Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
7
2210

To, ka zinātne attīstās, neuzdrošinās noliegt neviens un lūk 5 pierādījumi, kuros aprakstīts par veidiem, kā zinātnieki iemācījušies pilnībā pakļaut ķermeni un likt tam darīt to ko mēs vēlamies!

Acu krāsas maiņaAcu krāsa ir... Autors: Raacens 4 zinātnes fenomeni
1.

Acu krāsas maiņa

Acu krāsa ir tā lieta, kurai mēs īpaši nepievēršam uzmanību, jo paši taču tās neredzam un varteikt nevienu acu krāsu nevar nosaukt par neglītu. Tomēr ir cilvēki, kuriem nepatīk sava acu krāsa, un tāpēc viņi vēlas to mainīt. Pašlaik vispopulārākais veids kā to izdarīt ir izmantot lēcas, bet šī acu krāsas maiņa ir tikai uz laiku, kamēr lēca tiek lietota. 

Ja jau šis raksts ir par zinātnes sasniegumiem, tad, protams, šeit kaut kas vairāk par vienkāršu lēcu ielikšanu. Kāds ārsts no Kalifornijas apgalvo, ka ir atklājis veidu, kā pilnībā nomainīt savu acu krāsu un šī procedūra neaizņem vairāk par 40 sekundēm!

Kā tas ir... Autors: Raacens 4 zinātnes fenomeni
2.

Kā tas ir iespējams? 

Patiesībā mums visiem tehniski būtu jābūt zilai acu krāsai, iemesls tam, kāpēc daudziem cilvēkiem ir dažādas acu krāsas, ir gēni, kas acīm dod brūnu nokrāsu. Tagad doktors Gregs Homērs ir atklājis kā ar lāzeru pigmentu "bumbu" rokā, izmainīt šos gēnus un iegūt sev tīkamu acu krāsu. Būtībā procedūras laikā ar lāzeru tiek izdedzināta brūnā krāsa ārā no acīm nepieciešamā daudzumā, lai iegūtu vēlamo toni. 

Procedūra pašlaik vel nav pieejama visiem gribētājiem, pagaidām tā tiek tikai testēta. Par izmēģinājuma trusīšiem visbiežāk tiek izvēlēti dzīvieku līķi, dzīvi dzīvnieki un meksikāņi (nopietni) un pašlaik visas veiktās procedūras ir noritējušas diezgan veiksmīgi, tāpēc, ļoti iespējams, drīz šīs operācijas būs pieejamas visiem.

Zobu ataudzēscaronanaKamēr... Autors: Raacens 4 zinātnes fenomeni
3.

Zobu ataudzēšana

Kamēr pastāv tādas lietas kā hokeja ripas, beisbola nūjas, "īpaši attīstīti" krievu tautības pilsoņi (nesaku ka visi, tikai tautā dēvētie urlas), un veci cilvēki, tikmēr zobu zaudēšana un nolūšana būs diezgan aktuāla lieta. Līdz šim mēs pazinām tādas lietas kā plombes un mākslīgos zobus (protēzes), bet tagad Alberta Universitātes pētnieki ir atklājuši veidu kā zobus pieaudzēt atpakaļ, izmantojot ultraskaņas imitētāju.

Pagaidiet viņi... Autors: Raacens 4 zinātnes fenomeni
4.

Pagaidiet, viņi vienkārši raidīs ultraskaņas vilni uz zobu un tas pieaugs atpakaļ?

Jā! Procedūra sākotnēji tika izmēģināta uz dzīvniekiem un tā izdevās lieliski. Vēlāk tika veikti izmēģinājumi arī uz cilvēkiem un, tieši tāpat kā ar dzīvniekiem, viss noritēja veiksmīgi! Zobi tika veiksmīgi pieaudzēti pat tādos gadījumos, kad zobu saknes bija nopietni sabojātas.

Spēja izdzīvot... Autors: Raacens 4 zinātnes fenomeni
5.

Spēja izdzīvot neelpojot

Katram cilvēkam ir viena kopīga vājība - Ja mums nogrieztu skābekli, mēs visi mirtu. Daudzi domā, ka plaušas ir vienīgais veids kā uzņemt skābekli organismā, taču tā nav! Pētnieki no Bostonas bērnu slimnīcas ir atraduši veidu, kā asinīs nogādāt, tik ļoti svarīgo, skābekli neelpojot (neizmantojot plaušas). Šie zinātnieki ir izpētījuši, ka plaušas ir tikai starpnieks, kas palīdz gaisu no ārējās vides nogādāt asinīs un tās, visai mierīgi, var apiet.

Daudzi domās quotKas tās par... Autors: Raacens 4 zinātnes fenomeni
6.

Daudzi domās "Kas tās par muļķībām?", bet, izlasiet līdz galam, pirms savu viedokli izsakiet skaļi.

Šie pētnieki ir atklājuši, ka skābekli ir iespējams injicēt pataisno asinīs, par starpnieku neizmantojot plaušas. Domāju daudzi zin, ja gaisu tā vienkārši paņem un injicē sevī, var rasties dažādas blakusparādības, piemēram, nāve.

Ko tad šie zinātnieki izdarīja, lai to novērstu?

Viņi nevēlamās mikrodaļiņas ieskāva ar lipīdiem (tauki), tad tos iejauca ūdens šķīdumā un injicēja tieši asinīs. 

Scaronī metode kā jau... Autors: Raacens 4 zinātnes fenomeni
7.

Šī metode, kā jau ierasts, tika pārbaudīta uz dzīvniekiem ar zemu skābekļa līmeni asinīs. Sākumā dzīvnieka traheja tika pilnībā nosprostota, lai organisms nekādā veidā nespētu uzņemt skābekli. Kad dzīvnieka skābekļa līmenis organismā bija nokrities līdz ļoti zemam līmenis, tika injicēts šis jaunais izgudrojums. Pētījums izdevās! Jaunizgudrotais līdzeklis spēja normalizēt skābekļa līmeni asinīs vien dažu sekunžu laikā. Viena injekcija ļauj iztikt bez elpošanas apmēram 15 minūtes, kas ir diezgan daudz, kā arī šīs šļirces, ar kurām tiek injicēts skābeklis, ir viegli pārvietojamas un tas nesagādās problēmas to (skābekli) injicēt sevī jebkurā laikā.

Gēnu modifikācija ar... Autors: Raacens 4 zinātnes fenomeni
8.

Gēnu modifikācija ar losjonu?

Kā jūs nākotnē iedomājaties gēnu modifikāciju? Milzīgas šļices un modernas laboratorijas, kur jaunie gēni tiek ievadīti mūsos? Nē, pat ne tuvu. Zinātnieki no "Northwestern University" ir izgudrojuši losjonu, kas spēj modificēt tavus ādas gēnus!

Ģēniji no Nothwestern'as Universitātes savienoja krēmu ar nukleīnskābi (molekulu diametrs 1/1000 no cilvēka mata). Kad uzklājat šo savienojumu uz ādas, šīs skābes daļiņas iespraucas Jūsu ādas sīkākajās rieviņās un izmaina tās gēnus.

Tas taču nav nopietni... Autors: Raacens 4 zinātnes fenomeni
9.

Tas taču nav nopietni, izmanīt gēnus, vien uzklājot kremu uz rokām...

Sākumā eksperimenti tika veikti gan uz cilvēkiem gan pelēm un, pēc regulāras lietošanas mēnesi no vietas, netika atklātas nekādas blakusparādības nedz cilvēkiem nedz pelēm. Laigan sākumā šī brīnumlosjona mērķis bija palīdzēt izārstēt ādas vēzi, tagad pētnieki apgalvo, ka viņi var modificēt krēmu tā, lai tas spētu novērst grumbu veidošanos vai ārstēt arī citas retas ādas slimības, piemēram, psoriāzi vai zvīņādas veidošanos.

 

Gandrīz viss, ko agrāk uzskatījām par zinātnisko fantastiku, tagad ir realitāte un dažām no vecajām filmām pat derētu mainīt kategoriju...

7
2210
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [47]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Werwolf avatars
Medaļa Redaktors iesakaMedaļa ApokalipseMedaļa Dienas joks
  Werwolf 25.12.13 00:19
94
0

 visbiežāk tiek izvēlēti dzīvieku līķi, dzīvi dzīvnieki un meksikāņi  Tas pats vien ir ne Turpmāk visur, kur bija minēti dzīvnieki, gaidīju arī meksikāņus   Ja nopietni - baigi interesanti, zinātne bīdās uz priekšu.

  

Arizon avatars
Medaļa Gada admins 2012Medaļa AuklīteMedaļa Gada spoks 2014
  Arizon 28.12.13 21:22
68
0

atbildot uz Wicked Sick komentāru "Pirms es sāku strādāt laboratorijā, es domāju t... " Izlasot Tevis teikto, manī atgriežas ticība cilvēcei :D Nu labi, tad cerams, ka nākotne būs gaišāka, kaut gan, tici man, ir daudz lietas, par kurām ne Tu, ne es nezinam...

Arizon avatars
Medaļa Gada admins 2012Medaļa AuklīteMedaļa Gada spoks 2014
  Arizon 25.12.13 18:21
60
2

Ļoti interesants raksts! Jāsaka, gan, ka daudz kas no atklātā nemaz nenonāks atklātībā, jo farmaceitiskās kompānijas pelna milzīgu naudu ar, piemēram, vēža vai psoriāzes apārstēšanu (pilnībā neizārstē, bet uz laiku apārstē), un ja tiktu izgudrots veids, kā pilnībā izārstēt psoriāzi (ar kuru es slimoju jau gadiem), biznesmeņi zaudētu milzīgu naudu, jo faking smērītes maksā labu naudiņu. Mēs visi esam pakļauti biznesmeņu prasībām, visas valstis ir pakļautas dažiem naudīgajiem iedzīvotājiem...

Ķazis avatars
Medaļa AspazijaMedaļa Ped(r)otrollisMedaļa Palaidnis
  Ķazis 25.12.13 13:28
40
0

var rasties dažādas blakusparādības, piemēram, nāve. 

Kamēr pastāv tādas lietas kā hokeja ripas, beisbola nūjas, "īpaši attīstīti" krievu tautības pilsoņi (nesaku ka visi, tikai tautā dēvētie urlas), un veci cilvēki, tikmēr zobu zaudēšana un nolūšana būs diezgan aktuāla lieta.

 

:D :D :D

Wicked Sick avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa MaģistrantsMedaļa Rainis
  Wicked Sick 25.12.13 15:05
24
0

Par 5. atklājumu (spēja izdzīvot neelpojot) gribētu teikt, ka tas nav nekāds baigais atklājums izšķīdināt skābekli šķidrā vielā un pēc tam to injicēt. Plaušas nedarbojas tikai kā skābekļa uzņemšanas orgāns - tās arī izvada nevajadzīgo CO2  no organisma, kas lielākā koncentrācijā asinīs ir toksisks un cilvēks tik un tā dažu minūšu laikā nomirs no tā, ka viņam asinīs ir pārāk daudz CO2. Respektīvi, no šīs injekcijas nav baigā jēga, pirms nav izdomāts kā bez plaušu palīdzības var izvadīt no organisma CO2.

slampa007 avatars
Medaļa ApokalipseMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Darts Veiders
  slampa007 25.12.13 00:29
23
0

Intresanti lasīt šadus rakstus 

Hedernex avatars
Medaļa KārumnieksMedaļa RecidīvistsMedaļa Kārumnieks
  Hedernex 25.12.13 14:13
16
0

būtu labāk izdomājuši , kā , pēc urinēšanas piespiest '' krānu '',  iešņaukt atpakaļ urīnu , kurš nav veiksmīgi izvadīts spiediena krituma dēļ !

egaegaega avatars
Medaļa StudentsMedaļa KomiķisMedaļa Rainis
  egaegaega 25.12.13 00:12
11
2

labs raksts +

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 28.12.13 13:12
9
0

8. Kad ieraudzīju titulbildi, tad es domāju, ka tas ir... ...skābais krējums  

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 25.12.13 20:46
7
0

8. bildē tos modifikatorus kaut kur esmu redzējis 

twist avatars
Medaļa Gada raksts 2014Medaļa Gada raksts 2014Medaļa Gada spoks 2014
  twist 25.12.13 17:24
6
0
ezītis gadu mācījās elpot caur dibenu, tad kādu dienu apsēdās uz celma un nosmaka:D
Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 25.12.13 23:56
5
0

atbildot uz Hedernex komentāru " būtu labāk izdomājuši , kā , pēc u... " Dari kā meitenes. Noslauki ar tualetes papīru.

Wicked Sick avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa MaģistrantsMedaļa Rainis
  Wicked Sick 28.12.13 21:13
4
0

atbildot uz Arizon komentāru " Ļoti interesants raksts!  Jā... " Pirms es sāku strādāt laboratorijā, es domāju tieši tāpat kā tu, bet tad es sapratu, ka tā gluži nav, ka farmācijas uzņēmumi speciāli nelaiž apgrozībā zāles, kas izārstētu kādu šobrīd neārstējamu slimību. Tavu argumentu nevarētu noliegt tikai tādā gadījumā, ja farmācijas biznesā pastāvētu monopols, vai arī eksistētu tikai lielie uzņēmumi, bet par laimi tā nav. Farmācijas uzņēmumi savā starpā ļoti konkurē un par jaunu zāļu meklējumiem, kas izārstētu vēzi, vai citas pagaidām neārstējamas slimības, farmācijas uzņēmumi ik gadu izsviež milzīgu naudu, kuru protams viņiem nākas kaut kā atpelnīt un arī nopelnīt, palielinot savas esošās produkcijas cenas. Gadījumā ja atklātu arī zāles, kas tiešām strādā, viņi tās ne tikai ieviestu tirgū, bet arī pirms tam uzliktu patentu un ar milzīgu summu šīs zāles tiktu laistas apgrozībā uzreiz pēc visu pārbaužu veikšanas. Varu tevi nomierināt - vēža un citu neārstējamu slimību zāles vēl joprojām ar pilnu sparu tiek meklētas, jo pats tieši šobrīd ar to noņemos bakalaura darbā un tas nav ne viegli, ne lēti, ne prognozējami. Protams, ja kāda no atklātajām vielām izrādas bioloģiski aktīva, tad paiet kādi 8-10 gadi pētījumos un izsviests pat miljards eiro līdz zāles nonāk aptiekā.

Kukucitis avatars
Medaļa MaģistrsMedaļa SviestmaizeMedaļa Bakalaurs
  Kukucitis 26.12.13 10:56
3
0

Par pirmo faktu - nekādi gēni tur netiek izmainīti. Vai tad, kad cilvēks izbalina matus, tiek mainīti gēni? Vienkārši tik noņemts pigments.

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 08.03.14 23:51
3
0

Meksikāņi tika izvēlēti ne jau tāpēc, ka viņi būtu zemas kārtas cilvēki, bet gan tāpēc, ka viņiem ir šīs te izteikti brūnās acis. Domāju,ka tāpēc.

kapuracējs avatars
Medaļa Sertificēts spoksMedaļa Dienas joksMedaļa Dienas doma
  kapuracējs 12.10.14 20:19
3
0

Shit...Kāds mierīgi nomirt ļaus?

Littlesiter avatars
Medaļa SviestmaizeMedaļa SpoksMedaļa Zebra
  Littlesiter 31.12.13 01:48
2
0

ahhh......

Man vajag to kremu tagad :D

Man viekarsi ir kaut, kas lidzigs zvinedei.

zolo123321 avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa SpoksMedaļa Vecīša cepure
  zolo123321 21.03.15 18:36
2
0

atbildot uz twist komentāru " ezītis gadu mācījās elpot caur diben... " Ezīts iemācījās elpot caur dibenu,apsēdās uz celma un nosmaka. (Ņemts no Krieviem)

kardia avatars
Medaļa NostradamsMedaļa Plaiboja olaMedaļa Soarkana Rūžeņa
  kardia 12.10.14 19:29
2
0

Vajadzeeja piemineet arii jaunaviibas pleeves atjaunoshanu

Gmonster avatars
Medaļa FrostijsMedaļa NostradamsMedaļa Dienas doma
  Gmonster 12.10.14 22:12
2
0
Izmeginajumi uz zinātniekiem!
« 1  2  3 »