Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
38

Kritums kriptovalūtu tirgū paātrinās, nosūtot Bitcoin līdz oktobra minimumiem. Pieaugošās bažas attiecībā uz stingrāku regulāciju digitālo aktīvu tirgū ASV un citās valstīs kalpojušas par iemeslu jaunam izpārdošanu vilnim pēc agresīvā cenu krituma gada sākumā.

Jaunu izpārdošanu vilni izprovocēja Bloomberg News paziņojums par to, ka divi vadošie ASV regulatori plāno vērsties Kongresā ar lūgumu izskatīt federālās uzraudzības iespējas platformām, kas piedāvā digitālo valūtu tirdzniecības pakalpojumus, no kurām daudzas darbojas tā saucamajā “pelēkajā zonā”. Izejvielu nākotnes līgumu tirdzniecības komisijas (CFTC) un Biržu un vērtspapīru komisijas (SEC) vadītāji šodien viesojas Senāta Banku komitejā, kur notiek kriptovalūtu regulācijas jautājuma apspriešana.

Eiropā Starptautisko norēķinu bankas ģenerālais pārvaldnieks Augustīns Karstens norādījis uz būtiskiem argumentiem par labu ierobežojumu ieviešanai digitālo valūtu tirgos, par cik tās ir tomēr ir cieši saistītas ar esošo finanšu sistēmu. Pēc viņa teiktā, centrālajām bankām – kopā ar finanšu ministrijām, nodokļu iestādēm un finanšu tirgu regulatoriem – jārūpējas par kārtību digitālo valūtu tirgos.

Tirgus jūt spiedienu no regulatora puses”,

– uzsver FBG Capital dibinātājs un partneris Čžou Šuodži, šī kompānija nodarbojas ar investīcijām kriptovalūtās.

Zaudējumi pus triljona dolāru apmērā

Coinmarketcap.com uzraudzītās kriptovalūtas, spiediena apstākļos no valdību un kredītkaršu izdevēju puses, kopš janvāra sākuma zaudējušas vairāk kā $500 miljardus no savas tirgus vērtības. Tas viss liek investoriem aizdomāties, ka pagājušā gada straujais cenu kāpums bijis nepamatots. Šīs nedēļas izpārdošanu pavada arī apjomīgas korekcijas pasaules akciju tirgos.

0
38
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [0]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes