local-stats-pixel

iemileju! :)*10

 33  26

kreayshawn

Birth name

Natassia Gail Zolot Born September 24, 1989 (age 22)
San Francisco, California Origin Oakland, California Genres Alternative rap Occupations Rapper, Music video director Years active 2008–Present Labels Columbia Records Associated acts Lil B, White Girl Mob

Kreayshawn - Bumpin Bumpin

Kreayshawn - Gucci Gucci

p.s. ceru jums patiks! ;)





Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 10

0/2000

basic bithces wear that shit? gan jau ar savu sūdaino mūziku sapelnīs piķi un pati vilks basic bitches šmotkas..

 10  0 atbildēt

viņai ir debīli un stulbi teksti, nemaz nerunājot par, ka savā mūzikā viņa aicina visiem lietot narkotikas...

 8  1 atbildēt

Haut kāds Dev un Nicky minage apvienojums... mūzika sūka.

 6  0 atbildēt

viņa laikam nekad nemaina tos auskarus. emotion

 2  0 atbildēt

Labojums - nevis iemīlējies, bet pakļaujies popsīgumam. Varu derētu, pirms šī tamagočī dziesma neiekļuva urban topā tu neko par viņu nezināji.

 2  0 atbildēt

Un,ko tikai mūsdienās jaunieši neklausās..totāls sūds,piedod,ja tavas jūtas aizskāru,bet nu.Es tomēr palieku pie Guns n Roses,Led Zeppelin un The Beatles

 2  0 atbildēt