Zvaigznāja galvenās zvaigznes ir Segin 3,37 (jeb Epsilon Cassiopeiae), tā ir milzīga, zilas nokrāsas zvaigzne, kas atrodas aptuveni 400 gaismas gadu atālumā no Zemes. Salīdzināšanai, šī gigantiskā zvaigzne ir 6 reizes diametrā lielāka par Sauli un tās masa ir 9 reizes lielāka kā Saulei.
Ruchbah 2,68 (jeb Delta Cassiopeiae), debesīs redzama kā viena zvaigzne, taču tā nav, zinātnieki stāsta, ka zem šī nosaukuma ir binārā zvaigzne, jeb dubultzvaigzne (gadījums,kad zvaigžņu pāris savstarpēji gravitatīvi mijiedarbojas tā, ka katra zvaigzne riņķo pa elipsveidīgām orbītām ap kopējo baricentru).
Gamma Cassiopeiae 550 gaismas gadu attālumā no Zemes, arī zilas krāsas zvaigzne, kas ir iespaidīga izmēra salīdzinājumā ar Sauli (tai ir aptuveni 20 reižu smagāka masa, 15 reižu diametrā lielāka kā Saule UN vairāk kā 50'000 reižu luminiscējošāka kā arī 6 reizes karstāka par Sauli).
Shedar (jeb Alpha Cassiopeiae) kā iepriekš minēju, ir Kasiopejas spožākā zvaigzne, tā ir oranžas krāsas gigants, kas atrodas aptuveni 230 gaismas gadu attālumā no Zemes. Arī šī zvaigzne ir lielāka ar planetāro Sauli - tās masa pārsniedz Saules masu aptuveni 4 reizes un diametrālā lieluma ziņā, tā ir 40 reižu lielāka.
Caph (jeb Beta Cassiopeiae) ir ar balti dzeltenu nokrāsu gigantzvaigzne ar 55 gaismas gadu attālumu no Zemes (tātad vistuvāk esošā mums), kuras izmēri salīdzinājumā ar pārējām Kasiopejas zvaigznēm un Sauli ir krietni vien mazāki, šī zvaigzne ir aptuveni trīs ar pusi reižu lielāka izmērā un masas ziņā 2 reizes smagāka.