local-stats-pixel fb-conv-api

''draugiem.lv runā'' sviesta izlase40

127 6

Jebkurš, kurš ir draugos, zin sadaļu ''runā'', kur, protams, visvairāk figurē 2 lietas, proti, anekdotes un dzīves atziņas. Pašam personīgi patīk kādu labu aņuku pa dienu izlasīt - uzlabo garastāvokli, kaut vai nedaudz. Un tad ir dzīves atziņas. Iepriekš jau šeit bija raksts par jauniešu izdomātajām dzīves atziņām, kuras, ja ne stāv līdzās, piemēram, Remarkam, tad vismaz ir patiešām ar domu. Tomēr šis raksts veltīts pretējam - mīlestības sagrautu tīņu vārsmas vai vienkārši lēti gājieni pēc ''popularitātes''. Nu tad sāksim - bezsakarīgākās un muļķīgākās ''draugiem.lv runā'' atziņas, ar maniem komentāriem slīprakstā:

''Pasaule ir tik liela un laika tik maz, ka atļauties divreiz noticētkādam cilvēkam - to var tikai retos gadījumos'' * Šis teksts noteikti nav radīts autoram skaidrā prātā esot, jo abām divām teikuma daļām nav pilnīgi nekāda sakara. Vai varbūt vaina ir manī?

''Bieži mēs sakam "Nemīlu", bet dvēselē mums tek asaras. ,'' * WTF? Tad kapēc tā vajag darīt!!?

''Gribētos nomirt, un redzēt,kurš būs tas,kurš raudās vissilgāk,redzēt,kurš ir īsts draugs,bet,kurš tādu tikai tēlo!'' * Labi, es sapratu skarbo autora dzīvi, bet atvainojiet dāmas un kungi, NĒ, negribētos gan.

''Vienmēr, kad Tev ir blakus kāds mīļs cilvēks, Tev liekas, ka visa pasaule grib Tev to atņemt !'' * Iedomājaties, kas par šausmām, kas par nenormālu paranoju tad ir šim cilvēkam!

''Ar mani nevajag spēlēties- jo es spēlēju bez noteikumiem. Spēle beigsies- es aiziešu, bet Tu paliksi...'' * Skvošs? Dambrete? Acīte uz ūdens dzeršanu, kad vēl nedrīkst iet uz tualeti?

''Ganjau kādreiz arī man, būs vienalga! '' * Nu, saulīt, izskatās, ka tev jau ir vienalga, kur komatus jāliek...

''Nav cilvēka, nav problēmas /J.V.Staļins /'' * Ārprāts, jaunieši, kaut ko vēl debīlāku ieteikt nevaram? Teiksim tā, šis bij atrisinājums aptuveni 6 000 000 problēmām, meiteņu sirdis nelūzīs no šī teksta...

''Ja runājot ar tevi, cilvēks jūk prātā, mēdz baidīties tev kaut ko pateikt, šis cilvēks tevī ir ieķēries un vienkārši gaida tavu atbildi.'' * Lai saprastu, cik šī rindiņa ir sviestaina, iesaku šādu situāciju iztēloties dzīvē - cilvēks, runājot ar tevi, rausta valodu, plēš matus UN GAIDA TAVU ATBILDI!

''Uzticēties vīrietim ir tas pats, kas sist galvu pret sienu un ticēt, ka nesāpēs'' * Ak, kādi mēs riebīgi esam, ne? Kāda feministes kundze iebrauca auzās, sacerot šo.

''Cilvēks apzināti pazūd, lai redzētu, kurš meklēs.'' * Šitos gadījumus, laikam, degpunktā šad un tad parāda?

''Mīlestība nav mīlestība, pirms tu to nēsi pazaudējis'' * Viens liels WTF? Tātad tu kādu nemaz nemīli, kaut arī mīli, bet tikai atklāj to tad, kad vairs nemīli? Izskatās, ka laikam jāpaliek vecpuišos!


P.S. Šis ir mans pirmais raksts spokos, taču, ja būs atsaucība, sagatavošu arī 2. daļu! Daudz atziņu ir grūti salikt, jo man, kā visai pozitīvam cilvēkam, tas ir kaut kas līdzīgs psiholoģiskajam teroram!

127 6 40 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 40

0/2000

Labs raksts! Lieku savus 2+ daudz nedomājot!:)

15 0 atbildēt
Vue avatarsVue

"Ar mani nevajag spēlēties- jo es spēlēju bez noteikumiem. Spēle beigsies- es aiziešu, bet Tu paliksi..." šim, manuprāt, doma līdz galam nav pabeigta, jautājums, kurš palika zaudētājs?

4 0 atbildēt

emotion Vispār jau palasot "spoki.lv runā"  - traks pats var palikt... Anekdotes nomainot, uz pašsacerējumiem kā dzīvē gūtām atziņām, jāsecina, ka lielākā daļa ir mazohisti ar negatīvu pieredzi attiecībās, kurus neviens uz šīs pasaules nemīl un mostas absolūtais feminisms ar noslieci terorizēt pārējos.... Hmmm... emotion

3 0 atbildēt

es nēesmu draugos ;)

3 0 atbildēt

 

Tagad atbilde visām meitenēm, kuras ir izdomājušas, ka es esmu bezjūtīgs mērglis! Jaunieši draugos ir sacerējuši arī normālas atziņas, tādas, kurām NAV kur piesieties, bet ŠĪS IR PILNĪGS BEZSAKARS.  Te ideja sacerēt kko labu bija attālāk no pudeles. Kaut arī varbūt nedaudz kkur, par katru var piekasīties, taču lai to visu noliegtu ir jābūt galīgi sviestā - tad vaina ir jāmeklē sevī, nevis manā teksā

3 0 atbildēt

"Nu, saulīt, izskatās, ka tev jau ir vienalga, kur komatus jāliek..."

Šitā autora piebilde man patika vislabāk :D

3 0 atbildēt

da ble tur pusei dzive neveicas otrai pusei laba humorizjuta

3 0 atbildēt

es izlasīju pirmos paŗis un to ne visu kopumā, sapratu ka baigā * štelle un uzreiz nonācu šeit :D

:p

2 0 atbildēt

Nu neko sev sasmeejos :D

2 0 atbildēt

liels pluss! jā, dažreiz kādam sanāk labas atziņas, bet šitās ir vnk smieklīgas. :D gaidu otro daļu.

2 0 atbildēt

labs, paldies!

2 0 atbildēt

:D LABS!!!!

2 0 atbildēt

Bērnudārza folkloru nevajadzētu uztvert nopietni.

Paši teksti liecina par rakstītāju garīgo attīstību un par plānprātiņiem smieties nav labi.

2 0 atbildēt

nu, es nezinu gan. (;

2 0 atbildēt

Hmmm... es rakstīju nevis "spoki runā, bet draugi runā "   emotion

2 0 atbildēt

jā, tajā sadaļā var izlasīt nu tāāādus idiotismusemotion

2 0 atbildēt

''Vienmēr, kad Tev ir blakus kāds mīļs cilvēks, Tev liekas, ka visa pasaule grib Tev to atņemt !'' * Iedomājaties kas par šausmām, kas par nenormālu paranoju tad ir šim cilvēkam!

hahaemotion

2 0 atbildēt
Es visus tos bezdēžus, kas visu laiku ar šitām hu*njām sprēgāja jau sen kā esmu nobloķējis... Baigi man uztrauc, ka kkādu maloļetku pameta čalis, un šī tagad tur kliedz pa visiem spoki.lv, cerībā, ka viņas iecerētais to izlasīs un raudot skries pie viņas atpakaļ... :D :D :D 
2 1 atbildēt

atbildot uz skastoņotājs komentāru " es neticu ka cornflakes tagad ir lepns par pa... " nu biki biki nedaudz :D cilvēki zinās, ka nevajag nahaļavu mēģināt pārspēt labus filozofus

1 0 atbildēt

grūti ir izturēt tādus murgus vairumā lasīt un apkopot! :D

1 0 atbildēt