Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
2
58

Sveiki visiem. Tātad esmu meitene man ir 16 gadi. Mana dzīve nemaz nav bijusi viegla. Līdz 16 gadiem ir bijuši gan kritumi gan kāpumi. Esmu piedzīvojusi daudz. Varbūt pat dažas lietas nebūtu vajadzējis. Bet kā ir ir. Pagātni neizmainīt. Es jau 11 gadus dzīvoju audžuģimenē. Paldies Dievam man ir ģimene.
Bet raksts nav par mani vai manu ģimeni. Raksts ir par manu puisi. Puisis jauks, gādīgs. Saprotošs. Mīļš. Nav par ko sūdzēties. Vienīgais bet.... Viņa sapnis ir iestāties armijā. Viņam tas arī izdosies ir atlikuši vien daži mēneši līdz tam. Bet lūk lieta tāda. Daudzi sāk domāt ka esmu ar viņu naudas dēļ. Skumji. Jo kad iepazināmies nekā tāda nebija. Man ir vienalga par to sasodīto naudu. Man ir vienalga cik viņš pelna. Bet reizēm asi iedur tās frāzes kuras dzirdu no citiem.
Es viņu protams mīlu. Un to skaidri apzinos. Bet ir grūti. Būt ar cilvēku kuru tik reti satiec. Un tad ļoti sāp. Bet katram savs ceļš paredzēts. Man tas laikam ir īpaši grūts. Itkā jau liekas nekas grūts. Bet kad viņš ir prom mācībās. Tas tiešām ir grūti. Un reizēm es pat nezinu kad viņš būs atpakaļ. Un kad viņš atbrauc atpakaļ reizēm es viņu nepazīstu. Viņš liekas tik dusmīgs. Jā nogurums dara savu. Bet pat tad kad viņš ir noguris viņš nav tāds izņemot brīžus kad atbrauc no mācībām. Visu vēl vairāk sarežģī tas ka viņš atbrauc un noslēdzās sevī. Es pajautāju ka jūties? Atbildes vietā izskan klusums un nopūta. Tādos brīžos man vai sirds lūzt. Jo es zinu to ka viņam ir grūti. Bet es tur nekādi nevaru palīdzēt. Es esmu bezspēcīga. Es nezinu kā viņam palīdzēt.
Bet tad paiet laiks un viņš atkal smaida no rīta pamostoties. Kārtīgi sabučojot mani. Sakot ka mani ļoti mīl. Es dievinu šo sajūtu. Un tā nepazūd. Es viņu mīlu arvien vairāk un vairāk. Ar viņu jūtos kā septītajās debesīs. Nemaz nezinu ko bez sava mīļuma darītu. ..

 Autors: Depressed.  Armija.
1.
2
58
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [15]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Anonīms
Anonīms 22.06.18 16:18  
2
0
atbildot uz Vauvau5 komentāru " Vēl viena idiote, kura meklē palīdzību ... "Manuprāt te ar smadzenēm nav apveltīts kāds cits. Meitēnam tikai 16 gadi. Padalījās šeit ar savu sāpi. Un??? Kā nav kauna otru par idiotu saukt! Pēc visa spriežot tev ir uzmanības deficīts un arī mazvērtības kompleksi! Un kur tu ņēmi to depresiju? Nekas nav teikts par depresiju. Varbūt tu domā par viņas lietotājvārdu? Depressed - nomākts. NOMĀKTS definīcija Latviešu valodā: NOMĀKTS ĪPAŠĪBAS VĀRDS Drūms; nospiests. Piemērs: Pēc neveiksmes viņš jutās ļoti nomākts Tāds, kurā izpaužas drūma noskaņa. Nomākta balss. Nomākts garastāvoklis. Ko tu te bāz virsū to savu Sibīriju? Pats labāk nokaunies un pagriezies!!!
ThatGrumpyGuy avatars
Medaļa Vampīru klana biedrsMedaļa Dienas domaMedaļa Zebra
  ThatGrumpyGuy 22.06.18 13:07
2
0

atbildot uz Depressed. komentāru "Šobrīd jā "

Varu tevi atbrīvot no ciešanām. Zemessargi vienmēr zina, cik ilgi būs mācības. Parasti tās ir sestdiena-svētdiena, izņēmumi ir tad, ja jābrauc kaut kur tālāk, tad attiecīgi mācības sākās piektdienas vakarā un beidzās svētdienas vakarā. Citreiz gadās iet ne tikai uz mācībām, bet arī citiem pasākumiem. Protams, tas ir atkarīgs no viņa vienības tipa. Protams, ir arī lielās mācības, bet tās notiek apmēram 2-3 gadā MAX., kad esi projām ilgāk nekā tās nedēļas nogales. Teiksim, 5 vai 7 dienas, vai arī 3 nedēļas, ja tas ir pamatapmācības nometnes gadījumā, kura pa lielam ir jāiziet 1 reizi.. 

Profesionālajā dienestā notiek tieši tas pats, tikai to, ko zemessargi drillē tikai nedēļas nogalēs, viņi drillē daudz biežāk un intensīvāk. Ja pamatapmācība Zemessardzē ir 3 nedēļas, tad PD tas ir 13 nedēļas Alūksnē. Neredzēsi savu mīļumiņu visu nedēļu, izņemot nedēļas nogales, ja to atļaus instruktori. Tā pa lielam tie ir 3 mēneši, kuri jāiziet katram dienestu sākušajam karavīram. Un pēc tam jau turpinās dienests. Neesmu ar to saskāries, nezinu, ko ikdienā dara karavīri, kas dienē kaujas vienībās. Tev ir cerība, ka viņš tiks nosūtīts vai pats pieteiksies dienēt, piemēram, Nodrošinājuma pavēlniecībā. Tur, piemēram, šoferis, strādā no 8 līdz 24 stundām. Gan jau kaujas vienībās notiek tas pats, tikai tur biežāk notiek mācības, kur ilgāku laika periodu karavīrs netiek mājās. Teiksim, nedēļu-divas. Gan jau ne vairāk, tomēr cilvēki vien ir.

Galu galā, ja tu ar to nevari samierināties, tad tālāk domā pati, cik tu ar to ļoti varēsi sadzīvot. Karavīrs vai pat zemessargs ir cilvēks, kurš ir zvērējis kalpot savai valstij, sevi nežēlojot. Tad arī rēķinies ar to, ka, ja tev būs dzimšanas diena un viņam būs mācības tajā laikā - nāksies svinēt vēlāk vai svinēt vienatnē. Dienests prasa upurus. Deal with it

Depressed.  avatars
Medaļa SviestmaizeMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Spoks
  Depressed. 22.06.18 17:39  
1
0
atbildot uz Anonīms komentāru "Manuprāt te ar smadzenēm nav apveltīts kāds cit... "Akd.liels paldies. Man tas lika sajusties daudz labāk. :-)
Depressed.  avatars
Medaļa SviestmaizeMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Spoks
  Depressed. 22.06.18 13:15  
1
0
atbildot uz ThatGrumpyGuy komentāru " Varu tevi atbrīvot no ciešanām. Zemessargi vi... "Paldies. ;-)
Depressed.  avatars
Medaļa SviestmaizeMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Spoks
  Depressed. 22.06.18 12:54  
1
0
atbildot uz ThatGrumpyGuy komentāru " Cik saprotu, tad viņš ir zemessargs??  ... "Šobrīd jā
ThatGrumpyGuy avatars
Medaļa Vampīru klana biedrsMedaļa Dienas domaMedaļa Zebra
  ThatGrumpyGuy 22.06.18 12:53
1
0

atbildot uz Depressed. komentāru "Tātad. Viņš šobrīd ik pa laikam brauc uz mācīb... "

Cik saprotu, tad viņš ir zemessargs?? 

Depressed.  avatars
Medaļa SviestmaizeMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Spoks
  Depressed. 22.06.18 12:45  
1
0
atbildot uz ThatGrumpyGuy komentāru " Īsti nevar saprast.. Vienā mirklī tu sa... "Tātad. Viņš šobrīd ik pa laikam brauc uz mācībām. Mācības būs vēl 3 mēnešus un tad viņš dodas dienēt armijā. Dienēt un atrasties mācībās divas dažādas lietas. ;-)
ThatGrumpyGuy avatars
Medaļa Vampīru klana biedrsMedaļa Dienas domaMedaļa Zebra
  ThatGrumpyGuy 22.06.18 12:34
1
0

Īsti nevar saprast.. Vienā mirklī tu saki, ka viņš tikai vēlāk dienēs, bet otrā mirklī tu saki, ka nevari paciest viņu, kad atnāk no mācībām. Tobiš viņš tagad ko dara?  

Kā arī, ko īsti tu sagaidi no mums? 

Anonīms
agulis 04.08.18 20:26  
0
0
Depresija. Viņam, ne Tev.
Anonīms
Anonīms 23.06.18 03:20  
0
0
atbildot uz Vauvau5 komentāru "atbildot uz Vauvau5 komentāru " Vēl vien... "Nu šeit diemžēl nostrādāja autokorektors!
Vauvau5 avatars
Medaļa 1/13 kūciņasMedaļa JāņugunsMedaļa Spoks
  Vauvau5 22.06.18 20:11  
0
0
atbildot uz Anonīms komentāru "Manuprāt te ar smadzenēm nav apveltīts kāds cit... "Apgriezos 3 reizes, bet labāk nekļuva.
KatHunter avatars
Medaļa Sertificēts spoksMedaļa Dienas joksMedaļa Nostradams
  KatHunter 22.06.18 20:08
0
0

Vairums armīnieku vai jau ir vai paliek noslēkti, par iemeslu ir skarbais dzīves stils un disciplīna.

Verņjom vsjo v zad avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa RainisMedaļa Recidīvists
  Verņjom vsjo v zad 22.06.18 17:06
0
0

Mammīt mīļo,kad man bija 16 un biju samīlējies 48-to reizi,ar mani notika toč-toč tas pats,bet pēc 59.tās,kā ar roku atņēma. Zini,meitēn,tā nav depresija...tā ir prosta EPIDERSIJA  

Depressed.  avatars
Medaļa SviestmaizeMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Spoks
  Depressed. 22.06.18 15:54  
1
1
atbildot uz Vauvau5 komentāru " Vēl viena idiote, kura meklē palīdzību ... "Atvaino.Bet es palīdzību nelūdzu.Un kāds sakars šeit depresijai? Ja netika pieminēta?
Vauvau5 avatars
Medaļa 1/13 kūciņasMedaļa JāņugunsMedaļa Spoks
  Vauvau5 22.06.18 13:43  
2
3
Vēl viena idiote, kura meklē palīdzību internetā. Drīzāk jau ne palīdzību. Vienkārš uzmanības deficīts un vēlēšanās, lai viņu pažēlo. Nevienam tavas problēmas neinteresē un izskatās, ka ar smadzenēm arī neesi apveltīta šo visu publicējot internetā. Kārtīgi tev pa pakaļu vajadzētu sadot un aizmirstu tādu lietu kā depresija. Tu vienkārši esi cilvēks, kurš neko negrib darīt, tikai sūdzās un vislabākais - publicē to internetā. Depresija bija tiem, kurus nakts vidū sadzina lopu vagonos ar visiem bērniem un sūtija uz Sibīriju! Vīrus tur pat pie vagoniem apšāva, bet mātes ar bērniem 15 gadus dienu no dienas dzīvoja badā, bailēs un neziņās. Viņām bija jāatdodās, lai dabūtu maizes gabalu, bija auksti - nosala pirksti, dabūja visādas plaušu slimības. Nokaunies un pagraizies!