Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
4
171

Tapusi jauna kampaņa, kurā piedalījušies reāli Latvijas Zemessardzes karavīri – divi puiši un viena meitene.

Kampaņas veidotāji izvēlējušies video filmēšanā piesaistīt nevis aktierus, bet īstus zemessargus, kuri šobrīd reklamē ziedojumu kampaņu “Palīdzot zemessargam, tu palīdzi sev”.

Jaunu veidolu ieguvusi arī mājas lapa Zemessargam.lv, kurā šobrīd var uzzināt praktisku informāciju par Zemessardzi, kā arī “iepirkties” Ziedojumu veikalā – tas ir pavisam jauns, Latvijā nebijis veids, kā ziedot.

Ziedojumu veikalā jūs redzat ekvivalentu summai, kuri esat ziedojis, tādējādi varat ne vien apjaust sava ieguldījuma apmēru, bet arī uzzināt, cik profesionāls un dārgs ekipējums šim bruņotajam spēkam ir nepieciešams, lai varētu pilnvērtīgi aizstāvēt Latvijas valsti.

Latvijā ir 18 Zemessargu... Autors: jacky Trīs latviešu zemessargi filmējas reklāmas klipos: ziemā, lietū un miglā
1.

Latvijā ir 18 Zemessargu bataljoni. Katram no tiem nepieciešams vismaz viens ekipējuma komplekts - nakts redzamības tēmeklis, nakts redzamības termokamera un nakts redzamības brilles. Šāda komplekta izmaksas ir aptuveni 7800 eiro. Kampaņa ekipējuma iegādei pirmo reizi notika pērn, kad kopumā tā iegādei tika saziedoti 63 000 eiro, par kuriem tika iegādāti 12 monokļi, 12 tēmekļi un 4 kameras. Šī gada mērķis ir savākt 100 000 eiro, kas ļaus iegādāties vismaz 12 ekipējuma komplektus.

Ekipējuma izvēlei un iegādei tiks izraudzīts process, kas pēc būtības atbilst publiskā iepirkuma procesam, nodrošinot caurskatāmību un godīgumu, kā arī veiksmīgāko saziedoto līdzekļu izlietojumu. Pēc cenu aptaujas principa tiks izvēlēts labākais piedāvājums.

Kampaņu rīko fonds “Zemessargam.lv”. Šīs kustības autori ir paši zemessargi, bet virzītāji ir Kiberaizsardzības vienības zemessargs Juris Ulmanis, Studentu bataljona zemessargs Juris Ķiploks un Rekrutēšanas un atlases centra karavīrs Jānis Iesalnieks. Kampaņa tiek uzsākta ar mērķi palīdzēt Latvijas Zemessardzei, kas lai arī ir Nacionālo Bruņoto spēku vienība, taču sastāv no brīvprātīgiem, kas ziedo savu laiku un resursus, lai aizstāvētu Latviju un nodrošinātos pret iespējamiem draudiem. Zemessardze ne vien piedalās militārās mācībās, lai apgūtu kaujas prasmes, bet nereti palīdz arī civilajās operācijās, piemēram, pazudušu cilvēku meklēšana diennakts tumšajā laikā, dabas katastrofu seku novēršana u.c. Apzinot Zemessardzes nepieciešamības, tika nolemts kā mērķi izvirzīt nakts redzamības iekārtu iegādi. Redze – tā ir viena no cilvēka maņām. Aizsardzības un drošības nozarē, kurā precizitātei ir izšķiroša nozīme, šī maņa ir īpaši svarīga; tas var pārvērsties par dzīvības un nāves jautājumu.

Pievienotie video

Ar kampaņu tās veidotāji vēlas uzsvērt to, ka starp mums ir cilvēki, kuri ziedo savu brīvo laiku, nereti arī paši savus līdzekļus, lai aizsargātu Latviju. Katram no mums taču rados vai draugos ir kāds zemessargs, vai ne? Tie ir cilvēki, kuri būs gatavi mūs aizstāvēt tajā brīdī, kad tas būs nepieciešams. Tāpēc, ja tu palīdzēsi zemessargiem, tu pats parūpēsies par savu drošību.

4
171
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [41]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
veiksmīGais avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Gada raksts 2012Medaļa Dienas joks
  veiksmīGais 20.09.17 14:19
13
0

Lai iet naudu lūgt Lembergam, Savickim, Šleseram, Kalvītim, tie kādu grasi atmetīs, varēsiet laimīgi spēlēt kariņu tālāk    

wolfy95 avatars
Medaļa Pilnu klēpi tulpēmMedaļa SpoksMedaļa Karalisks zieds
  wolfy95 20.09.17 22:37
11
0

kaut arī pati esmu zemessardzē, tomēr šis šķiet kaut kā ne tā. protams daudz ko vajag utt... beet valsts vīriem par to jādomā būtu,nevis jāprasa tautai. un neesmu vienīgais zemessargs kas tā domā. bik kauns paliek :/

Epicentrs avatars
Medaļa DarbaholiķisMedaļa KomiķisMedaļa Docents
  Epicentrs 20.09.17 12:03
13
2

Divi puiši un viena meitene varēja uzfilmēt piemēru, kā veicināt dzimstību. Un līdzekļi arī tiktu ātrāk savākti.

MrWinD avatars
Medaļa RainisMedaļa RecidīvistsMedaļa Rainis
  MrWinD 20.09.17 12:58
9
0

Latvijā ir tik daudz miljonāru - triec tik naudu visādos piedodiet atvainojiet - sūdos, kas nav viņiem vajadzīgi. Lai aiziet paprasa viņiem, lai noziedo kādas 10 štukas katrs un tad ātri vien salasīsies 100 000 eur. No tautas, kur lielākā daļa sēž uz minimalkas, par kuru bieži vien neko normāli nopirkt nevar, spiest vēl ārā naudu armijas un zemessardzes ekipējuma komplektēšanai manuprāt ir absurds. Ak nu jā, pareizi, mums tak pēc ekspertu analīzēm vidējā alga esot tak 900 eur....

kakasy avatars
Medaļa Zoles 3000 spelesMedaļa Gada Spoks 2018Medaļa Komiķis
  kakasy 20.09.17 13:11
10
1

atbildot uz Epicentrs komentāru " Divi puiši un viena meitene varēja uzfi... "

Dzimstību vairāk veicinātu 2 meitenes un viens puisis

aris1188 avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas joks
  aris1188 20.09.17 13:23
9
2

sviests... armijai jau kuro gadu paceļ finansējumu, spēj tik tērēt piķi, bet šie vēl ziedojumus prasa, kur tas ir redzēts? nepietiek jau ar to, ka krievija tāpat mūs vai nu noslaucītu no zemes virsas vai ieņemtu bez īpašas pretestības un pat ar palīdzību no iekšienes, bet redz šie vēl ziedojumus prasa es labāk to naudu iedodu kādam pensionaram nekā armijai. esu ar dažiem bijušajiem armijniekiem strādājis kopā, sapratu, ka tur galīgi nav nākotne jo armijā ir ļoti zems intelekts, prot tikai pavēles pildīt.

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 20.09.17 14:56
10
4

Latvija ir nevis valsts, bet apsmiekls un apkaunojums uz šīs planētas. Iedzīvotāji maksā nodokļus, bet tik un tā valsts pārvalde nav spējīga sadalīt finansējumu, lai tas pietiktu gan smagi slimiem cilvēkiem, gan militārajai sfērai, gan skolām utt. Bet tajā pat laikā ceļ nepamatoti dārgu bibliotēku, VID ēku, tiltu kur pēc tam apkopēs arī iegulda simtiem tūkstošus un visādi citādi izšķērž naudu. Pirms ziedot valsts organizācijai naudu, padomā, vai tā labāk nenoderētu smagi slimiem cilvēkiem kurus valsts apdalījusi.

diedelnieks123 avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas joksMedaļa Admins iesaka
  diedelnieks123 20.09.17 23:01
5
0

Esmu ziedojis vairāks ka 1000 Eur Zemessardzei ........ tos ieguldot savā ekipējumā. Bet dārgākais protams ir laiks ko atrauju savai ģimenei.

FuNkYmoNeY avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Vampīru klana biedrsMedaļa Dienas joks
  FuNkYmoNeY 20.09.17 22:30
5
0

Iedotu 50 vai pat vairak ja zinātu ka tā nauda aizietu īstajiem mērķiem ne atkal kādam politikim kabatā.

mmmpodcast avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Admins iesakaMedaļa Admins iesaka
  mmmpodcast 20.09.17 14:08
5
0

Piedāvāju samesties pa piečukam un udāvināt kādu tanku vismaz

Bet ja nopietni, kas tas par avieatu, tas  jau ir izsmiekls

Tumsonīgais avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas joksMedaļa Dienas doma
  Tumsonīgais 20.09.17 13:27
5
0

i am laughing my ass off.

Lil Teemo avatars
Medaļa PandaMedaļa ZebraMedaļa Bronzas ninja
  Lil Teemo 20.09.17 11:42
5
0

Kur, tad tie visi nodokļi aiziet ?    

jacky avatars
Medaļa NastijsMedaļa NastijsMedaļa Nastijs
  jacky 20.09.17 10:18
5
0

Esmu dienējis zemessargos, bija čilīgi un jautri.

9K116 avatars
Medaļa NostradamsMedaļa Dienas domaMedaļa Rainis
  9K116 20.09.17 17:43
4
1

atbildot uz Obligatņiks komentāru " Fufels-GRIBAT STIPRU LATVIJU?? Atceliet... " Apbruņots pūlis un organizēta armija ir 2 dažādas un nesalīdzināmas lietas.

kakasy avatars
Medaļa Zoles 3000 spelesMedaļa Gada Spoks 2018Medaļa Komiķis
  kakasy 20.09.17 13:37
3
1

atbildot uz aris1188 komentāru " sviests... armijai jau kuro gadu paceļ ... "

Cik lielu daļu savu ienākumu tu atdod pensionāriem?

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 20.09.17 17:00
5
3

atbildot uz Obligatņiks komentāru " Fufels-GRIBAT STIPRU LATVIJU?? Atceliet... " Pilnībā piekrītu, ja tiktu atļauta ieroču nēsāšana katram indivīdam kurš ir garīgi vesels un prot ar to apieties drošība no ārējiem draudiem palielinātos daudz vairāk nekā piešķirot pāris papildus miljonus bruņotajiem spēkiem.

IgnisDei avatars
Medaļa nolaifersMedaļa AutoklikerisMedaļa Bučiņa
  IgnisDei 20.09.17 15:37
2
0

atbildot uz Epicentrs komentāru " Divi puiši un viena meitene varēja uzfi... " Dzimstību veicinātu tautas labklājība un citāda veida propoganda saistībā ar sievietes būšanu.

IgnisDei avatars
Medaļa nolaifersMedaļa AutoklikerisMedaļa Bučiņa
  IgnisDei 20.09.17 16:59
2
0

atbildot uz Epicentrs komentāru " Labklājības nebūs, ja tauta izmirst. " Nav jēga arī ražot vienus melnstrādniekus, kuri auguši nelabvēlīgos apstākļos. Ir daudzas lietas, kas rosinātu dzimstību, bet cilvekiem slinkums par to domāt.

Epicentrs avatars
Medaļa DarbaholiķisMedaļa KomiķisMedaļa Docents
  Epicentrs 20.09.17 17:20
2
0

atbildot uz IgnisDei komentāru " Nav jēga arī ražot vienus melnstrādniekus, ku... " Ko tauta ēdīs, ja arāju nebūs?

EV1TA avatars
Medaļa Troll killerMedaļa AdminsMedaļa Auklīte
  EV1TA 20.09.17 09:22
1
0

  

« 1  2  3 »