1

 49  3

Mans pirmais raksts.

Daudziem iedzīvotājiem mājās jau ir Helio televīzija. Vai vēlaties uzzināt kaut ko sīkāk par Helio televīzijas funkcijām? Šķiet, ka esat atnācis pareizajā vietā...

Atklāju šo funkciju pats. Internetā nekur citur to nevarēju sameklēt, tāpēc nolēmu ar to padalīties. Tātad, lai viss noritētu veiksmīgi, jums nepieciešams atvienot dekoderu no strāvas padeves un startēt to no jauna. Brīdī, kad parādās ielādes ekrāns ar pieciem krāsainiem apļiem un uzrakstu "Helio iTV", ātri jānospiež poga Portal vai Menu, citādi, ja nokavēsit īsto brīdi, darbība var neizdoties.

Ja darbība veiksmīgi izdevās, parādīsies jocīgs, pelēks logs un startēšanas process tiks pārtraukts. Ja vēlaties logu nekavējoties aizvērt, ievērojiet, ka tas nebūs izdarāms ar ieslēgšanas/izslēgšanas vai televizora pogu. Lai aizvērtu logu, ritiniet uz leju līdz pogai Exit un spiediet OK. Atvērsies sadaļa ar divām citām pogām Save and reboot un Reboot without saving. Izvēlieties otro apakšējo pogu un dekoders restartēsies.

Logu, kas ticis atvērts sauc par Programmaparatūras Konfigurācijas Izvēlni. Šeit jūs varat mainīt dekodera iestatījumus.

Sadaļā TV System ir iespējams mainīt krāsu sistēmas (PAL, NTSC u.c.). Sadaļā System var apskatīt visu informāciju par jūsu dekoderi kā arī veikt Rūpnīcas iestatījumu atjaunošanu un Dzēst uzglabāto programmatūru. Ja saprotat ko darāt un esat veikuši izmaiņas iestatījumos, jāspiež uz pogas Exit un spiest Save and Reboot. Tas saglabās izmaiņas un restartēs dekoderi.

Uzmanīgi ar "Sarkanā kvadrāta" krāsu pogu, jo tā kalpo kā īsceļš Uzglabātās programmatūras dzēšanai, pat, ja skatoties televīziju, tai nav nekādas funkcijas. Nesajauciet šo pogu ar ierakstīšanas pogu (sarkanais aplis).

Neveiciet izmaiņas šajos iestatījumus, ja nezināt ko darāt! Neesmu pārbaudījis, kā norisinās Rūpnīcas iestatījumu atjaunošana vai Uzglabātās programmatūras dzēšana, tāpēc esiet īpaši uzmanīgi, ja plānojat mēģināt!

Komentāri 1

0/2000

  

 3  0 atbildēt