local-stats-pixel

Brīvprātīgā darbs EČ' 2015 basketbolā - 3.daļa0

 84  1

1. Daļa - Brīvprātīgā darbs EČ' 2015 basketbolā - 1. daļa

2. Daļa - Brīvprātīgā darbs EČ' 2015 basketbolā - 2. daļa

3. Daļa - http://spoki.tvnet.lv/liktenis/Brivpratiga-darbs-EC-2015-basketbola-/773879

4. Daļa - http://spoki.tvnet.lv/liktenis/Brivpratiga-darbs-EC-2015-basketbola-/774112

Tātad, mūs koordinātore informēja par to, lai uz rītdienas apmācībām noteikti paņemam līdzi personu apliecinošu dokumentu, proti, pasi vai ID karti, lai mēs varētu laicīgi izveidots akreditāciju, taču to varēšot darīt tikai no plkst. 13:00, jo rīta pusē to darīs Rīgas grupas komandas un komandu delegācijas.

Pēc sapulces un visu brīvprātīgo sanāksmes ar gaišu prātu un smaidu uz lūpām devos mājās, laicīgi devos gulēt, lai ar svaigu galvu no rīta varētu doties uz autosstāvietas apmācībam, plkst. 8:40 izbraucu no mājām, Arēnā Rīga ierados ap plkst. 9:45 un devos iekšā pa dienesta ieeju kur atkal mani sagaidīja apsargs, lai pārbaudītu sarakstu un personu apliecinošu dokumentus, manā gadijumā pasi. Palūdza pagaidīt autosstāvietas koordinātoru turpat pie ieejas iekšpusē.

Nepagāja pat 5 minūtes, kad ieradās arī mani pārējie kolēģi un visi kopīgi gaidījām koordinātoru, kurš īsi pirms 10:00 parādījās un iepazīstināja ar sevi, vārds viņam bija Pāvils. Mūsu kolektīvs sastāvēja no 5 puišiem un 3 meitenēm, vispirms mēs visi kopīgi devāmies uz akreditācijas centru, kurā bija nepieciešamas divi cilvēki, kas veidos autosstāvietas caurlaides medijiem, uzzaicinātajiem viesiem - Pāvils izlēma, ka tās būs divas meitenes un instruēja viņas par tālakajām darbībām, kā var izveidot caurlaides un kādas ir jāāisniedz attiecīgajiem pārstāvjiem.

Kopā bija trīs veidu caurlaides - OSC (Zilās), A (Dzeltenās), pēdējā krāsa bija tumši sarkana, bet precīzi burtu neatceros. OSC caurlaide bija domāta mediju pārstāvjiem, kuri mašīnas novietoja speciāli Eiropas čempionātam atvēlētā autosstāvietā zem OSC (Olimpiskā sporta centra). A jeb vienkārši dzeltenās novietoja savas mašīnas lielajā stāvietā pie pašas Arēna Rīga un tumši sarkanās bija īpašās mašīnas, proti, ministrijas, vēstnieki un, protams, arī speciālie Eurobasket 2015 takši, kas mašīnas novietot varēja gan pie dienesta ieejas, gan pie Arēnas Rīga.

Tālāk devāmies uz savu tiešo darba vietu, kas bija tieši zem OSC, jo pie Arēna Rīga un pie dienesta ieejas autosstāvietā strādāja Arēna Rīga atalgotie darbinieki. Instruēja par to kādā veidā darbojas paceļamā barjera, kādā veidā mums ir jānorāda vieta kur ir jānovieto mašīna, ko darīt dažādas ārkārtas situācijas u.t.t., instruēja arī darbu ar rācijām, kā darbojas, kādi ir pamata teksti ar kuriem jāsāk runāt. Vislielākais uzsvars tika uzteikts uz to, ka mums ir jāpārdod biļetes uz autosstāvietu un tas ir ļoti nozīmīgs un atbildīgs darbs, viens biļetes cena OSC autosstāvietā maksāja 10 eur, bet ja vēlējās novietot mašīnu pie Arēna Rīga, kas ir 20m no OSC stāvietas, tad bija jāmaksā 15 eur, parādija kāda informācija ir jāraksta čekos.

Tālāk devāmies atpakaļ uz Arēna Rīga dienesta ieeju, mums lūdz pašiem sadalīt maiņas un mūsu darba laiks bija no plkst. 8:00 - 16:00 vai 16:00 - ... (Parasti 1:00). Nolēmām katru dienu mainīties un strādāt vienu reizi no rīta, nākamo vakarā u.t.t., tika nolemts ka manā maiņā būs vēl divi puiši un pirmā darba diena būs 5. septembrī no plkst. 8:00-16:00 tieši, kad tiks atklāts Eiropas čempionāts. Pāvils ierosināja 5. septembrī ierasties plkst, 7:00 pie dienesta ieejas, lai vēlreiz sniegtu nelielu informāciju, jo tomēr tā bija pirmā darba diena, pirmā darba diena un daudz, kas cits nākamajās daļās... :)

Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 0

0/2000