local-stats-pixel

10 bīstamākie finansiālie datorvīrusi10

141 1

Ar šiem var nopelnīt milzīgas naudas summas, ja tu zini, ko tu dari. Es gan neieteiktu pat mēģināt, jo lielākā daļa internetā esošo Botnet builderi ir ar backdooriem. Tā jūs vienkārši sevi inficēsiet, un pat ja tiksiet pie upuriem, jumš šo botu tīklu ātri vien nocels. Tā tas darbojas emotion

10. CryptoLocker

Šis vīruss šifrē jūsu failus un parāda ziņu, kurā teikts, ka jūsu privātā informācija var tikt atšifrēta par noteiktu naudas summu, noteiktā laika periodā. No CryptoLocker var atbrīvoties ar dažādiem datordrošības paņēmieniem, tomēr nav zināms veids, kā atšifrēt failus kuri ir šifrēti, padarot šo vīrusu par vienu no riebīgākajiem, kāds jebkad ir radīts.

9. Torpig

Torpig ir izsmalcināts vīruss, kurš ir radīts jūtīgas informācijas zagšanai, kā bankas konta un kredītkaršu informāciju. Inficētie datori, kuri protams ir kibernoziedzinieku kontrolē, tiek izmantoti arī e-pasta spama sūtīšanai.

8. Shylock

Shylock ir banku lietu vīruss, kurš ir radīts lai sagrābtu lietotāju bankas datus. Tiklīdz dators ir inficēts ar šo vīrusu, tiek nodibināts kontakts starp inficēto datoru un kibernoziedzinieku serveri un tiek sākta datu sagrābšana, kā arī var tikt pārsūtīti faili uz inficēto datoru.

7. Bugat

Bugat ir vēl viens bankas datu zogošs vīruss. Bugati pārtver lietotāja interneta pārlūkošanas aktivitātes un ievāc informāciju interneta bankas sesiju laikā. Tā pat, kā ShyLock, arī šis vīruss atver durvis failu apmaiņai starp inficēto datoru un noziedzinieka serveri.

6. Carberp

Gluži kā iepriekšējais vīruss, arī Carberp is bankau datu zaglis. Arī šis vīruss ļauj inficētajam datoram apmainīties ar failiem ar noziedzinieka serveri. Tomēr ir bonusiņš, šis kaitēklis labi maskējas no anti-vīrusu programmām. Šis vīruss ir ļoti populārs Krievijā.

5. Citadel

Citadel parādījās pēc tam, kad tika nopludināts slavenā "Zeus" pirmkods, 2011 gadā. Zeus kods tika uzlabots un pārlabots, rezultātā tapa uzlabota rīkkopa - Citadel. Šis vīrus spēj zagt bankas datus, kā arī var izmānīt cita veida konfidencionālu informāciju.

4. Ice IX

Ice IX ir uzlabots Zeus, kurš protams tā pat kā iepriekšējie vīrusi zog bankas datus, paroles un visu citu, ko vien vīrusa izplatītājs ir iekārojis. Ice IX ir labs aizsardzības mehānisms, kurš atbild par to lai tas netiktu izsekots noteiktās mājaslapās ar Zeus izsekošanas funkciju.

3. SpyEye

SpyEye ir kārtējais datu zaglis, līdzīgs vairākkārt minērajam Zeus. Šis nezvērs zog bankas datus, sociālās apdrošināšanas numurus un visa cita veida finansiālo informāciju. Šī rīkkopa ir ļoti populāra, jo tajā var par mērķiem iestatīt noteiktas institūcijas vai noteiktus financiālos datus. SpyEye ir spējīgs sākt naudas transakciju, uzreiz kad lietotājs ir izdarījis kādu operāciju no sava bankas konta.

2. Zeus Gameover

Kārtējais Zeus variants, kurš spēj nozagt jebko, ko tā īpašnieks kāro. Šim Zeus variantam ir īpaša konfigurācija, kas to padara par vienu no bīstamākajiem vīrusiem. Tiek lēsts, ka Zeus Gameover ir inficējis ap 1 miljonu datorsistēmu.

1. Zbot/Zeus

Godpilna pirmā vieta - Zeus. Šī jau ir kā slavenība starp vīrusiem. Būtībā, dara visu to pašu, ko iepriekšējie, bet šis zvērs spēj patstāvīgi nolādēt konfigurācijas. Zeus gan izceļas ar spēju mērķēt uz bankām, noteiktās valstīs un ar dažādām metodēm iegūt lietotāju datus. Zeus izmanto DGA funkciju, kura padara komandu un kontroles serverus izturīgus pret Zeus slēgšanas mēģinājumiem. Zeus ir inficējis apmēram 3.6 miljonus datorsistēmu Amerikas savienotajās valstīs vien. Zeus pat ir pamanījies inficēt dažādu banku un citu biznesu sistēmas, ieskaitot NASA un Bank of America.

141 1 10 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv
Reklāma

Komentāri 10

0/2000
Kur kādu no šiem varētu dabūt? Gribas izmēģināt uz drauga datora. emotion
2 0 atbildēt

tas locker sagrāva mātes datoru.

2 0 atbildēt

kas viņiem visiem ir kopīgs ? visi  ir rakstīti priekš windows os .

Tieši tāpēc man ir linux .

2 1 atbildēt

Jā, nu acīmredzot anonymous skidi spēj visu.

1 0 atbildēt

kur memz? xd

0 0 atbildēt