14

 122  2

Abbott ID NOW var uzstādīt jebkura ārsta kabinetā!

(Ārsts nav jāpakļauj liekam riskam, tāpēc, manuprāt, tādu labāk uzstādīt kādā drošākā vietā. red. piez.)

Pievienotie video

Komentāri 14

0/2000

''Sveiciens HIV inficētājiem un viņu aizstāvjiem…'' Ko Tu ar šo frāzi gribēji pateikt? paskaties šito https://www.youtube.com/watch?v=GTRAEpllGZo

 2  0 atbildēt

Neuzskatu, ka Valstij ir jāsoda par karantīnas neievērošanu, cilvēkam katram būtu jābūt gana saprātīgam, lai saprastu, kā cīnīties ar epidēmiju, valsts dod informāciju, ka tāda eksistē un tālākais ir cilvēku ziņā. Vienīgi ir problēma, ka liela daļa cilvēku ir totāli neizglītoti un neieinteresēti vīrusu pasaulē. Tikai tāpēc tiek pieņemti lēmumi sodīt, jo citādi vidējāis Džo nesaprot. Un tā ir ar milzīgu daļu likumu kā tādu.

 2  0 atbildēt

Pēdējais teikums tiešām dīvains!!!

 1  0 atbildēt

Par HIV..

Šobrīd cilvēki cepjas par vīrusu, kurš nogalina.

Tas nav bīstamākais, lipīgākais, mokošākais. Tas šobrīd ir stratēģiski bīstams, jo nogalina ātrāk - cilvēkiem bail.

Manuprāt, HIV ir bīstamāks, jo nogalina 100%. Bez žēlastības un izredzēm.

Cilvēki ir gatavi stučīt par Covid-19 karantīnu neievērotājiem, baidīt līdzcilvēkus, slēpt bērnus, vecākus, lasīt ziņas par izplatību. Sodi par slimības apzinātu izplatīšanu arī ir - viss pareizi.

HIV vidējais inficētājs arī ir ar savu statistiku. Upuris mirs garantēti 100%. Kādi sodi, stratēģija? Ja slimības izplatības dinamika pieaug, tad slimības lokalizācijas stratēģija nav pareiza. HIV slimniekam nav pienākums savam partnerim teikt, ka ir slims, ja to pats zina. Brīva izvēle.

Ja cilvēkiem rūp, ka līdzcilvēki mirst, vai nav atšķirība - slimību sauc Covid-19 vai HIV?

 1  0 atbildēt

Pilnīgs marazms ar visu šito. Kam bail, lai tup mājās. Kāpēc visu sabiedrību jāierobežo, ja riska grupa ir tikai vecie un slimie? Kāpēc visa sabiedrība jāierobežo, ja 90% vispār nejūt simptomus? Skarbi? Nē, skarbi ir tas, ka dažu vājo dēļ tiek ierobežota visa sabiedrība. Man arī ir savi plāni un dzīve tikai viena.

Un vispār zem šitā visa ir viens liels bizness. No citām slimībām mirst vairāk, bet par to kaut kā neiespringst. Un tie lielie mirušo cipari ir nevis no covid, bet ar covid. Daļa to ļaužu tāpat drīz būtu nomiruši. Tak racionāli ir jāskatās uz lietām.

 1  0 atbildēt

jĀ ,ŠIS VĪRUSS NAV RADĪTS ,LAI NOGALINĀTU-pretējā gadījumā vis'pasaulē jau būtu karš..Šis vīruss atvēsina prātus un noņem starptautisko spriedzi ,.būtībā stipri palēnina pieņemamā lēmuma ātrumu dodot laiku pareizai atbildei.

ASV ir vnk jāiznīcina--tramps --Dr.Ļaunums..viņu Dievs --Pokemons..Sargeņģelis --supermens ,kurš apakšbikses velk pāri garajām triko))

Blumbergs --kad viņš kļūšot par prezidentu ,tad izmantošot kaujas dronus pretinieku slepkavošanai u..t.t. salašņu valsts!!

 1  3 atbildēt