41

 171  4

Tapusi jauna kampaņa, kurā piedalījušies reāli Latvijas Zemessardzes karavīri – divi puiši un viena meitene.

Kampaņas veidotāji izvēlējušies video filmēšanā piesaistīt nevis aktierus, bet īstus zemessargus, kuri šobrīd reklamē ziedojumu kampaņu “Palīdzot zemessargam, tu palīdzi sev”.

Jaunu veidolu ieguvusi arī mājas lapa Zemessargam.lv, kurā šobrīd var uzzināt praktisku informāciju par Zemessardzi, kā arī “iepirkties” Ziedojumu veikalā – tas ir pavisam jauns, Latvijā nebijis veids, kā ziedot.

Ziedojumu veikalā jūs redzat ekvivalentu summai, kuri esat ziedojis, tādējādi varat ne vien apjaust sava ieguldījuma apmēru, bet arī uzzināt, cik profesionāls un dārgs ekipējums šim bruņotajam spēkam ir nepieciešams, lai varētu pilnvērtīgi aizstāvēt Latvijas valsti.

Pievienotie video

Ar kampaņu tās veidotāji vēlas uzsvērt to, ka starp mums ir cilvēki, kuri ziedo savu brīvo laiku, nereti arī paši savus līdzekļus, lai aizsargātu Latviju. Katram no mums taču rados vai draugos ir kāds zemessargs, vai ne? Tie ir cilvēki, kuri būs gatavi mūs aizstāvēt tajā brīdī, kad tas būs nepieciešams. Tāpēc, ja tu palīdzēsi zemessargiem, tu pats parūpēsies par savu drošību.

Komentāri 41

0/2000

Militāros dienestus vienmēr esmu cienījis!

 0  0 atbildēt

  

 0  0 atbildēt

Ja nāktu tāda Krievija virsū, uzvelk krievu formas "eu nešauj, savējie"  

 0  1 atbildēt

Ziedojiet lai Puikas un meitenes var neiet uz darbu, lai viņiem nopirktu šmotkas un teltis, kuras viņi varētu drāztiues brīvā dabā un spēlēt kariņu...

Jau galīgi šībers visiem te iet ciet??!?!?!  Ja vajag lai valsts sponsorē, personīgi man šitā ieroču žvadzināšana jau aknās sēž.. Tiko Profesors Ērglis teica ka mūsu veselības aprūpej trūkst 1.9 miljardi.. Kapē tai neviens neko neziedo?? A te lai Kariņus spēlētu Ziedot... mostās cilvēki mūs čakarē ausī...

Ko jūs aizsargāsiet brašie zemessargi.. Kad visi jau ārā No Latvijas bez neviena šāviena būs aizlaidušies vai nomiruši??

 3  4 atbildēt
Malači.
 0  1 atbildēt

Nav man žēl noziedot, vismaz skaidri redzams konkrēts mērķis, kaut vai aiz cieņas pret draugiem kuri dienē zemesardzē! Šomēnes neizpōpēšu pāris paciņas un neizdzeršu dažus aliņus, arī no kādas ballītes atteikšos, bet būs mūsu tautiešiem kāda spēļmantiņa, kura pat ja nenes nekādu aizsardzības pienesumu, tad vismaz zināšanas iedos!

P.S. Pats labprāt paspēlētos ar tām termokamerām.   

PPS. Ierosinājums organizātoriem, veikt ziedodājiem demonstrāciju ar iegādāto tehniku!  

 1  3 atbildēt