local-stats-pixel fb-conv-api

Pedro Alonso Lopez - Kolumbijas monstrs31

27 9
Pedro Alonso Lopez ir atbildīgs par 350 atņemtām bērnu dzīvībām. Vai šis cilvēks piedzima ar tik melnu dvēseli, vai arī dzīve viņu par tādu padarīja? Spriediet paši.

Pedro Alonso Lopez piedzima nelabvēlīgā ģimenē kā nevēlētais bērns. Viņa māte bija prostitūte, kura jau tā baroja 6 badīgas mutes līdz uzradās 7. Pavisam šī sieviete dzemdēja 13 bērnus. Kad zēnam bija 8 gadi, viņa māte viņu iztrieca uz ielas, jo pieķēra viņu aiztiekot savas māsas krūtis. Nonācis uz ielas, zēns nezināja ko iesākt. Kads nezināms svešinieks piedāvāja viņam palīdzēt un puisēns viņam uzticējās. Svešinieks aizveda mazo Pedro uz kādu pamestu noliktavu, kur izvaroja zēnu. Pēc šī notikuma Alonso Lopez sāka izvairīties no cilvēkiem un bēguļot. Neviens pat nezināja, ka māju graustos dzīvo kāds nepilngadīgs bērns. Zēns iznāca no slēptuves tikai naktīs, lai nozagtu sev ēdamo.

Pēc laika, P.A.Lopez pameta dzimto Tolmiju un devās uz Bogotu, kur viņu aiz žēluma adoptēja kāds amerikāņu pāris. Lauleņi nespēja pamest uz ielas tievo, noskrandušo un pārtiku ubagojušo zēnu. Viņš uzsāka mācības kāda skolā, taču tur nepalika ilgi. 12 gadu vecumā viņam uzmācas paša skolotāja un nevēlēdamies piedzīvot otrreizējo izvarošanu, zēns nozaga naudu un devās atpakaļ ielās. Bez izglītības viņam nebija izredžu dabūt darbu, tāpēc viņš sāka nodarboties ar zādzību. 18 gadu vecumā viņu apcietināja par mašīnu zādzību un nogādāja cietumā. Pabijis tur tikai pāris dienas viņš atkal tika izvarots. To izdarīja 4 ieslodzītie. Tajā mirklī Pedro Alonso Lopez nozvērējās vairs nekad nekļūt par izvarošanas upuri.

Savu atriebību Lopez apmierināja nogalinot 3 no 4 izvarotājiem. Tiesa viņam piesprieda vēl 2 gadus cietumsoda. Viņam bija iespēja arī apciemot savu dzimto pilsētu. Viņa māte vēljoprojām bija prostitūte. Pa šo laiku Lopezam sāka parādīties atkarība no pornogrāfiskajiem žurnāliem. Savā dzīvē pazīstot tikai savu māti prostitūti un sievietes no žurnāliem, P.A. Lopezam parādījās naids pret sievietēm. Psihologi uzskata, ka Alonso kļuva par pedofilu, jo nobriedušas sievietes spēja viņam atteikt. Viņas spēja viņam pretoties. Tik bieži cietis no citiem cilvēkiem, šai personai varēja rasties bailes no atteikuma. Pats sērijveida slepkava, uz jautājumu, kāpēc tieši bērni, atbildēja – „Viņus bija vieglāk notvert. Viņi nepretojas.”

1978. gadā Alonso tika atbrīvots un viņš devās uz Peru, kur sāka laupīt un izvarot mazas perujiešu meitenītes. 1980. gada aprīlī upes straume izskaloja vairāku meiteņu līķus. Lai gan pazudušo bērnu skaita pieaugumu policija, jau bija pamanījusi, tomēr neko nopietnu tā neuzsāka, jo tajā laikā Kolumbijā bija visaugstākais noziedzības līmenis pasaulē. Šis atradums tomēr lika policijai saausīties.

Neilgi pēc līķu atrašanas Lopez tika pieķerts mēģinot nolaupīt kādu mazu meiteni. Viņš tika apcietināts, taču neviens neturēja viņu aizdomas par briesmīgo nogalināto bērnu virkni. Tikai pēc tam, kad Lopez pats personīgi, parādīja policijai 50 kapavietas, kur bija apglabāti vēl neatrastie bērnu līķi, viņu apcietināja par šīm slepkavībām. Ar to bija gana lai piespriestu latīņamerikāņu pedofīlam mūža ieslodzījumu. Izmeklēšanas laikā atklājas, ka Pedro Alonso Lopez ir pavisam atbildīgs par 350 bērnu slepkavībām.
Lopez vēl tagad izcieš savu sodu, bet viņš neslēpj to, ka tic, ka viņu varētu izlaist brīvībā pirms laika par labu uzvedību. Slepkava arī neslēpj savus nākotnes plānus, gadījumā, ja tiks izlaists – „Es turpināšu slepkavot mazas meitenes, jo tā ir mana misija.”


27 9 31 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 31

0/2000
Nevajadzētu gadījumā nāves sodu,nevis mūža ieslodzījumu ? emotion
2 0 atbildēt
kursh lohs visu laiku liek tos fakinos minusus? Nepatik,nelasi! :@
2 0 atbildēt
džeks nav vainīgs kad dzīve viņu ir sapisusi.. Pie visa ir vainīgas šīs sauktās "Nelabvēlīgās ģimenes" māte prostitūta :( 8 gados gramstās gar māsas pupiem... Pēc tam izdzen no mājas un kkāds pazans viņu paņem dirsā... Žēl... Varbūt džeks būtu citā vietā, citā laikā un nekas tāds neatgadītos :( :( Pray
3 1 atbildēt
Slīkone musdienas naves sodus neizpilda.
1 0 atbildēt
nu ja zapte ir tadi gadijumi, bet tie parsvara ir nopietni un uz politiku versti. Bet fakts ir tads ka naves sodu ir maz un tos izpilda loti retos gadijumos.
1 0 atbildēt
Bet varētu...tādiem cilvēkiem nebūtu jādzīvo...viņiem būtu vieglāk un pārējiem būtu vieglāk...
1 0 atbildēt
acdshee atvainojos ka teksta kludas. Vnk rakstiju pati. Tulkoju to visu no kkada 5 lpp gara anglu teksta. Nema to svarigako. Kludities ir cilvecigi :)
1 0 atbildēt
atkal jau zaptei av taisnība - nāvessods latvijā nav iespējams - ieej palasi www.likumi.lv
1 0 atbildēt
māte ir svarīgākā persona bērnu dzīvē līdz pilnīgas psihes nobriešanai. Šim cilvēkam ir nācies ļoti smagi ciest jau mazam esot un patiesībā tas, kas notiek ar viņu ir likumsakarība. Ja viņš negalinātu viņš savas tieksmes apmierinātu savādāk, jo visu sērijveidu slepkavību iemesls ir seksuāls apmierinājums, tam obligāti nav jābūt fiziskam. Atkal aizrakstījos....bet šī persona nekad nemainīsies, jācer, ka viņa mūža mājas būs cietums.
1 0 atbildēt
ehh vecais labais pedroo =)
1 0 atbildēt
Wot kas notiek, ja dzive tewi draz jau no pashas bernibas.......
0 0 atbildēt
wow, labs raksts mīnusus patiešām liek pidari, geji, * meitenītes
1 1 atbildēt
Es esmu pilnīgi par to lai atjauno nāvessodu.
0 0 atbildēt
Nu vēl1 iemesls nāvesoda ieviešanai.
0 0 atbildēt
:D vaks hause ko tu vari kasities :D nez man jau vienalga,bet vnk kam tie plusi un minusi domati??? ja nepatik raksts liekam minusu ja patik tad plusu un tas pats atiecas uz komentiem....vaks sitaa pateikt kaa kas tev ne pa pratam taa uz reiz berni,tu mos mani ar vel pa bernu nosauksi????tad tas ir kronis visam... nu neesi tu pasaules naba... nee nu var jau di*st,bet ja sitaa di*rš tad es piedi*šu!!!! XD
0 0 atbildēt
Mikijskomentārs 2008-05-26 01:34:52 hāhā esmu * un ieliku hausam trīs mīnusus --------------- Tas laikam vienīgais, ar ko vari izcelties. xD xD zaptei - pareizi atzini, ka esi duraks, jo Lv konstitūciju sauc par Latvijas Republikas Satversmi :@ :@ Un ,ja kādā ES Konstitūcijā vai citā globālā likumprojektā (ano, nato utt), kas šeit pieņemti, kkas ir rakstīts par nāves soda atļaušanu, tad ar to var dirsu slaucīt. Jo augstāk par ārvalstu konvencijām stāv Satversme. Un , ja kas ir pretrunā ar Satversmi, tad tas ir neizpildāms xD xD -- nākamreiz atbildi, ja tev uzdod jautājumu... nevis kā slieka pa zemi locies
1 1 atbildēt
normalna puik otdihal emotion izvarots izvarotaajs,ko vairaak dziive veel var veeleeties,vins ir pidars un vina misija ir turpinaat buut taadam...
0 0 atbildēt
Konstitūciju palasi, anonīmais. Gan plusus, gan mīnusus liek tie, kuriem nav ko darīt.
2 2 atbildēt
Jā. Cikacilo krievu nobāl. Cik viņš tur zēnu nogalināja 62 vai 64. Neatceros. Tādus nošaut vajadzētu. tie nau cilvēķi.
1 1 atbildēt
baisi.. :/ gariigi izkropljots cilveeks...
1 1 atbildēt