55

 932  1

Tātad, pamanīju rakstu par to, kā baro slimnīcās dažādās pasaules valstīs. Izdomāju parādīt, kā mani baroja Rīgas Stradiņu Universitātes slimnīcā (laikam tāds bija pilnais nosaukums).

Piebildīšu, ka tā kā slimnīcās viesojos diezgan bieži, jau zināju, kas sagaidīs, tāpēc līdzi biju paņēmis savus piparu un sāls podus.

Ko lai saka, tā kā tur ir cilvēki ar dažādām problēmām, tai skaitā arī kuņģa, viņiem ir jāatrod vidusceļš, lai piemērotos visiem pacientiem. Tieši tāpēc ēdieni tiek gatavoti bez garšvielām un citām piedevām, kas varētu kaitēt kāda veselības stāvoklim. Kā arī es biju kaut kādā bezmaksas programmā un paši saprotat, Latvijā, ja bez maksas, tad nevienam neinteresē ko tu gribi.

Priecāsimies, ka bija kas vairāk kā tikai maize un ūdens. Nebija nemaz tik slikti. Ir bijis trakāk. Kaut arī ēdiens nebija no tiem gardākajiem, priekš slimnīcas bija ok, badā arī nemiru.

Brokastis neiemūžināju, jo tur, laikam, tiešām bija tikai maize un ūdens, ja paveicās tad tēja.

Komentāri 55

0/2000

kurā nodaļā biji?

 0  0 atbildēt

Huh, pati nesen ar'tur biju. Tiešām garšīgi atšķirība no Madonas slimnīcas

 0  0 atbildēt
Slimnica needu tikai brokastis,putras vienkarsi nepanesu. Nak atpakal. Mazina biju edu visas putras bez problemam.
 0  0 atbildēt

Gaiļezerā arī normāli baroja, cik es esmu vārtījies par slimnīcām, vislabāk baroja Latvijas Jūras Medicīnas Centrā, vissliktākā pieredze bija tieši Stradiņos, iespējams, ka tagad ir stirpi labāk.

 0  0 atbildēt

Būtu vismaz sviestu uz maizi lāgā kārtīgi uzsmērējuši, nevis viena daļa maizes vidū un otra turpat blakus.

 0  0 atbildēt

Paskatoties uz šito ēdienkarti, man sāk rasties iespaids, ka slimnīcas jau sāk pildīt cietuma funkcijas: radīt cilvēkos vēlmi tur vairs neatgriesties..   

 4  4 atbildēt
Zviedrijas cietuma ieslodzitos baro daudz labak. ..vismaz taja kura es stradaju, un tad vel klienti uzdrikstas sudzeties!
 0  0 atbildēt

Es gandrīz badā nomiru. Nebaro slikti, vienkārši 3 reizes dienā. Ja tik maz tad es labprāt puscūciņ' apēstu, kā traktorists.

 0  0 atbildēt
Piemēram šitā? http://3.bp.blogspot.com/_izG9_I7ZN30/TVCI8neFW2I/AAAAAAAAAq8/1f0RK4s0lts/s640/DSC02568.JPG Ak jā, reiz biji bomžu slimnīcā un tev iedeva šaurmu pusdienās
 0  1 atbildēt
« 1  2  3 »