local-stats-pixel

Mūsdienu bērni un nedaudz novecojusi tehnika.8

33 0

Sadzīves elektronikas attīstības tempi mūsdienās galīgi izgājuši no kontroles. Viss noveco milzīgā ātrumā. Ja tā padomā, vēl ne tik sen bija tālruņa aparāti ar ripu, kuros numuru sastādīja ar strāvas impulsu palīdzību. Tad ieviesa DTMF un pogas, pirms gadiem astoņpadsmit biznesmeņi lepni rādīja peidžerus. Pirms kādiem 12 gadiem pie jostas karājās mobilie ķieģeļi, bet pirms 7 gadiem parādījās pirmais iPhone.

Tas, ka mūsdienu pirmklasnieki bez problēmām prot zvanīt pa mobilo, ar pulti ieslēgt televizoru, spēlēt datorspēles - nepārsteigs nevienu. Bet Krievijas mediji sakarā ar Bērnu aizsardzības dienu laiduši klajā interesantu video, kur sešiem jauniem cilvēkiem 6-10 gadu vecumā demonstrēja dažādas populāras un vēl ne tik aizmirstas sadzīves elektronikas ierīces.

* Tālrunis ar ripu - atpazina visi bērni, bet sastādīt numuru neprata neviens!
* Fotoaparāts Polaroid - atpazina gandrīz visi bērni, nofotografēt arī prata. Bet ka tur lien ārā bilde, tas jau bija pārsteigums.
* Kasešu magnetofons - visiem pazīstams. Bet kā tanī iedabūt kaseti un ieslēgt?
* Radiouztvērējs Okean padomijā popularitātes ziņā laikam ieņēma otro vietu aiz VEF ražojumiem. Tomēr tikai 4 bērni no sešiem atpazina šo zvēru.
* VHS videokasete - rezultāts 3:3. Bet cik nesen atpakaļ tās vēl bija videonomās?
* Lenšu magnetofons Astra - tikai divi jaunie cilvēki spēja pateikt kas tas tāds... Pārējie meklēja, kur tur var iebāzt DVD, sauca par videoatskaņotāju utml.
* Diafilmu projektors - saukāja par kinokameru, lukturīti, bet neuzminēja neviens.
* 3,5" diskete - saprotams, ka neatpazina neviens.Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 8

0/2000

jaunā aifonistu paudze .

4 0 atbildēt

Baigi interesants raksts. par to +. emotion 

es sev gribu  fotoaparātu Polaroid emotion

2 0 atbildēt

Finebros nošpikots.

0 0 atbildēt

Prikolīgi. Savā laikā to visu kurbulējām uz nebēdu.

0 0 atbildēt

spoki.ru, man šķiet šo saiti tu meklē.

0 2 atbildēt