Vēl 10 fakti no šī pasaulsavenā seriāla uzņemšanas laukuma, kas ieinteresēs gan seriāla un grāmatu fanātu, gan tos, kas prāto vai uzsākt, vērot šo seriālu, vai tomēr nē.
Vēl 10 fakti no šī pasaulsavenā seriāla uzņemšanas laukuma, kas ieinteresēs gan seriāla un grāmatu fanātu, gan tos, kas prāto vai uzsākt, vērot šo seriālu, vai tomēr nē.
2012. gadā ASV 160 meitenes legāli tika nosauktas par Kalīsī, neskatoties uz to, ka tas nav pat vārds, bet tituls, mežonīgo Dotrakī cilšu vidū ar kuru apzīmē karalieni, šajās ciltīs.
Lai arī Sērsija un TIrions ne tuvu nav draudzīgi savā starpā, viņus tēlojošie aktieri ir pretēji. Lēna Hīdija un Pīters Dinklidžs savā starpā spēj saprasties ļoti labi. Pat tik labi, ka tad, kad viņiem sakrīt filmēšanās laiki, Pīters un Lēna dala dzīvokli, uz uzņemšanas laukumu brauc koā un regulāri kopā ir redzēti vietējos bāros un restorānos. Tāpat, Dinklidžs, visticamāk, arī ir iemesls, kāpēc Hīdija tika pie lomas, jo viņš viņu ieteica seriāla producentiem, pamatojoties ar veiksmīgu agrāko sadarbību.
Vesterosā bastardi jeb bandubērni, kuri piedzimst augstdzimušajiem, saņēm savādākus uzvārdus kā viņu vecākiem, kuri ir atkarīgi no reģiona - tie var bū Zieds, Kalns, Paiks, Riverss, Snovs, Stouns, Storms, Voterss. Īpašie uzvārdi pienākās tikai augsdzimušo tēvu bastardiem. Parastās tautas bandubērni netiek pie īpašiem nopelniem. Augstdzimušie bandubērni, pēc karaliskas pavēles var iegūt tēva uzvārdu, tas gan negarantē, ka to atzīs tauta.
Čārlzs Danss, kurš attēloja Lordu Taivinu uzskatīja, ka viņa tēla attieksme pret viņa dēlu Tirionu ir briesmīga. Viņš to uzskatīja par tik briesmīgu, ka filmēšanas pārtraukumos regulāri atvainojās Tirionu tēlojošajam Pīteram Dinklidžam.
Galvenie producenti Deivids Benoufs un D.B. Veiss norāda, ka šova producēšana ir milzīgs darbs. Izveidot vienu sezonu aizņem visu gadu, un producentu vārdiem, rada tikpat daudz pūļu kā 10 stundas ilga filma. Piemēram, 5. sezona tika filmēta 5 valstīs, 151 uzņemšanas laukumā, 240 dienu garumā, ar 166 aktieriem, 1000 uzņemšanas grupas darbiniekiem un vairāk kā 5000 papildus deokorācijām un cilvēkiem.
Sievietes Vesterosā parasti pieņem vīra uzvārdu pēc laulībām, ar izņēmumu, ja dzimtai pieder tiesības uz Dzelzs Torni un tad uzvārdu var iegū tikai, dzimstot, nevis laulājoties. Tas ir iemesls kāpēc Dzelzs Tronī esošās sievietes pēc kāzām saglabāja uzvārdu.
Džeku Glīsonu uzņemšanas laukumā visi sauc par pilnīgi pretēju kontrastu, viņa tēlotajam Džofrijam. Džeku apraksta kā draudzīgu un siltu personību. Viņam arī ir labas attiecības Sofiju Tērneri - aktrisi, kuras tēloto Sansu Stārku uz ekrāna, viņš regulāri aizskar un pazemo.
2014. gada jūnijā Karaliene Elizabete II un princis Filips, apmeklēja seriāla uzņemšanas laukumu Belfāstā, kā daļu no 3 dienu vizītes Ziemeļīrijā. Elizabetei tikai piedāvāts apsēsties Dzelzs Tronī, bet viņa no tā atteikusies, jo Lielbritānijas monarham nav paredzēts sēdēt svešā tronī, pat izdomātā. Atsevišķi mediju avoti, ziņoja, ka Elizabete II, vēro šo seriālu, bet Meizija VIljamsa, šādam apgalvojumam iebilda, jo "viņa nav jutusi sajūu, ka Karaliene ir seriāla fane," jo viņa neesot atpazinusi, ko Meizija tēlo seriālā.
Seriāla 7. publicēto sezonu laikā ir vairāki tēli, kurus tēlojuši vairāki aktieri. Bet ir tikai aktieri, kuri tēlojuši vairākus tēlus. VIens no tiem ir Īens Vaits, kurš tēloja Gregoru Klegānu, pēcāk, uzsākot tēlot milzi Vunvunu un Dīns-Čārzls Čepmens, kurš 3. sezonā ļoti epizodiski tēloja Mārtinu Lanisteru, pēcāk, uzsakot Tomena Barateona tēlošanu.
Pirmajā sezonā, lai paŗadīu Stārku ģimenes bērnu vilkus, tika lietoti Ziemeļu Inuitu šķirnes suņi. Taču, tā kā seriālā tiek atveidoti Briesmīgie vilki jeb Direwolf, sākot ar 2. sezonu tie tiek digitāli atveidoti un tāpēc ir ļoti maz ainu, kur var redzēt Stārku ģimenes bērnu vilkus vai meža vilkus.
ew, autor, kapēc tu un tādi kā tu virsrakstos lieto to apgalvjumu par nezināšanu ? tas tāds mārketinga triks vai vienkārši spriediet par citiem pēc sevīm ? vai arī uzskatat savu mērķauditoriju par tupiem ?