Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
253

Nav noslēpums, ka mūsdienās filmu veidotāji sacenšas savā starpā, veidojot filmas tā, lai tajās paslēptu pēc iespējas vairāk sīku detaļu, kuras var pamanīt tikai acīgākie un uzmanīgākie fani.

Iespējams, ka tas arī ir iemesls tam, kāpēc visas šīs filmas un multfilmas ir tik ļoti populāras daudzu cilvēku lokā. Skaties un pārbaudi, vai tu esi iepriekš visu šo pamanījis!

nbspHovards Starks filmā... Autors: matilde 18 populāru filmu detaļas, kuras daudzi nav pamanījuši
1.

 

Hovards Starks filmā «Kapteinis Amerika: Pirmais atriebējs» joko, ka «Hidra» taču neies uzbrukt kādam, kuram ir naži. Tuvāk filmas beigām ir redzams, kā «Hidras» aģenti tieši to arī izdara.

Attēls no: www.adme.ru
nbspFilmānbsplaquoTors... Autors: matilde 18 populāru filmu detaļas, kuras daudzi nav pamanījuši
2.

 

Filmā «Tors: Ragnarjoks» Hēla saprot to, ka Tanosa cimds ir pakaļdarinājums, jo Tanoss to nēsā uz otras rokas. 

Attēls no: www.adme.ru
nbspFilmasnbsplaquoDžampstrītaraquo otrajā daļā uz Dženko kreisā pleca ir redzama rēta kas radās pēc tam kad pirmajā daļa viņscaron noķēra lodi kas bija domāta Scaronmita... Autors: matilde 18 populāru filmu detaļas, kuras daudzi nav pamanījuši
3.

 

Filmas «Džampstrīta» otrajā daļā uz Dženko kreisā pleca ir redzama rēta, kas radās pēc tam, kad pirmajā daļa viņš noķēra lodi, kas bija domāta Šmitam.

Attēls no: www.adme.ru
nbspFilmānbsplaquoAtriebēji... Autors: matilde 18 populāru filmu detaļas, kuras daudzi nav pamanījuši
4.

 

Filmā «Atriebēji: Noslēgums» Stens Lī parādās kā vīrietis, kurš ar savu draudzeni 1970. gadā traucas pa Ņūdžersijas ielām. Viņa izskats filmā pilnībā balstīts uz to, kā viņš izskatījās septiņdesmitajos gados.

Attēls no: www.adme.ru
nbspMultfilmānbsplaquoLieliskieraquo uz Mistera Lieliskā galda ir redzama burka kas ir piepildīta ar lodēm kuras ir atlēkuscaronas no viņa krūtīmnbs... Autors: matilde 18 populāru filmu detaļas, kuras daudzi nav pamanījuši
5.

 

Multfilmā «Lieliskie» uz Mistera Lieliskā galda ir redzama burka, kas ir piepildīta ar lodēm, kuras ir atlēkušas no viņa krūtīm. 

Attēls no: www.adme.ru
nbspPēc tam kad Kamunra... Autors: matilde 18 populāru filmu detaļas, kuras daudzi nav pamanījuši
6.

 

Pēc tam, kad Kamunra filmā «Nakts muzejā 2» pasaka frāzi: «Es varu nogalināt tavus draugus vienkārši samirkšķinot acis,» viņi ne reizi nemiedz savas acis līdz pat filmas beigām.

Attēls no: www.adme.ru
nbspMultfilmānbsplaquoMonstri pret atnācējiemraquo uz ģenerāļa formas ir redzama uzscaronuve uz kuras ir attēlots Scaronrek... Autors: matilde 18 populāru filmu detaļas, kuras daudzi nav pamanījuši
7.

 

Multfilmā «Monstri pret atnācējiem» uz ģenerāļa formas ir redzama uzšuve, uz kuras ir attēlots Šreks.

Attēls no: www.adme.ru
nbspFilmasnbsplaquoHobits... Autors: matilde 18 populāru filmu detaļas, kuras daudzi nav pamanījuši
8.

 

Filmas «Hobits: Piecu armiju kauja» titros Martins Frīmens parādīts ar zīli rokā. Šis zīmējums ir pārveidota fotogrāfija, kurā zīles vietā viņš turēja savu Lego figūriņu.

Attēls no: www.adme.ru
nbspSupervaroņu... Autors: matilde 18 populāru filmu detaļas, kuras daudzi nav pamanījuši
9.

 

Supervaroņu filmā «Šezam!» vienas un tās pašas atmiņas vizuālizācija atšķiras gan ar laikapstākļiem, gan ar dažādām izmaiņām apģērba izvēlē. Viss tikai tāpēc, lai parādītu to, ka katram cilvēkam konkrētas atmiņas var asociēties ar atšķirīgām emocijām.

Attēls no: www.adme.ru
nbspAinanbsplaquoTitānikāraquo kurā redzams kā Džeks paiet garām diviem vīriescaroniem kuri seko līdzi tam kā mazs bērns rotaļājas tika atdarināta balstoties uz reālu fotogrāfijunbs... Autors: matilde 18 populāru filmu detaļas, kuras daudzi nav pamanījuši
10.

 

Aina «Titānikā», kurā redzams kā Džeks paiet garām diviem vīriešiem, kuri seko līdzi tam, kā mazs bērns rotaļājas, tika atdarināta, balstoties uz reālu fotogrāfiju. 

Attēls no: www.adme.ru
0
253
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [2]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Banančiks00 avatars
Medaļa NostradamsMedaļa NostradamsMedaļa Nostradams
  Banančiks00 29.08.19 13:47  
4
0
Interesanti
Tuptūuzis avatars
Medaļa TeamworkMedaļa Vilkaču klana biedrsMedaļa Patīk komentārs
  Tuptūuzis 29.08.19 20:51
3
0

Zināju tikai 3 filmas.