10

 227  0

Ik pa laikam kaut kas notiek. Agrāk vai vēlāk mūs var arī piemeklēt globāla katastrofa, kas iznīcinās mūsu civilizāciju. Pēc Globālo katastrofu institūta aprēķiniem iespējamība, ka līdz 2100. g. iestāsies pasaules gals ir 20%. Pietiekami daudz, lai sāktu gatavotos dažādiem iespējamajiem scenārijiem.

Komentāri 10

0/2000

Vai tad tiešām ir tā jācenšās rīkojot šādus pasākumus pirms pasaules gala? Labāk jau, lai visa cilvēce izmirst, lai pēc tam nav jāmokās. 

 13  0 atbildēt

Kad pienāks, būs jau par vēlu  

 12  0 atbildēt

11. Kā variants - Roņu sala. Bet vienalga - laicīgi jādod ziņa B.Villisam, lai paspēj izlidot pretī asteroīdam

 11  0 atbildēt

Par 8 punktu. Kā kosmosa kuģis, kas atrodas asteroīda orbītā, var pasargāt zemi no sadursmes?

 9  0 atbildēt

A internets pazudīs! Nēeee!

 8  0 atbildēt

Es personīgi uzskatu, ka nepienāks tāds 2100. gads. Pēdējo 100-200 gadu laikā cilvēki visu tik ļoti ir sačakarējuši, ka diez vai ir vēl atlicis tik daudz laika. Tie, kuri negrib, ka tā notiek, tie protams, nekad tādai versijai neticēs un lai. Nez vai kāds ir dzirdējis par Doomsday clock. Uz doto brīdi ir divas minūtes līdz pusnaktij, kas nozīmē, ka līdz pasaules beigām ir ļoti maz laika atlicis. Kam interesē, lai pameklē sīkāku informāciju, man slinkums rakstīt.

 5  1 atbildēt

Galvenais lai iztiktu bez panikas   

 2  0 atbildēt

Interesanti, kā mēs mākam risināt savas problēmas, piemēram, vai mēs mākam izaudzēt paši savu pārtiku īpaši nelabvēlīgos apstākļos, cik labi mēs mācētu sagādāt sev dzeramo ūdeni, utt.?

Personīgi man ļoti simpatizē britu SAS instruktoru ieteikumi izdzīvošnas iemaņu slīpēšanai-

1. Zināšanas, kā un kur atrast un izmantot jebko, kas katram ir pieejams savas izdzīvošanas paildzināšanai.

2. Izdzīvošanai nepieciešamo elementu prioritāte- gaiss, dzeramais ūdens, pārtika, patvērums, enerģijas sagāde (uguns, elektrība, utt.). Pamatā tiesi šādā secībā

3. Izdzīvošanai minimāli nepieciešmo priekšmetu maksimali kompakts komplekts.

Ja viss ir pazudis un cilveks attopas no bezsamaņas vien apakšveļā, kādas tad ir iespējas izdzīvot, jo parasti nelaime notiek negaidīti.

P.S. Pat sniegs zimā var gadīties kā nelāgs pārsteigums

 0  0 atbildēt

Interesanti    

 0  0 atbildēt