16

 313  2

Sēžu Melburnas debeskrāpja divdesmit astotā stāva terasē. Neskatoties uz to, ka ir 5. janvāris, ārā ir patīkami 28 grādi. Domāju par to, ka šis nebūtu iespējams pirms pāris gadiem. Tā nu esmu nonācis šeit, nākamā diena pēc ballītes. Ir teiciens, ka tie, kas zina ko vēlas, to arī sasniedz, bet tiem, kas nezina, tiek tas, kas paliek pāri. Es atļāvos sapņot, un šobrīd piepildu savu sapni par Austrālijas ceļojumu. Man vēl ir daudz sapņu un tāls ceļš ejams, darīšu visu, lai tos sasniegtu.


Tad, kāpēc Melburna? Es šeit esmu nonācis nejauši, bet ne pilnībā nejauši. Jau kopš 15 gadu vecuma sapņoju nokļūt Austrālijā. Toreiz skatījos F1 Melburnas sacīkstes ar debesskrāpjiem fonā, un šis skats “iesēdās” manā prātā kā neviens cits. Šogad mana dzīve ir apgriezusies kājām gaisā un mans bankas konts vairs nav tukšs. Kā pateicību sev par smago darbu, izlēmu doties tālā ceļojumā, un pavisam nejauši ieraudzīju Facebook postu par Melburnas grafiti māksliniekiem. Sagadīšanās? Es tā nedomāju. Pāris stundu laikā jau biju pierunājis savu draugu kā ceļabiedru un rezervējis biļetes.


Varbūt pie vainas šis pasakainais skats vai siltais laiks, vai arī vēlā ballīte vakarnakt, bet esmu pieņēmis lēmumu, ka man ir jāpadalās ar savu stāstu. Vēl pirms gada strādāju ofisā no 9.00 līdz 18.00 un, lai arī dzīvoju taupīgi, katru mēnesi nervozi gaidīju algas dienu. Es uzskatu, ka ir jāmainās, un pastāvēs kas mainīsies, tapēc esmu vienmēr iestājies par to, ka cilvēkiem ir jāizkāpj laukā no savas ierastās komforta zonas… Par to citreiz.

Es, balstoties uz savu pieredzi, varu ieteikt Melburnu kā ceļojuma galamērķi. Iekārtojos debesskrāpī ar baseinu, trenažieru zāli un SPA. Palikšana debesskrāpī Melburnā nav obligāta, bet ļoti noderīga ekstra, ja gribi pilnvērtīgi izbaudīt šeit esošo nakts dzīvi un rīkot arī savas privātās ballītes. Vakarnakt frāze “mums ir savs dzīvoklis debesskrāpī ar lielisku skatu no 28. stāva” bija ļoti efektīva, lai pierunātu pāris austrāliešu meitenes mums piebiedroties uz private party.

Ja nevēlies zināt cenas, tad šo paragrāfu vari izlaist. Šos apartamentus, kaut arī cena ir liela, dabūjām ar ievērojamu 30% atlaidi, jo paliekam šeit uz 3 nedēļām. Reāli apartamenti izmaksāja ~5000 EUR, ko dalām uz pusēm ar draugu, aviobiļetes izmaksāja 1500 EUR katram. Ēšana, ballītes, iepirkšanās priekiem esmu paredzējis budžetu 3500 EUR. Uzskatu, ka šis brauciens ir to vērts un tā ir mana dāvana sev par ļoti veiksmīgu gadu.


Vakarnakt mūs pavadīja mans paziņa no Melburnas Ričards, mācījām viņam dzert šotus latviešu stilā ar vodku tīrajā. Drīz mūsu tradīcijai pievienojās citi kluba apmeklētāji, pārsvarā meitenes. Tā jau diezgan drīz bijām jautri, savākuši sev apkārt kuplu kompāniju, dejojām un runājām par atšķirībām un līdzībām starp Austrāliju un Latviju. Tā nu daļa no šīm meitenēm arī palika pie mums pa nakti. Dzirdu, ka mūsu vakardienas kompānija sāk mosties blakus istabā, laiks brokastīm, rīta treniņam un peldei baseinā…


Es šajā blogā stādos priekšā kā Mr.X. Neatklāšu savu īsto vārdu, lai varētu padalīties ar intīmām detaļām no savas dzīves. Šādi varu rakstīt atklāti un bez cenzūras par visu, kas manā dzīvē notiek – ceļojumi, sievietes, izklaide, dzīves mērķi un naudas pelnīšana.


Lasi manu blogu un seko līdzi, vai man izdosies piepildīt savus mērķus, es turpināšu rakstīt par piedzīvoto, uzzināto, nopelnīto un sasniegto/nesasniegto.

Komentāri 16

0/2000

Hmmm... varbūt šodien man īgns garstāvoklis... Bet rodās jautājums, kāpēc jābrauc ceļojumā uz Austrālīju, lai pa nakti dzertu vodku, bet no rīta iet uz treniņu un mirkt baseinā ??? 

 19  1 atbildēt

Vēl pārdesmit gadu atpakaļ tiešām varēja sapņot par Ameriku vai Austrāliju, šodien vairs nav nekāda problēma nokļūt gandrīz jebkur uz zemeslodes. Pie tam, ja vēl kādreiz varēja manīt krasas atšķirības starp valstīm, tad šodien vairumā rietumvalstu daudzas lietas sāk izlīdzināties, paliek vien atšķirīgas detaļas.

 18  1 atbildēt

Ieliec taču bildi ar skatu no 28. stāva!

 13  0 atbildēt
Kamēr neredzēšu bildes, sorry, stāsti citiem savus Austrālijas dzerstiņa sapņus.
 10  0 atbildēt

Un kur kaut viena fotka lai šim āpsim ticētu ka viņš tiešām ķengūrzemē bijis??? Izskatās pēc kārtējās pi*djož

 3  0 atbildēt
Bullshit
 2  1 atbildēt

 ..."Neskatoties uz to, ka ir 5. janvāris, ārā ir patīkami 28 grādi."!?! Autors idiots? Tā tak dienvidu puslode, viņiem vasara, kā pie mums 5.jūlijā! pat tekstu nelasīju, skaidrs, ka taburetes intelekts...

 0  0 atbildēt

Gribējās palielīties? To vari darīt ar kolēģiem gaterī!

 4  4 atbildēt
Interesnti ir tas ka ari man bija lidizgs sapnis pirms 15 gadiem, sodien staradaju vienigi no lielakajam bankam pasaule 29. stava katru dienu, bet nekad neesmu jutusies tik igna un nomakta, lai ari pa ko sudzeties nav man... Pietrukst man seno dienu un es dad labak aizbrauktu uz Liepaju pie istiem cilvekiem un istam ielam...
 0  0 atbildēt

Kur bildes???...

 0  0 atbildēt