Reperis Polishaxe0 pārsteidz mūzikas cienītājus ar singlu ''Haters''1

 8  5

Oktobra ievadā ar jaunu dziesmu klajā nāca mūziķis Polishaxe0. Viņa jaunais singls ar nosaukumu ''Haters'' ir pieejams visās mūzikas platformās!

Mūziķis dziesmas raksta pats un vairākus skaņdarbus jau iepriekš ir paspējis izlaist. Jāsaka, ka viņa daiļrade tiešām iet plašumos, jo skaitļi statistikas ailēs vien turpina augt.

Mūziķim šogad iekš Spotify ir vairāk nekā 45 tūkstoši klausījumu un gandrīz 15 tūkstoši ik mēneša lojālie klausītāji. Mūziķim aug sekotāji gan mūzikas platformās, gan sociālajos tīklos.

Mūziķis ir ļoti pozitīvi noskaņots un viņa jaunākā dziesma ''Haters'' ir tieši par to, ka nevajag klausīties cilvēkos, kas nīst un jādodas uz priekšu. Pats viņš saka īsi: ''Ignorē nīdējus. Mīli sevi'' - tieši tik lakonisks par savu jaunāko skaņdarbu bija Polishaxe0.

Piedāvājam noklausīties mūziķa jaunāko dziesmu jau tagad. Vairāk mūziķa gaitām var sekot līdzi sekojot viņam sociālajos tīklos.

Komentāri 1

0/2000

yo, ja ir kādi LV hip hop jaunumi, izvieto to arī facebook grupā HIP-HOP no LV un tiks arī iekļauts ik nedēļas atskatā https://www.facebook.com/groups/243590206844247

 0  0 atbildēt