Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
8
62

Pirms 4 gadiem rakstīju! Mans viedoklis nav mainījies!

Es neaiziešu uz vēlēšanām atkal un atkal, jo man nav kur iet. Tas nav mans pilsoņa pienākums.

Nekad tāds nav bijis. Nekad vara, lai tā būtu politiskā vai cita veida, nav piederējusi tautai. Tas nav iespējams pēc būtības.Tā pat kā koks aug no saknēm un nekad no lapām. Man tas šķiet vienkārši saprotams, taču citi joprojām uzskata, ka rūpnīcā visu lietu gaitu nosaka strādnieki, nevis rūpnīcas īpašnieks. Uzskata, ka vara pieder tautai, nevis monarham. Uzskata, ka aitas pašas var izvēlēties, kurš un kad viņas cirps vai necirps.

Neviens no tiem, man svešajiem cilvēkiem, nepārstāvēs manas interese un nekad tās nav pārstāvējis. Mani vienīgie pārstāvji šajā zemē, kurā esmu dzimis un audzis, ir mana māte un tēvs.

… vairs nezinu, esmu es Latvijas patriots vai neesmu…. Varbūt es mīlu Latviju vairāk par Robertu Zīli ar visiem viņaNacionālās Apvienības bandītiem, bet varbūt arī nē…. Mani skumdina nepārtrauktie kašķi, strīdi, naida kurināšana, dalīšana vienos, otros, labējos, kreisos, pareizos , nepareizos… es saprotu, ka tas ir kādam vajadzīgs un kāda interesēs Nacionālā Apvienība (visas partijas) arī darbojās, taču esmu 100% ar visu sirdi un dvēseli pārliecināts, ka šīs nav latviešu tautas intereses, tās nav manas intereses.

Šo visu es rakstu ar ļoti smagu sirdi, jo briest ļoti lielas pārmaiņas… vienalga par ko Jūs nobalsosiet, tas neglābs Jūs no Jūsu izdomātajām briesmām un neuzlabos Jūsu dzīves apstākļus. Tikai paņemot grābekli rokās var cerēt, ka Jūsu pagalms būs sakopts. Ticiet man, ne Zaļie, ne Vienotie, ne Saskanīgie, ne Sudrabīgie, ne Putins jūsu vietā lapas negrābs. Ne tās lapas, kuras atnesis rudens, ne tās , kas sakrājušās trūd Jūsu sirdī jau gadiem. Jo kādēļ gan vēl joprojām ir tik smagi uz sirds.

Saprotu, ka visu saprast un zināt nav iespējams. Un ir cilvēki, kuri ļoti nopūlas, lai grozītu mūsu apziņu, piebāžot to ar drazām, TAČU just taču mēs vēl spējam. Jūs taču Jūtat, ka tas ko mēs daram nav pareizi un ved uz nekurieni.

Rietumu civilizācija izmirst. Tā strauji degradējas un iznīkst. Amorālas, pretdabiskas vērtības tiek uzspiestas un pieņemtas kā normālas. Valstis tiek sapludinātas un sašķaidītas izšķīstot viena otrā. Eiropas karavīri, tai skaitā arī latviešu “karavīri” (algoti slepkavas – sauksim lietas īstajos vārdos) – slaktē “teroristus” (citādi domājošus un dzīvot gribošus cilvēkus) .

Sabiedrības lielā vienaldzība pret notiekošo ir tik biedējoša, ka aiz bailēm mēs neko vairs nespējam skaidri redzēt, dzirdēt un just.

Atver TVNET no rīta – kārtējā avārija (traģēdija – kāds ir zaudējis dēlu, vīru, brāli) , Ukrainā pamiers, bet noslepkavoti jau 3600 cilvēku. Kārtējo reizi nozog latviešiem, šoreiz Citadeli. Afrikā mirst no Ebolas vīrusa, Latgalē cūku mēris ( zemnieki atkal cieš zaudējumus)… Sīrijā karo, Afrikā karo, Afganistāna, Pakistāna, Turcija, Izraēla, Čečenija, Ukraina, Latīņamerika karo utt. Katru dienu tūkstošiem, katru gadu miljoniem cilvēku tiek vienkārši noslepkavoti. Un iemesls ir tikai viens, lai citi varētu dzīvot labāk, lielākā komfortā un pārticībā.

Es neaiziešu uz vēlēšanām atkal un atkal, jo mums stāsta, ka nav naudas, lai pazeminātu PVN pārtikai, protams, ka nav to dažu desmitu miljonu valsts budžetā, arī aizsardzības budžetam nav pāris simtu miljonu eiro, un tā var turpināt, TAČU , ja vajag 2 miljardus iegrūst privātā Karginam un Krasovickim piederošā firmā , tad lūdzu. Es neskaitu svešu naudu, BET JŪS TIEM KROPĻIEM SAMAKSĀJĀT MANU NAUDU!!!

Tā varētu turpināt un turpināt…par labdarībām un slimiem bērniņiem, par viņu atbalstu… 21.gs …cilvēki mirst, jo viņiem nav naudas medicīnai.Viņiem nav naudas, lai aizietu pie ārsta.

21.gs. ļoti daudz jauniešu Latvijā nemācās un nestudē, jo NAV līdzekļu par ko to darīt. Vecāki nevar atļauties, pats vēl nestrādā un pat ja strādā, retais var atļauties maksāt tūkstošus par izglītību. Valsts atbalsts – 0 . Vienīgā viņu atbilde – ņemiet studiju kredītu. Puse Latvijas vienos kredītu parādos, kas man dos kredītu – atbilde – NEVIENS! Un kādēļ man vispār būtu jāmaksā par izglītību!? To visu apmaksā mani vecāki ar nodokļiem! Gan brīvpusdienas līdz 12 klasei, gan studiju izmaksas. Vai veselības ministrija ir paskaitījusi, cik daudz jauniešu nonāk dakteru rokās ar veselības problēmām, kuras izraisa neregulāra ēšana, badošānās, kārtīgas ēdienreizes aizstāšana ar neveselīgiem čipsiem un kolu. Ir pat tāds termins medicīnā – Jauniešu gastrīts, kuņģa čūla utt. Bet, kuru gan tas interesē!? J

Pareizi = NEVIENU!!!

Skumjākais ir tas, ka man ir 35 gads, esmu Latvijā dzimis un audzis, mīlu šo zemi, jo valsts kā tādas mums nav un nekad nav bijusi. Man ir laba izglītība, esmu mācījies paralēli 3 skolās. No bērnības esmu strādājis arī smagos lauku darbus un darba nebīstos. Esmu strādājis muitā, par tirdzniecības pārstāvi, par transporta loģistikas speciālistu, par celtnieku, par ziedu ekspeditoru, mazliet medicīnā, tipogrāfijā, paralēli veidojis mūzikas ansambļus, rakstījis dziesmas, spēlējis orķestors,koncertējis visā Eiropā. Apglabājis savu tēvu 40 gadu vecumā, jo viņš rāvās vairākās darba vietās no saules līdz saulei, lai nodrošinātu savus 4 bērnus un ģimeni.

Kā tas nākas, kam man, savā zemē dzīvojot NAV savas mājas un pārliecības, ticības rītdienai???

Kā tas nākas, ka man jāīrē dzīvokļi no bankām un svešiem ārzemju pilsoņiem???

Kā tas nākas, ka mani spiež gandrīz vai ar VARU braukt prom no LATVIJAS???

Kā tas nākas, ka nozogot bulciņu Tevi ieliek cietumā, bet Maximas drupās noslepkavojot 56 cilvēkus Tu kļūsti par eiropas komisāru???

Es BALSOJU par savu ģimeni, par tēvu, par māti, māsām un brāļiem, par saviem radiem!!!

P.s.

NEKAS nemainīsies, kamēr AITAS sekos un balsos par svešiem uz stabiem uzlīmētiem ģīmjiem!!!

8
62
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [9]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Latvietis99 avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas doma
  Latvietis99 08.05.19 19:28
6
0

Ja tu neej vēlēt, tad tev nav tiesību gausties par sliktu valdību. Ko tu esi darījis lai to nomainītu?

Ja latvieši klausīs šādus aģitatorus, tad varam arī pazaudēt savu valsti, jo neesmu dzirdējis ka Saskaņas, vai Krievu savienības elektorāts aģitētu par nepiedalīšanos vēlēšanās.

Anonīms
Huh 09.05.19 09:53
5
0

Liela daļa no lasītājiem nekad neizaugs līdz līmenim kurā saprastu tevis rakstīto. Pēc būtības vēlēšanas ir ļoti primitīva lieta: 1) Sola, ka no tev atņemtajiem 10 banāniem atpakaļ saņemsi 2 banānus, 2) sola, ka saņemsi atpakaļ 2 banānus un čiekuru. Un beigās nobalso par to, kurš tad būs tavs vergturis nākošos 4 gadus.

 

P.S. politika ir teātris kurā ir 100 aktieri un aiz viņiem vairāki režisori (ekonomiskie grupējumi), aktieri mainās, režisori paliek. Sapņojiet vien tālāk par to, ka kāds ņems un sāks rūpēties par tautu.

AigarsA avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa RecidīvistsMedaļa Dienas joks
  AigarsA 08.05.19 21:10
4
0

Ja no vēlēšanām kaut kas būtu atkarīgs tad mums tajās neļautu piedalīties.Marks Tvens.Par sūdzēšanos taisni pretēji tev nav tiesības sūdzēties jo tu (itkā)viņus ievēlēji bet savu viedokli es izsaku vienkārši neejot.

Grey Wolf avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas doma
  Grey Wolf 08.05.19 19:17
4
1

Tie kas neiet balsot, faktiski atdod savu balsi pašreizejai varai. 

BARBARS avatars
Medaļa SpoksMedaļa Dienas domaMedaļa Patīk komentārs
  BARBARS 08.05.19 23:42
4
1

atbildot uz Latvietis99 komentāru " Ja tu neej vēlēt, tad tev nav tiesību g... "

Latvijas valsts jau ir pazaudēta, tā tika iznīcināta tājā brīdī ka tādi cilvēwciņi kā tu nobalsoja par iestāšanos ES... Un nekad nekas nemainīsies kamēr tādi ka Tu turpinās balsot PAR... Saskaņa ar savu saimniekošanu Rīgā ir lieliski pierādijusi ka ne ar ko neatšķiras no tiem kuri rullē valsti... Viņi visi ir vienādi>  Tās ir tikai Jūsu iedomās ka ir kāda starpība Starp saksaņu vai tēvzemiešiem utt.. Viņi visi ir alkatīgi 1ninieki.. Ja kāds man tagad grib pateikt ka no vadošās kliķes kāds ir Rūpējies par valsti un tās iedzīvotājiem, tad man ir jautājums, kā var rūpēties par valsti ja tā ir tādos parādos?? kapēc mūsu infrastruktūra (ceļi utt.) ir tik sliktā stāvoklī, kaut arī mēs maksājam pasakainu ceļa nodokli, mums ir tik dārga degviela.. Kapēc Latvija pa šiem gadiem ir zaudējusi 5 daļu iedzīvotāju? Beidziet būt vienreiz muļķi atveriet tās acis.. Jau sen nav nekādas valsts, ir tikai Alkatīgu lopu intreses..

VienkāršiRoberts avatars
Medaļa RecidīvistsMedaļa RecidīvistsMedaļa Recidīvists
  VienkāršiRoberts 08.05.19 23:38
1
0

- kurā pasaules valstī tev iedod māju(un/vai) zemi tikai tāpēc, ka tu tur dzīvo ? kur tavu vecāku māja ? tā neskaitās ? ja kādam trūkst pašiniciatīvas, radošā skatījuma, drosmes, optimisma apņēmības(un daudz kā citas spēcīgu personību veidojoša) tad tev nebūs pārliecības un ticības rītdienai arī, piemēram, dzīvojot Šveicē.

- kurā pasaules valstī (vai pilsētā) tev(vai kādam citam) dod dzīvokli par velti ? ja neīrēsi dzīvokli no bankām , vai citvalstu pilsoņiem, tad neuztraucies, tāpat maksāsi vietējiem žīdiem.

- ja tu jūti ka tevi ar varu spiež braukt prom, tad brauc prom. kapēc tu izvelies dzīvot zem nevēlama spiediena[dzīvojot LV] ?

-tu esi tiesnesis ? kā tu vari apgalvot - kurš ir vainīgais, vai kuram ir lielāka vaina? apsargam, kurš nenodrošināja evakuāciju, montierim, kas montēja kopnes, inženierim kas detalizēja, projektēja, būvuzraugam, kas [ne] uzraudzīja, būvvaldei kas parakstīja papīrus un saskaņoja viltojumus, būvdarbu veicējiem, kas uz jumta būvēja parku (un vēl simtiem variantu) - kā ar viņu vainu? kā tu vari apgalvot: [V. Dombrovskis] lika noslepkavot tik un tik cilvēkus tajā un tajā datumā tajā tirdzniecības centrā ? Ja tu vari neievērot nevainīguma prezumpciju, tad es arī, kapēc gan ne: raudulīgs, žēlabains blogeris[Kaspars Pudniks] noslepkavoja 56 cilvēkus. Un tagad, ar mierīgu sirdi apsver aizbraukšanu no LV. kāpēc viņš nesēž cietumā?

tava alternatīva vēlēšanām ir izcili sviestaina. tāpat jau šeit, Latvijā, uz saujiņu cilvēku ir plus mīnus 20 politisko partiju. ja katrs balsos par savejiem būs 1 000 un vairāk, kāds labums? katrs tapat vilks silto deķīti(lasi - budžeta naudu) uz savu pusi, un iznakumā, vairs nebūs jau ko vilkt.

beidzamais jautājums: VAI TIEŠĀM GAUŽOTIES PAR TO, CIK VISS IR SLIKTI, KUNKSTOT UN ĪDOT, DZENOT LATVIEŠU ZEMO PAŠAPZIŅU VĒL ZEMĀK, TU DOMĀ KA DARI LABU ?!

Grey Wolf avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas doma
  Grey Wolf 08.05.19 20:15
2
2

atbildot uz Latvietis99 komentāru " Ja tu neej vēlēt, tad tev nav tiesību g... "

Tieši tā - ja nēj vēlēt, tad nav nekādu morālu tiesību sūdzēties. 

 

Roterdama avatars
Medaļa Patīk komentārsMedaļa ZeltrocisMedaļa Zeltrocis
  Roterdama 24.05.19 21:58
0
0

Neej! Es savas domas nemainīšu un turpināšu domāt, ka, ja grib, lai kaut kas tiktu mainīts, uz vēlēšanām ir jāiet.

via lucia avatars
Medaļa 1/13 kūciņasMedaļa IntelektuālisMedaļa Trumpe
  via lucia 11.07.19 22:42  
0
0
"Ja véléšanas spétu ko izmainít, sen bútu atceltas"- Marks Twains Nekas nav mainíjies laiku gaitá, bútíba palikusi táda pati! Un te der piebilst: ka tiem kuri nezin savu pagátni - nav nákotnes! Secinájums..., já, nav diemžél!