local-stats-pixel

Talantīgais mūziķis CALLE izlaiž jauu dziesmu - ''Wo Wo''1

 9  0

Ar savu trešo skaņdarbu šogad klajā nāca ārzemju mūziķis CALLE. Viņš saviem klausītājiem nodeva singlu ar nosaukumu ''Wo Wo''. Tas ir pieejams visās vadošajās mūzikas straumēšanas platformās!

Lai gan CALLE ir jauns mūziķis, viņš mūzikas industrijā tomēr ienācis ar blīkšķi. Šī gada 9.aprīlī, viņš pārsteidza savus fanus un izlaida trešo skaņdarbu šogad - ''Wo Wo''. Šī gada 12.februārī viņš izlaida dziesmu ''Lsd'', bet 5.martā - ''Sexy Mamacita''. Viņa diskogrāfijā kopā ir četri skaņdarbi - šiem trim jāpievieno ''Anna Dominikana'', kas iznāca pērnā gada 15.novembrī.

CALLE ir jauns mākslinieks, kas nāk no krāšņās Norvēģijas. Viņš ir talantīgs reperis ar lieliem plāniem un mērķiem. To arī pierāda tas, cik ļoti aktīvi viņš publicē mūziku un kāda ir tās kvalitāte. Lieliska balss, ritma izjūta un vēl labāka dziesmas pēcapstrāde. Var redzēt, ka uz mūziku viņš raugās nopietni! Atliek vien atbalstīt mūziķi un gaidīt no viņa jaunus skaņdarbus. Tas noteikti būs jau pavisam drīz!

Mūziķim noteikti ir talants. Katram pašam ir jādzird viņa daiļrade, lai par to pārliecinātos. Viņa nākotne mūzikas industrijā noteikti ir ļoti spoža. Ja viņš savas kārtis spēs izspēlēt pareizi un turpinās radīt mūziku, mēs noteikti viņa vārdu vēl dzirdēsim un redzēsim viņu pašu nākotnē uz dažādām festivālu un koncertu skatuvēm. Turēsim īkšķus un atbalstīsim jauno censoni!

Piedāvājam noklausīties CALLE jauno dziesmu ''Wo Wo''. Aicinām Tevi arī atbalstīt mūziķi, piesekojot viņa sociālo tīklu profiliem. Atsauces vietā atrodas saite, kas Tevi aizvedīs uz mūziķa Instagram profilu. Nekautrējies - dodies un pieseko tam. Tas aizņems vien pavisam nedaudz, ir pilnīgi par brīvu, bet dos mūziķim neizsakāmi lielu atbalstu un stimulu!

CALLE skaņdarbs ''Wo Wo''. Uzslēdz un izbaudi!

Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 1

0/2000

👍

 0  0 atbildēt