local-stats-pixel

ASUS – kvalitatīvāko mātesplašu ražotājs arī 2015. gadā0

 43  2

Notepad sadarbības partneris datortehnikas internetveikals Dateks.lv publicējis interesantu materiālu par jaunākajām datoru mātesplatēm. Pārpublicējam šo materiālu cerībā, ka kādam šī informācija noderēs, lai izdarītu pareizo izvēli. Īpašs paldies autoram Tomam Zvīnim, Dateks.lv.

Jau pāris gadus šī kompānija publicē atsevišķu preču grupu garantijas (RMA) statistiku, izejot no reālajiem pārdošanas un garantijas nodaļā iegūtajiem datiem. Nule kā ir publicēts šī gada pētījums, tāpēc piedāvājam iepazīties ar 2015. gada statistiku, šoreiz konkrēti par stacionāro datoru mātesplatēm.

Salīdzinājumā ar datiem, kas publicēti pērn, 2015. gadā defektīvo plašu skaits procentuāli ir samazinājies absolūti visiem 4 populārākajiem ražotājiem (ASUS, MSI, Gigabyte, ASRock). Visbūtiskāko uzlabojumu kvalitātē piedzīvojušas Gigabyte pamatplates, kuru brāķa procents no 2.96% nokrities līdz 2.05%, kas ļāvis pakāpties līdz godpilnajai 2. vietai uzticamāko mātesplašu reitingā. Nemainīgi līderpozīciju saglabājusi kompānija ASUS, kam brāķa procents sastāda vien nieka 1.89% no kopējā pārdošanas apjoma, kas IT industrijas standartiem ir ļoti labs rādītājs.

Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 0

0/2000