local-stats-pixel

Apskats: kāda ir bezvadu datorpele par 2 eiro?15

 175  0

Jau kopš bērnības, kad man parādījās pirmais dators, sāku spēlēt pirmās datorspēles ložņāju pa dažādiem forumiem, nereti esmu redzējis diskusijas par to, kādai ir jābūt datorpelei, kāda ir labākā datorpele, par kādu cenu ir jāiegādājas datorpele. Šoreiz piedāvāju aptuveni divus gadus vecas bezvadu datorpeles apskatu, kura tika iegādāta par aptuveni diviem eiro.

Sākšu ar to, ka daudzu jauniešu vidū ir izveidojies stereotips, ka lētā gala peles, it īpaši no eBay pirktas, ir pēdējie mēsli un nekam nederīgas. Ir pieņemts, ka labas peles kvalitāti nosaka brends un cena. Protams, piekrītu, ka brends un cena visā plašajā tirgū gandrīz vienmēr ir galvenais kritērijs kvalitatīvas preces izvēlei.

Ir gan viena lieta, kurai es piekrītu. Labam datorspēļu spēlētājam ir nepieciešama attiecīgās kategorijas gaming datorpele. Tomēr, vai parastam pusaudzim vai skolniekam ir nepieciešama dārga gaming datorpele? Vai ar šīs peles palīdzību viņš spēlēs daudzreiz labāk? Vai viņam ir atbilstošas kategorijas dators, lai būtu vērts pirkt dārgu gaming datorpeli?

Protams - to, kāda katram ir datorpele nosaka viņš pats. Cilvēks to izvēlas pēc individuāliem kritērijiem un pielietojuma vajadzības.

Šī raksta mērķis ir apgāzt stereotipu, ka pašas lētākās ķīniešu datorpeles iegāde ir lieki izmesta nauda.

Tālajā 2014.gadā, ziņkārības vadīts, iegādājos datorpeli no eBay par aptuveni 2 eiro. Kāpēc? Sludinājumā redzot peles dizaina attiecību pret cenu, nodomāju, ka intereses pēc jāpasūta. Protams, domāju, ka peles mūžs nebūs ilgs. Šobrīd tā jau kalpo vairāk par 2 gadiem.

Datorpele ir bezvadu un tai nav nosaukuma. Datorpele ir vidēja izmēra, ar dizainu, kurš vairāk līdzinās kādai gaming datorpelei. Pelei ir divas sānu pogas un DPI poga, ar kuru var mainīt peles jūtīguma intensitāti.

Datorpele darbojas uz divām AAA tipa baterijām, kuras gada laikā nomainu aptuveni trīs reizes.
Ar šo datorpeli darbojos ikdienā, pāris reizes arī ir nokritusi zemē, bet defektu pagaidām nav. Varu veltīt tikai labas atsauksmes, nekādu problēmu vai kas tamlīdzīgs nav novērots.

Pirms šīs datorpeles iegādes, pastāvīgi lietoju Logitech M185, tomēr šobrīd viņa jau divus gadus stāv plauktā, jo ērtības ziņā man vairāk patīk darboties ar peli, kuru pirku par 2 eiro.

Atziņa ir tāda, ka tomēr par diviem eiro var iegādāties salīdzinoši kvalitatīvu datorpeli, kura spēs darboties ilgtermiņā.

Izmantotie avoti:
http://datuve.lv
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 15

0/2000
"Tomēr, vai parastam pusaudzim vai skolniekam ir nepieciešama dārga gaming datorpele? " Es arī to nesaprotu reizēm. Pašai arī laikam pa 3 vai 4 eirikiem pirkta bezvadu pele, dizains glīts, kvalitāte laba un viss pilnībā apmierina. Pat nevajag tās ūberdārgās peles. emotion
 3  0 atbildēt

Ja tu nopērc peli par 50+ euro un iedod to šķībrocīgam spēlētājam, tad viņš tāpat spēlēs nožēlojami, peles dod tikai dažus aspektus, lai tu spēlētu labāk, visa pamatā ir tas, kā tu peli kustini pa paliktni, kā tu satver peli un vai tu vispār viņu pareizi izmanto. Ir jāatceras arī to, kādu tu paliktni izmanto, jo ja tev ir optiskā pele ar lāzera sensoru, tad labāka atbilde pelei būs, ja dzenāsi to pa melnu paliktni. Protams, ja tu pērc bezvadu peli, tad saproti, ka būs neliels delay's, ja tu spēlē shooters vai citas spēles, viņš būs nepamanāms, bet tomēr, bezvadu peles nespēj tik ātri atbildēt uz tavām rokas kustībām. Es pats izmantoju Steelseries Rival 100, jo šī pele ir viegla, ērta un vienkārša, bez visādiem mutantiskiem apgaismojumiem un kādām miljons pogām.

 2  0 atbildēt

man arī no name,maximas pele.Iet jau 3šo gadu,darbojas ar vienu AA bateriju un ir ļoti ekonomiska,ņemot vērā,ka bieži,slimkuma dēļ,rakstu ar virtuālo klavieri emotion

 2  0 atbildēt

Kapēc jāpērk bezvadu peles.. visa tā čakarēšanās ar baterijām, labāk nopērc ar vadu un vairs nekādu tēriņu   emotion 

 2  0 atbildēt

Manam kakjim gan labak patik peles ar vadu. Ari man,jo peli ar vadu ir vieglak atrast pec tam.

 1  0 atbildēt

Es iegrābos ar ebay lēto! Baterijas izsūca 20min. Nopirku  Logitech M185 rigashop lv.

 0  0 atbildēt

Es arī jau kādu gadu lietoju ebaja peli par 2 eur. Nedaudz līdzīga tavējai. Nesūdzos, darbojas viss labi, un ir visas tavas peles funcijas.

 0  0 atbildēt

man arii tiesi leetaas kalpo labi un ilgi. sai peliitei liidziigu nopirku saliidzinosi nesen par aptuveni 11 vai 12eiro. nokalpoja aptuveni meenesi.

 0  0 atbildēt

Ar ebay bediga pieredze, pa 5$ laikam pirku, pec nedalas rulitis vnk parstaja funkcionet. ne spiezot ne rulejot nekas neotika, tad ka jau ieprieks minets pargaju uz logitech m185. gadus 3 bez bedas dzivoju. tagad esmu nedaudz mmo spelem pieversies un iegadajos logitch g602. vel testeju, bet sudzibu pagaidam nav 

 0  0 atbildēt

Sensors , dizains , pogas , lielums - viss jāskatās. Mazai rokai nekādīgi nepirksi lielu peli vai otrādi.

 0  0 atbildēt

Haha, man ir gandrīz izskata ziņā identiska acme datorpele.  emotion 

 0  0 atbildēt

5 gadus atpakaļ nopirku gembird peli pa Ls1.90 (ar vadu) un vēl šodien iet 

 0  0 atbildēt