Nav šaubu, ka mūsdienu sabiedrība ir pilna ar visādiem grēkiem, kas kļuvuši par normu. Tieši ar šo problēmu, nolēma cīnīties evaņģēlisti no Brazīlijas un nolēma attīrīt zemi no netiklības, homoseksualitātes un fotoattēliem bikini. Tādēļ Četri priesteri piederot Evaņģēliskajai kopienai Brazīlijā, izveidoja tiešsaistes lapu - jaunais sociālais tīkls Facegloria, protams, ar kristīgo ievirzi.
Dieva kods - no grēkiem brīvs Facebook4
Grupa kristiešu Brazīlijā ir palaidusi sociālo tīklu, kurā lamāšanās un erotiska satura jebkādā forma ir pilnībā aizliegta.
Facegloria veidotāji apgalvo, ka saits ir piesaistījis 100,000 biedru kopš tā uzsākšanas pagājušajā mēnesī.
Šeit ir 600 vārdi, kuri ir aizliegti saitā un "Amen" poga, lai izteiktu atzinību par rakstu.
Ummaland, sociālajam tīklam priekš musulmaņiem, kurš tika palaists 2013. gadā, šobrīd tam ir aptuveni 329000 biedri.
Tas ietver "paplašinātos privātuma uzstādījumus" sievietēm un ikdienas iedvesmojošiem citātiem.
"Mēs veidojam Ummaland uz islāma vērtībām, nav lielīšanās, bez baumām un aprunāšanas, bet koncentrējamies uz ziņu, kas tiešām nepieciešama," stāstīja līdzdibinātājs Maruf Yusupov un Jamoliddin Daliyev intervijā neilgi pēc vietnes palaišanas
Brazīliešu Facegloria šobrīd ir pieejama tikai portugāļu valodā, bet citas valodas arī tiek plānotas piemēram mobīlajā app.
Brazīlijā ir pasaulē lielākais Romas katoļu iedzīvotāju skaits.
"Facebook jūs redzat daudz vardarbības un pornogrāfijas. Tieši tāpēc mēs izdomājam izveidot tīklu, kur mēs varētu runāt par Dievu, mīlestību un sludināt Viņa vārdu," web dizaineris Atilla Barros itervijā aģentūrai AFP.
Geji šajā saitā ir bloķēti no sociālo mediju platformas.
Barros kungs un viņa trīs līdzdibinātāji strādāja Acir dos Santos birojā, kad viņiem ienāca šī ideja.
Mr dos Santos kopš tā laika ir investējis $16,000 (£10,000) šajā projektā. "Mūsu tīkls ir globāls. Mēs nopirkām Faceglory domēnu angļu valodā un visās iespējamās valodās.
Reliģija un tehnoloģija bieži savijas, programmētājs John Graham-Cumming stāstīja BBC.
"Ir dažas [programmēšanas] valodas, kurām ir daži reliģiski simboli, ievērojamākā ir valoda Perl," viņš stāstīja.
Izstrādātājs Terry Davis pavadīja desmit gadus veidojot savu publiski pieejamo kristīgo operētājsistēmu, TempleOS, kas ir pilna ar Bībeles citātiem un atsaucēm.