local-stats-pixel

Kontracepcijas tabletes, kas paredzētas vīriešiem, izturējušas drošības testus20

58 0

Lai gan sievietes ir pazīstamas ar šādu kontracepcijas veidu jau sen, tomēr vīriešiem tas ir jaunatklājums. Šķiet, ka pavisam drīz viss mainīsies, jo zinātnieku komanda, kas taisa šīs tabletes, paziņoja, ka izstrādātā kontracepcijas tablete vīriešiem izturējusi 28 dienu drošības testu. Vai tuvākajā laikā jau varēs atvadīties no prezervatīviem?

58 0 20 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 20

0/2000
Dīvaini. Es par pretapaugļošanās tabletēn vīriešiem pardošana dzirdēju jau sen. Biju prasījusi mūsu aptiekās,tur man atbildēja ka neesot,jo pie mums neesot pieprasījuma. Mūsu vīrieši uzskata ka lābāk,lai sievietes indējas ja negrib apaugļoties.
10 0 atbildēt

Zinot vīriešu pofigismu šajā aspektā, sieviete tik un tā nevar paļauties, ka šis tās tabletes lieto, ja vien nav gatava viena audzināt bērnu no īslaicīgām attiecībām. 

7 0 atbildēt

Tad jau labāk palikt pie pārbaudītām vērtībām un izmantot gumijas cepurītes.

3 0 atbildēt

Tabletes, lai kļūtu par Soy boyu. Nevajaga samazināt viņiem testatoronu. Tā ir iejaukšanas hormonālajā darbībā.

2 0 atbildēt
Kīmiskā kastrācija. Hormonu tabletes kas samazina spermas aktivitati. Protams ka zudis erekcija un apetite uz sex. Jo tiek blokets tostestorons un lidz ar to sak veidoties sieviškais hormons. Nu un pieaug svars( man boobs) Uraa,dzeriet ,dzeriet 😂😂😂
1 0 atbildēt

kam ,tas vajadzīgs ,ja pastāv anālais un orālais sekss?   (tiem,kas neuztver tīrs sarkasms)

0 0 atbildēt