local-stats-pixel

Reperis Jso nāk klajā ar motivējošu dziesmu ''Don't Waste Your Time''0

 23  3

Pērno gadu uz pozitīvas nots noslēdza ārzemju mākslinieks Jso, kas laida klajā dziesmu ar nosaukumu ''Don't Waste Your Time''. Samērā motivējošā dziesma ir nu pieejama visās digitālajās mūzikas strīmošanas platformās.

Mūziķis Jso nāk no Amerikas - pilsētas Hagertovnas, kas atrodas Merilandā. Jso rada hop-hopa, R&B un popa tipa mūziku. Viņa mūzika ir ļoti unikāla - gan skaņas, gan liricisma ziņā. Mūziķim ļoti patīk strādāt ap dziesmu ritmiem un lirikām. Viņš nav kā kurš katrs reperis, kuru varam dzirdēt mūsdienās.

Pirmo troksni mūzikas industrijā Jso radīja 2018.gada 13.martā, kad laida klajā savu debijas albumu ar nosaukumu ''Visions To Reality 2''. Kopš šīs dziesmas, viņš aktīvi darbojas ap mūziku un pārsteidz savus fanus ar aktīvu grafiku, kurā tiek izlaistas dziesmas. Šogad viņš ir paguvis jau izlaist divas dziesmas - dziesmu ''Stranger'' 21.janvārī un ''Playtime'' 25.februārī.

Mūziķim ir ļoti liels talants un spoža nākotne. Viņš vairs nav iesācējs mūzikā un tas vien viņam ļoti palīdzēs nākotnē, lai radītu jaunu mūziku un vieglāk ''izsistos''. Ja mūziķis sadarbosies ar pareizajiem māksliniekiem un turpinās radīt lielisku mūziku, viņš noteikti sasniegs visus iecerētos mērķus.

Skaņdarbs ''Don't Waste Your Time'' tika izlaists pērnā gada 14.decembrī. Jso vienkārši nespēj radīt sliktas dziesmas un katrs par to var pārliecināties pats, ievērtējot viņa daiļradi. Dod iespēju mūziķa daiļradei un ievērtē to. Viena no dziesmām ir pieejama zemāk! Varbūt Tev pat iepatiksies... Mūziķim iekš Instagram seko vairāk nekā 11 tūkstoši cilvēku apkārt visai pasaulei. Tas vien liecina par to, ka mūziķa daiļrade ir laba!

Piedāvājam noklausīties mūziķa Jso dziesmu ''Don't Waste Your Time''. Draudzīgi aicinām arī piesekot mūziķa Jso sociālo tīklu profiliem. Tā Tu varēsi jauno mūziķi atbalstīt, kā arī uzzināt par viņa gaidāmajām dziesmām un gaitām ātrāk un vieglāk. Atsauces vietā ir pievienota saite - uz tās uzspiežot, nonāksi Jso Instagram profilā. Droši - dodies un pieseko viņam. Atbalstīsim jauno talantu kopā.

Jso publicētais skaņdarbs ar nosaukumu ''Don't Waste Your Time''.

Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 0

0/2000