Naudas maks, kurš iemācīs jūs ekonomēt naudu5
Japāņi, droši vien ir viena no pašām dīvainākajām nācijām uz mūsu planētas. Viņi lasa tikai mangu, daudz skatās anime, nekad nešķiras no kabatas spēļu konsolēm, bet Japānas televīzijas šovi pēc ārprāta līmeņa atrodas kaut, kur ārpus labā un ļaunā robežas. Vēl Japāna ir slavējama ar to, ka šī valsts bieži izgudro dažādas neparastas lietas un gadžetus, kuri izsauc vieglu nesaprašanu no citu valstu iedzīvotājiem. Par vienu tādu izgudrojumu mēs šodien arī parunāsim.
Izšķērdības problēma ir pazīstama daudziem. Daži vienkārši nemāk ekonomēt vai krāt naudu. Redzot kaut ko pievilcīgu veikalā, nedaudz atslābinājies krītot kārdinājumā un šeit nu nopirki. Bet pēc tam, vēlāk pēc dienas vai divām, tu sāc apzināt, ka šī lieta tev nav pilnīgi vajadzīga, bet naudu varēji izmantot kaut, kur citur, kur tā bija vairāk nepieciešama.
Ar katru dienu cilvēku daudzums kas nemāk taupīt pasaulē tikai aug. Sievietes rīko veselus krustu gājienus pa veikaliem, nolaižot milzīgas summas uz dažādiem nieciņiem un apģērbu, kuru nekad nesāks nēsāt. Mūsdienu vīrieši arī pakļauti šai pandēmijai, taču mūsdienu pasaule diktē mums patēriņa dzīves stilu. Un no tā, diemžēl, norobežot sevi ir ļoti grūti.
Ja cilvēka gribasspēks ļauj viņam laikā apstāties un neiztērēt pēdējos ietaupījumus par nederīgu lietu - tas ir labi. Bet ko viņam darīt, ja vēlme notriekt darba algu pirmajā darba dienā pēc tās saņemšanas ir daudz spēcīgāk par viņu paša? Palīgā tādiem cilvēkiem nāk Living Wallet maks, ko radīja Japānas izgudrotāji.
Šis "gudrais maks" ir spējīgs sinhronizēties ar jūsu viedtālruni ar speciālas aplikācijas palīdzību. Jūs paši izvēlaties vienu no maka dažiem pieejamiem darba režīmiem, pēc tam tas nepielūdzami izpilda komandu, kura ir atdota viņam.
Naudas ekonomēšanas pirmais režīms liks naudas makam bēgt no jums, kad jūs mēģināsiet ņemt viņu. Protams, tas ir izveidots vairāk kā joks, bet ne tādēļ, lai jūs patiešām nevarētu viņu saķert. Visticamāk, šeit veica aprēķinu uz to, lai neuzmācīgi atgādinātu cilvēkam : viss, pietiek, apstājieties. Ja pat jūsu maks mēģina no jums slēpties - tā tiešām būs trauksmes zīme.
Otrais ekonomēšanas režīms jau ir vairāk vienkāršāks. Kad jūs atverat savu maku, mēģinat iztērēt naudas summu uz kārtējo pirkumu, kurš ir nevajadzīgs jums, Living Wallet sāk skaļi kliegt: "Nē! Ne aiztieciet mani! Aiztaisi un noliec uz atpakaļ"!. Ļoti var būt, ka makam patiešām izdosies ietekmēt jūsu saprāta balsi un glābt savējo saimnieku no nesaprātīgiem izdevumiem.
Trešais ekonomēšanas režīms - ir īpaši efektīvs. Kad jūs kārtējo reizi mēģināsiet aiztikt savu naudu, maks vienkārši piezvanīs jūsu mātei(vai jebkādam citam radiniekam pēc jūsu izvēles) un ziņos par to, ka jūs atkal gribat iztērēt visus savus ietaupījumus.
Ceturtais režīms - īsts pārbaudījums jūsu gribasspēkam. Šajā režīmā maks mēģina panākt jūs, spēlē Bethovena simfoniju un cenšas pierunāt jūs nopirkt jauno Smart TV ar milzīgu ekrānu, jaunu MacBook, iPhone un Playstation 4. Patiesībā nopietns izmēģinājums psihei. Līdz ar to tas ir lielisks trenažieris jūsu izturībai un paškontrolei.
Lai cik smieklīgi un nejēdzīgi mums neliktos Japānas inženieru izgudrojumi, ar tiem šai pasaulē klājas daudz jautrāk. Un kaut šis maks diez vai pretendē uz nopietnu zinātnisku panākumu vai izrāvienu robottehnikā, viņš jau tika nominēts uz prēmiju Yahoo! Japan Creative Award 2013. Novēlēsim veiksmi viņa veidotājiem un gaidīsim no viņiem jaunus jautrus gadžetus.