local-stats-pixel

Boomeri pret A$AP Rocky8

Teikšu kā ir – no A$AP Rocky uzstāšanās nākamā gada Positivus man ne silts ne auksts. Nebiju šo čali pārāk klausījies, jo, kad klausos repu, drīzāk izvēlos vecās skolas stafu, kas radīts iepriekšējā tūkstošgadē. Tomēr ar interesi paklausījos arī Rokiju, izklausījās pēc ārzemju Singapūras Satīna – labs, bet ne gluži man. Bet kas mani pārsteidza – boomeru uzlidojums sociālajos tīklos.

“Vai tad tā vispār ir mūzika?”, “Kāpēc par hedlaineri neizvēlējās normālu rokmūziku?”, “Kurš to sūdu vispār klausās?” Šis viss neganti sasmīdināja, jo vecās paaudzes cīņa pret nesaprotamo jauniešu mūziku ir sena kā pasaule. Identiski pasaulē ienāca rokenrols – tā laika vecie sakārņi bija sašutuši par to, kā Elviss kratās un dzied un “kā tad tā vispār var, tas taču ir troksnis nevis mūzika!”

Tuvojoties mūsdienām, mūzikas žanri pletās arvien plašāk un vecajiem pavērās arvien jauni horizonti ar skaņām, kuras ienīst. Bija pilnīgi skaidrs, ka, ja tavs bērns pievēršas metālmūzikai, tad viņš ir potenciālais sātanists un slepkava, ja viņš klausās hip-hopu, viņš pavisam drīz varēs skatīties uz pasauli caur cietuma restēm, savukārt, ja dēls klausās kaut ko pārlieku maigu – draudzenes vietā uz ģimenes vakariņām viņš noteikti atvedīs savu puisi.

86 1 8 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 8

0/2000

Nezinu no cik gadiem skaitās "boomer", bet es tam varētu būt tuvu. Kā par spīti, manā pleilistē ir gan roks, gan metāls, gan reps, gan "tuc tuc" un nekāda vaina. Ļautiņiem patīk cepties ne par ko, dažiem tā ir izklaide, citiem uzmanības pievēršanas  veids, vēl kādam-vienīgais veids kā tikt vaļā no savas žults, jo dzīve neiet, sieva/vīrs "nedod", tad nu piesiesies jaunatnei. Par šo Rocky neesmu dzirdējis un neklausos-liela muiža, neiešu tāpēc apkārt kā pasaules gala sludinātājs skandēdams ka "I hate rocky. Rocky sucks" utt. Tiem kam patīk, tie lai klausās.  Un ka roks/metāls labaks par repu vai otrādi?  Nav jēgas salīdzināt-abos virzienos ir grandi, aizraujošas dziesmas un viss pārējais. Turklāt, gadās, ka minēto virzienu  pārstāvji tīri labi  sadarbojas. Sākot jau  90ajos  Aerosmith ar kādu "viendienīti",  Linkin Park ar Jay-Z un nupat  iekš radio dzirdu Tumsas princi Oziju iedziedam dziesmu  ar mākslinieku(diemžēl neatpazīstu), kurš galīgi nav no Ozija "profila". Bet skan labi. Un man patīk. Tā kā.. d***aties par  politiku, par reliģiju,  bet par mūziku  nevajag-tā ir domāta čillam un priekam. Nebojā to citiem un citi nebojās tev.

3 1 atbildēt

Noklausieties Alan Walker x A$AP Rocky -Live Fast. emotion

https://youtu.be/aw_cfy1P8f8

0 0 atbildēt

par rakstu,nosauc kaut vienu festivālu ,kuru varētu apmeklēt ,kur kā galvenie mākslinieki nebūtu tie,kam galvenais ir nauda un tukša skaņa? negativusa galvenā zvaigzne ir mainstrema pārstāvis ,tam ar repmūziku nav nekāda sakara,tukša skaņa bez satura un jēgas.Protams,Vācijā kaut ko atradīšu ,bet mūsu platuma grādos vnk. nav,bet kaut kur  braukt nav velmes..

0 0 atbildēt