko tagad valkāju, visiem atgādināja, ka esmu šķīries no laicīgajiem cilvēkiem un laicīgās dzīves, bet pakausī izcirptā tonzūra stāstīja par manu uzņemšanu kleriķa kārtā. Atslēga un svēto rakstu lasījuma grāmata liecināja, ka bīskaps man devis pirmās divas zemākās priesterības svētības. Tā es šajā gadā ne vien ārēji biju mainījis izskatu, bet arī apņēmies ar savu dzīvi un piemēru atslēgt ticīgo sirdis dievam, noslēdzot tās grēkam.

Teksts ņemts no grāmatas, lai izņemtu sevi no šī raksta, kuru nav iespējams dzēst. Vai tas būtu protests, vai vēlme uz privātumu, kurš tiek zagts vecu ceļot gaismā kā jaunu... Nezinu, bet lai ir tā kā ir, lai pagātne ir tur, kur tai jābūt un seko jauna nākotne! Bildes rakstam pieskaņoju pēc oriģināla raksta, ņemtas no googles.

Komentāri 46

0/2000

Par kontrolieri vai parādu piedzinēju nevar izmācīties vai kļūt un ilgtermiņā strādāt, par tādiem ir jāpiedzimst. Normāli cilvēki tādam darbam nav piemēroti, jo tur jābūt dabiskām tieksmēm kādu čakarēt.

 23  0 atbildēt

Nu ja tas sasodītais transports maksātu kā bija 0.60 maksātu ,1.15 nemaksāšu  

 16  1 atbildēt

Viss ir jāpēta jau saknē, visiem latviešiem kas dzīvo Rīgā kopīgi jāsadodās rociņās un nākamajās pašvaldību vēlēšanās NEBALSOT par SC un Ušakova zagļu, reketieru, izspiedēju, urlu un cietumnieku varzu.

Vai tiešām tas ir tik grūti izdarāms?    

 12  0 atbildēt

tagad tie maitas ir sākuši vizināties civilo drēbēs, kas manai jau līdz galam stresa pilnajai dienai, uzdzen vēl vairāk stresa. 

P.s urliska doma, bet man nezkapēc gribas kādreiz ar kādu no viņiem izkauties (apsargs vai pats kontrolieris) nezinu kāpēc, bet man viņi nepatīk kā cilvēki

 12  0 atbildēt

Diemžēl, bet tā tas notiek. Raksts super. Ja trāpās vēl tādi gadijumi, obligāti fotografē tos varoņus, lai visi redz viņu sejas. Malacis !   

 8  0 atbildēt

Aizvakar ap 7 - 8 rītā braucu uz skolu. Iekāpj divas sievietes - kontrolieres. Viss nopīkstināts, viss kārtībā. Bet ne par to. Rīgas Satiksmes mājaslapā ir rakstīts, ka kontrolieriem jāstrādā no 5 - 23 (sanāk, ka pēc tam var pa zaķi laist uz nebēdu), bet viņas savā starpā runājās un izspļāva šādas frāzes:

1. kontroliere - "Cik ilgi šodien strādāsi?"

2. kontroliere - "pie di...., līdz diviem, laikam"

Ja darbinieks var pats sev noteikt darba grafiku, tad teikšu - lielisks darbs! Patiešām! Papildus viņiem visi sodi ir kā prēmijas, no kuriem ne centa neaiziet nedz uz Rīgas Satiksmi, ne uz Rīgas pašpārvaldi; apsargs, kurš domāts tikai iebiedēšanai, jo tevi viņš aizturēt tāpat nevar, kā arī var mierīgi izrādīt necieņu pret cilvēkiem, pat nepasakot tik vienkāršu frāzi, kā "labdien,"  bet gan "viss tīrs, kāpjam ārā." (Pagājušā gada ziema, nedaudz pāri 6 no rīta). Kas tīrs, es esmu kaut kāds ieslodzītais, ka par mani, kā patērētāju var tā runāt?

Eh, tā satiksme ir tāds sviests, ka pat negribās domāt un runāt par to. Lai visiem priecīgas Lieldienas.

 4  0 atbildēt
Rīga!tevī ir vairāk caurumu nekā Amsterdamā vienā caurumu ielā, un lielākais un netīrākais ir Rīgas Satiksme.
 3  0 atbildēt

..tad jau 1. autobusā šo arī var satikt, kad sagribas vakar man policists, kuram dažreiz jābrauc līdz ar kontroli, smejot teica, ko raustu kontrolieri. pateicu, ka nākareiz šo satiekot uzšaušu. tapat vien. vienu pa muti un viss. ir pelnījis.   

 2  0 atbildēt

..katrs jau rakstīto vārdu saprot pa savam. viņas varēja būt arī neglītas līdz vēmienam, bet tik un tā būtu rāvis šo ārā no tā sūda autobusa par to, kāda necilvēcība viņam bija. ir likumi, kuriem ir jāpiever acis. piemēram, kad tantes tirgo ābolus uz ielas. ne tur mentiem jānāk sodu likt, lai kas arī būtu par likumu. tikmēr par DAUDZ lielākiem pārkāpumiem nepienākas nekas, jo tāda valsts   

 1  0 atbildēt

..ja, tiešam? rakstot cerēju, ka šis aizies līdz kādam, kas to pretekli piedzīvoja ak, kā derēja pie Alfas izvilkt no autobusa un parunāt divatā    

 1  0 atbildēt

P.S. ..pat ja būtu miljonārs un sadomātu braukt ar RS, es tik un tā nepirktu biļeti, nemaksātu kontrolieriem un darītu visu, ko daru arī tagad. sūds ar viņiem    

 1  0 atbildēt

..tad jau tas bija likumpārkāpums! un visiem pārējiem, kas te čīkst, lai tik čīkst es jau neko, es jau 10 gadus braucu tā kā braucu, ja braucu, jo visādi citādi es braucu ar auto un velo. man jau pie vienas vietas, ka viņš ar mani tur runāja, bet ko piep**ās meitenēm, kam ir tas sūda e-talons? 

 1  0 atbildēt

P.S. ..ja pat skynet8 nav RS darbinieks vai kāda darbinieka atvase vai atvases veidotājs, diez vai ir izlasīta rakstu viretne, kurai saspiedis mīnusus, ha   bet tas jau nekas.. es jau neturu ļaunu, jo, kā dzied Cyndi Lauper "Girls Just Want To Have Fun" 

 0  0 atbildēt

Bet tas ir viņu darbs piekasīties visiem bezbiļetniekiem , tas ir tas pats bez maz vai kad kasieris palaistu kādu nesamaksājot pa preci

 0  0 atbildēt

Dumpinieciskums ir viena lieta, bet tev nešķiet pastulbi teikt "Tas izdzimtenis bija sitams un slīcināms, un vēlreiz piekaujams un tad palaižams pa straumi pa kādu kanalizācijas cauruli", tajā pašā laikā regulāri braucot bez biļetes? Viņš pārkāpa noteikumus (nosacīti), tu to dari visu laiku. Vai tavā vērtību skalā tas tevi pašu nepadara par izdzimteni, kas ir sitams un slīcināms, un vēlreiz piekaujams un tad palaižams pa kādu kanalizācijas cauruli? Vai arī tu esi pasaules naba, uz kuru likumi, morāle un tiesības neattiecas? Citos vārdos - vai tu esi politiķis?

 2  6 atbildēt

ja brauc ar sabiedrisko un nepērc biļeti, tad tas ir pats pats, kas nozagt kādai citai mašīnai degvielu un ieliet savējā un braukt kur pašam vajag.

starp citu, Vācijā, Austrijā, Beļģijā, Francijā sabiedriskajiem pakalpojumiem aiziet apmēram 70% pilsētu budžeti. Francijā, Austrijā un Vācijā par braukšanu bez biļetes sods ir līdz 200 eirām! Jo braukšana bez biļetes tiek traktēta kā zagšana, braukšana ar nederīgu biļeti (piemēram, pieaugušais brauc ar bērnu vai studentu biļeti) ir krāpšana! Piemēram, Parīzē metro  bomāri nopērk biļeti, ar kuru tu vari iekāpt metro un vizināties līdz pēdējam reisam, jo nav jāiziet ārā no zonas. un diedelē naudu.

Iedomājies RS vietā sevi - tu brauc ar savu mašīnu, pie luksofora tavējā iesēžas sveši cilvēki, un saka - braucam uz juglu, mēs esma novērojuši, ka tev tāpat uz turieni ir jābrauc, un mums ir pa ceļam. Un tā katru dienu tu piestrādā par šoferi vedot svešus cilvēkus, un ja jāremontē, tad no saviem vai savas ģimenes līdzekļiem, jo par šoferēšanu tev neviens nemaksā.

 0  5 atbildēt

Izlasot rakstu jāsecina, ka pats autors nav ne ar ko labāks par to RS indivīdu. Likumi ir domāti, lai tos ievērotu VISI!

 1  8 atbildēt

Tā kā Tu pats neievēro noteikumus un brauc pa zaķi, Tu neesi ne ar ko labāks

 5  14 atbildēt