local-stats-pixel fb-conv-api

7 revolucionāri izgudrojumi, kuri sagaidāmi tuvākajā nākotnē25

340 0

Sveiki spoki, šodien sagatavoju jums nelielu ieskatu par tehnoloģijām, kuras plānots palaist apritē jau šogad vai tuvāko 4 gadu laikā.

340 0 25 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 25

0/2000

Mašīnas, kuras palīdz braukt... mazliet baisi. Ja mašīna uzkarās, jo tā mēdz būt ar tehnoloģijām uz ceļa sāks darīt glupības.

12 2 atbildēt
Automašīnas jau māk reaģēt uz sķēršliem kā arī redz ceļa zīmes utt... info novecojusi kā arī par automātisko tulkotāju kas jau pieejams gadi 2 no google.
8 1 atbildēt

vihod v gorod == access to city??

es laikam kko nerubu bet vihod tak ir izeja nevis pieeja -..-

6 0 atbildēt
Drīz jau būs roboti, kuri slaucīs cilvēkam pakaļu.
4 0 atbildēt

Krievu valodā tāds teikums nevar būt. Angļu valodīgie sākumā nepareizi iztulkoja savu tekstu krieviski, uztaisīja zīmi, tad notografēja un priecājas ka kameras tulka tehnoloģija strādā. emotion Muļķi!

4 0 atbildēt
Vienā Top Gear sērijā Džeremijs demonstrē mašīnu, kura "saprot" ko darīt vienādas nozīmes krustojumā un dara vēl citas lietas.
4 0 atbildēt

Īsti nesaprotu, kāpēc, lai apstrādātu no sensoriem pienākošo informāciju un dotu komandu, ir vajadzīgs internets? Tas, ka lielveikala automātiskās durvis attaisās ilgāk, nekā iedegas lampiņa ar kustību sensoru kāpņutelpā, nenozīmē, ka lampiņai ir ātrāks internets, kā durvīm  emotion 

2 0 atbildēt

Gribeju,skaidribas labad piebilst ,ka Senna avareja daudz velak pec tas sacensibas,kad izmegjinaja autopilotu.

1 0 atbildēt

Ir oky priekš invalīdiem... bet tā... domāju lielākai daļai gribētos pašiem vadīt savu braucamo.. emotion

0 0 atbildēt

domāju visi kam patīk mašīnas... 

0 0 atbildēt

Robots - asistents jau ir pieejams no vairākām kompānijām. Darbojas caur epastiem, facebook, slack utt. Cik cilvēki ir lietojuši, atsauksmes ir pozitīvas, reizēm grūti atšķirt, vai atbild cilvēks vai dators (jo daļu darba reizēm tomēr dara cilvēks, kas pārrauga, lai dators kaut ko nesalaiž dēlī).

0 0 atbildēt

👍

0 0 atbildēt

👏

0 0 atbildēt

Taisnība. 

0 1 atbildēt
7.jau sen eksistē google tulkotājā
1 3 atbildēt