Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
128

Vakardienas Asorti ar tekstu šodienai (28.10.2019)

Esi sveiks/ka otrdienā. Parasta diena, parastas dienas gaitas. Lai tak viss ir uz tolabāk šai dieniņā.

****************

Bezjūtīga cilvēka cietsirdība ir līdzcietības antipods; līdzcietīgā cietsirdība - līdzcietības augstāka potence.

(Nīcše)

*************** ***************

 jau iemācījiesVecenīte... Autors: es tēvocis Asorti ar tekstu šodienai (29.10.2019)
1.

... jau iemācījies!!??

Vecenīte tirgū nopērk papagaili,- pārdevējs saka, ka papagaiļi mākot runāt. Atnākusi mājās, viņa mēģina sarunāties - nekas nesanāk. Viņa izlaiž  papagaili ārā- lai iemācās runāt. Ticis brīvībā, putns ielido piena veikalā, kur pārdevēja skaita:-"Viens litrs, divi litri, trīs litri ..."- papagailis iegaumē dzirdēto. Lido tālāk- ielido maizes veikalā, kur pārdevēja skaita:"Viena bulciņa, divas bulciņas, trīs bulciņas"- papagailis atkal iegaumē. Mājup lidojot, pamana, kur meitene ar zēnu strīdās; zēns strīdā saplēš meitenei kleitu, bet meitene atkliedz:'Man mamma nopirks jaunu, man mamma nopirks jaunu!" Papagailis atkal visu iegaumē.

 Par godu papagailim vecenīte sarīko svinības, uzaicina arī tuvākos kaimiņus.

Kad vecītis iegājis tualetē, papagailis aiz durvīm skaita:-"Viens litrs, divi litri, trīs litri."Paiet neilgs laiciņš, papagailis atkal:"Viena bulciņa,divas bulciņas,trīs bulciņas." Vecītis izmetas no tualetes bļaudams:"Es tev galvu noraušu! Ko te muldi?!" Papagailis atcērt:-"Man mamma nopirks jaunu, man mamma nopirks jaunu!"

vai izeja rastaDžeks... Autors: es tēvocis Asorti ar tekstu šodienai (29.10.2019)
2.

...vai izeja rasta???

Džeks norūpējies stāsta draugam:- Esmu dimbā. Sievai tuvojas dzimšanas diena, bet man ar naudu ir tā kā ir... Ko lai viņai uzdāvinu? Gribētos, lai dāvana būtu lēta, bet viņu iepriecinātu, jo pēdējā laikā mums diezgan bieži sanāk dažādi kašķi...

- Neķer kreņķi! - draugs mierina. - Uzraksti viņai anonīmu mīlestības vēstuli...!

***

Nepamatotas aizdomas.

- Dārgais, tu esi tik aizdomu pilns un greizsirdīgs!
- Ar tevi citādi nevar!
- Var! Vienkārši nevajag katru vīrieti, kas sēž mūsu skapī, tūlīt uzskatīt par manu mīļāko!

Atscaronķirības starp... Autors: es tēvocis Asorti ar tekstu šodienai (29.10.2019)
3. Atšķirības starp sievietēm un vīriešiem

Attiecības:
Pirmkārt, vīrietis attiecības nesauc par attiecībām, bet runā par to laiku, 'kad mēs ar Sjūziju to darījām daudz maz regulāri'. Kad attiecības ir beigušās, sieviete raud un izkrata savu sirdi labākajai draudzenei, un uzraksta dzejoli 'Visi vīrieši ir idioti'. Tad viņas dzīve ieiet sliedēs. Vīriešiem ir mazliet grūtāk tikt tam pāri. Sešus mēnešus pēc šķirhsanās, trijos naktī viņš piezvana, lai pateiktu, 'Tu man esi sabojājusi visu dzīvi, un es tev to nekad nepiedošu, es tevi ienīstu, tu esi pēdējā padauza. Bet es gribu, lai tu zinātu, ka mums tomēr vēl ir iespēja.' Šis dzērumā izdarītais telefona zvans ir pazīstams ar nosaukumu 'Es tevi mīlu/Es tevi ienīstu' un 99% vīriešu vismaz vienreiz dzīvē tā ir rīkojušies.

Rokraksts:
Vīrieši neizskaistina savu rokrakstu. Viņi vienkārši raksta kā ar vistas kāju. Sievietes lieto iesmaržinātus un krāsainus vēstuļpapīrus, viņas liek rimbulīšus un sirsniņas uz 'i' burtiem, veido smieklīgi garas cilpas 'p' un 'g' burtiem. Tās ir tīrās mocības izlasīt vēstuli, ko rakstījusi sieviete. Pat tad, ja viņa tevi piekāš, viņa uzzīmēs smailiju vēstules beigās.

TurpinājumsVannasistabaVīriescarona vannasistabā ir augstākais sescaroni priekscaronmeti  zobbirstīte zobu pasta skūscaronanās krēms skuveklis ziepju gabals un dvielis no Holiday Inn viesnīcas Sievietes vannasistabā atrodamo priekscaronmetu aptuvenais skaits  437 Vīrietis pat neatpazītu lielāko daļu no scaroniem priekscaronmetiemŽurnāliVīriescaronu žurnālos bieži ir kailu sieviescaronu bildes Sieviescaronu žurnālos arī ir kailu sieviescaronu bildes Tas ir tāpēc ka sievietes ķermenis ir brīniscaronķīgs mākslas darbs kamēr vīriescarona ķermenis ir spalvains pinkains un tāds kuru nevajadzētu apskatīt dienas gaismāIepirkumi pārtikasSieviete sastāda nepieciescaronamo iepirkumu sarakstu aiziet uz veikalu un visu nopērk Vīrietis sagaida brīdi kad viss kas ledusskapī ir palicis ir puscitrons un kaut kas zaļgans Tad viņscaron dodas iepirkt pārtiku Viņscaron pērk visu kas labi izskatās Kamēr vinscaron tiek līdz kasei viņa ratiņi ir piekrauti līdz augscaronai bet tas protams netraucē viņu iestāties rindā pie kases uz kuras rakstīts Mazāk par 10 pirkumie... Autors: es tēvocis Asorti ar tekstu šodienai (29.10.2019)
4.

(Turpinājums)

Vannasistaba
Vīrieša vannasistabā ir augstākais seši priekšmeti - zobbirstīte, zobu pasta, skūšanās krēms, skuveklis, ziepju gabals un dvielis no 'Holiday Inn' viesnīcas. Sievietes vannasistabā atrodamo priekšmetu aptuvenais skaits - 437. Vīrietis pat neatpazītu lielāko daļu no šiem priekšmetiem.

Žurnāli:
Vīriešu žurnālos bieži ir kailu sieviešu bildes. Sieviešu žurnālos arī ir kailu sieviešu bildes. Tas ir tāpēc, ka sievietes ķermenis ir brīnišķīgs mākslas darbs, kamēr vīrieša ķermenis ir spalvains, pinkains un tāds, kuru nevajadzētu apskatīt dienas gaismā.

Iepirkumi (pārtikas):
Sieviete sastāda nepieciešamo iepirkumu sarakstu, aiziet uz veikalu un visu nopērk. Vīrietis sagaida brīdi, kad viss, kas ledusskapī ir palicis, ir puscitrons un kaut kas zaļgans. Tad viņš dodas iepirkt pārtiku. Viņš pērk visu, kas labi izskatās. Kamēr vinš tiek līdz kasei, viņa ratiņi ir piekrauti līdz augšai, bet tas, protams, netraucē viņu iestāties rindā pie kases, uz kuras rakstīts 'Mazāk par 10 pirkumiem'.

TurpinājumsPoscaronanās uz... Autors: es tēvocis Asorti ar tekstu šodienai (29.10.2019)
5.

(Turpinājums)

Pošanās uz svarīgu pasākumu:
Kad vīrietis saka, ka viņš ir gatavs iet ārā, tas nozīmē, ka viņš ir gatavs iet ārā. Kad sieviete saka, ka viņa ir gatava iet ārā, tas nozīmē, ka viņa BŪS gatava tiklīdz atradīs otru auskaru, uzkrāsosies, utt.

Kurpes:
Ejot uz darbu, sieviete uzvelk kostīmiņu un Reebok botas. Labās kurpes viņai ir līdzi maisiņā. Darbā viņa uzvelk kājās labās kurpes. Pēc piecām minūtēm viņa kurpes atkal novelk, jo kājas taču ir zem galda. Vīrietis visu dienu nostaigā vienos un tajos pašos apavos.

Spoguļi:
Vīrieši ir iedomīgi; viņi skatās spoguļos. Sievietes ir smieklīgas; viņas spoguļojas jebkurā spīdīgā virsmā - spoguļos, karotītēs, veikalu skatlogos, osteros, etc.

Garāžas:
Sievietes izmanto garāžas, lai tur glabātu savas mašīnas un zāles pļāvējus. Vīrieši izmanto garāžas daudz kam - viņi tur izkarina mašīnu numuru zīmes, skatās televizoru, būvē beņķus.
 

TurpinājumsFilmasSieviescaronu iemīļotākā epizode ir kad Klārks Geibls pirmo reizi skūpsta Vivjenu Lī filmā Vējiem līdzi Vīriescaronu iemīļotākā epizode ir kad Džimmijs Konijs iesviež Ma Klarkam sejā greifrūtu filmā quotPublic EnemyTelefonsVīriescaroni telefonu uzskata par sazināscaronanās ierīci un izmanto to lai citiem cilvēkiem nosūtītu īsas ziņas Sieviete divas nedēļas ciemojas pie savas draudzenes atgriežoties mājās viņai piezvana un nopļāpā divas stundasCeļa virzieniJa sieviete braucot ar mascaronīnu pēkscaronņi atrodas nepazīstamā vietā viņa apstāsies un pajautās ceļu tuvākajā benzīntankā Vīriescaroni to uzskata par vājuma pazīmi Viņi nekad nejautās ceļu Viņi riņos apkārt stundam ilgi sakot Izskatās ka esmu atradis jaunu ceļu kā tikt līdz scaronejienei vai Es zinu tepat vien esmu pazīstu to balto vistu kūtiBērniSievietes zina visu par saviem bērniem ieskaitot viņu zobārstu apmeklējumus futbola mačus aizrauscaronanās un labākos draugus mīļākos ēdienus un slēptās bailes un cerības un sapņus Vīrietis knapi pamana mazus cilvēciņus kas dzīvo viņa māj... Autors: es tēvocis Asorti ar tekstu šodienai (29.10.2019)
6.

(Turpinājums)

Filmas:
Sieviešu iemīļotākā epizode ir, kad Klārks Geibls pirmo reizi skūpsta Vivjenu Lī filmā 'Vējiem līdzi'. Vīriešu iemīļotākā epizode ir, kad Džimmijs Konijs iesviež Ma Klarkam sejā greifrūtu filmā "Public Enemy'.

Telefons:
Vīrieši telefonu uzskata par sazināšanās ierīci un izmanto to, lai citiem cilvēkiem nosūtītu īsas ziņas. Sieviete divas nedēļas ciemojas pie savas draudzenes, atgriežoties mājās viņai piezvana un nopļāpā divas stundas.

Ceļa virzieni:
Ja sieviete, braucot ar mašīnu, pēkšņi atrodas nepazīstamā vietā, viņa apstāsies un pajautās ceļu tuvākajā benzīntankā. Vīrieši to uzskata par vājuma pazīmi. Viņi nekad nejautās ceļu. Viņi riņos apkārt stundam ilgi, sakot 'Izskatās, ka esmu atradis jaunu ceļu, kā tikt līdz šejienei' vai 'Es zinu, tepat vien esmu, pazīstu to balto vistu kūti'.

Bērni:
Sievietes zina visu par saviem bērniem, ieskaitot viņu zobārstu apmeklējumus, futbola mačus, aizraušanās un labākos draugus, mīļākos ēdienus un slēptās bailes, un cerības, un sapņus. Vīrietis knapi pamana mazus cilvēciņus, kas dzīvo viņa mājā.

TurpinājumsucēscaronanāsSieviete sapucējas tad kad iet iepirkties aplaistīt puķes iznest atkritumus atbildēt uz telefona zvanu lasīt grāmatu izņemt pastu Vīrietis sapucējas tad kad iet uz kāzām bērēmPolitikaVīriescaroniem patīk spriest par politiku bet bieži viņi aizmirst par tādu politisku lietu kā vēlēscaronanas Sievietes ir laimīgas ka vēl viena Kenediju paaudze darbosies politikā Viņas atkal varēs rīkot kampaņas un raudāt vēlēscaronanu naktīVeļas mazgāscaronanaSievietes mazgā veļu ik pārdienas Vīrietis novalkās visus apģērba gabalus kas viņam pieder pirms sāks mazgāt veļu Kad visbeidzot visas drēbes ir netīras viņscaron uzvilks Tkreklu ar netīro pusi uz āru un noīrēs kravas autiņu lai dabūtu savu veļas kalnu uz mazgātavu Vīriescaroni vienmēr cer satikt mazgātavā skaistas sievietes Tas ir mītsKāzasRunājot par kāzām sievietes piemin ceremoniju vīriescaroni  vecpuiscaronu ballīt... Autors: es tēvocis Asorti ar tekstu šodienai (29.10.2019)
7.

(Turpinājums)

ucēšanās:
Sieviete sapucējas tad, kad iet iepirkties, aplaistīt puķes, iznest atkritumus, atbildēt uz telefona zvanu, lasīt grāmatu, izņemt pastu. Vīrietis sapucējas tad, kad iet uz: kāzām, bērēm.

Politika:
Vīriešiem patīk spriest par politiku, bet bieži viņi aizmirst par tādu politisku lietu kā vēlēšanas. Sievietes ir laimīgas, ka vēl viena Kenediju paaudze darbosies politikā. Viņas atkal varēs rīkot kampaņas un raudāt vēlēšanu naktī.

Veļas mazgāšana:
Sievietes mazgā veļu ik pārdienas. Vīrietis novalkās visus apģērba gabalus, kas viņam pieder, pirms sāks mazgāt veļu. Kad visbeidzot visas drēbes ir netīras, viņš uzvilks T-kreklu ar netīro pusi uz āru un noīrēs kravas autiņu, lai dabūtu savu veļas kalnu uz mazgātavu. Vīrieši vienmēr cer satikt mazgātavā skaistas sievietes. Tas ir mīts.

Kāzas:
Runājot par kāzām, sievietes piemin 'ceremoniju', vīrieši - 'vecpuišu ballīti'.

TurpinājumsRotaļlietasMazām... Autors: es tēvocis Asorti ar tekstu šodienai (29.10.2019)
8.

(Turpinājums)

Rotaļlietas:
Mazām meitenēm ļoti patīk spēlēties ar rotaļlietām. Apmēram 11 - 12 gadu vecumā šī interese zūd. Vīriešiem šī interese nekad nezūd. Kļūstot vecakiem, viņu rotaļlietas vienkārši kļūst dārgākas un nepraktiskākas. Vīriešu rotaļlietu piemēri: mazi miniatūri televizoriņi, mobilie telefonaparātiņi, komplicētas sulu spiedes, mazi robotiņi, kas pēc komandas pasniedz kokteili, video spēles, jebkas, kas mirgo, pīkst un kam vajag vismaz 6 baterijas, lai tas darbotos.

Istabas augi:
Sieviete palūdz vīrietim, lai vinš aplej puķes, kamēr viņa būs atvaļinājumā. Viņš aplej puķes. Pēc piecām dienām sieviete atgriežas istabā pilnā ar nokaltušām puķēm. Neviens nezin, kāpēc tā notiek.

Kā iet duscaronā pa... Autors: es tēvocis Asorti ar tekstu šodienai (29.10.2019)
9.

Kā iet dušā pa sieviešu modei.

1. Novilkt drēbes un izvietot tās skapī netīro drēbju nodalījumā dažādos
plauktos, atkarībā no drēbju krāsas.
2. Uzvilkt garu frotē halātu un iet uz vannas istabu. Ja pa ceļam gadās
satikt vīru, tad piesegt visu, kas ir attaisījies vaļā.

3. Paskatīties spogulī uz savu sievišķīgo ārieni un nospriest, ka vairāk
jānodarbojas ar vingrojumiem.
4. Ieiet dušā. Izmantot sūkli sejai, sūkli rokām, sūkli kājām, garo mačalku
mugurai, plato mačalku un skrāpējamo akmeni kājām.
5. Izmazgāt matus ar gurķi un skābenēm.
6. Vēlreiz izmazgāt matus, lai tie būtu tīri.
7. Ieziest matos kondicionieri, kura sastāvā ir greipfrūti un piparmētras,
ar naturālas avokado eļļas piedevu. Atstāt matos uz 15 minūtēm.
8. Ieziest seju ar saspiestām aprikozēm, kamēr paliek sarkana.
9. Nomazgāt ķermeni ar dušas želeju, kuras sastāvā ir sausais ingvers un
porainā šokolāde ar apelsīnu garšu.
10. Nedaudz izveidot sašutumu par to, ka vīrs ir ēdis dušas želeju, kuras
sastāvā ir sausais ingvers un porainā šokolāde ar apelsīnu garšu.
11. Izmazgāt kondicionieri no matiem.
12. Noskūt kājas un paduses.
13. Aizgriezt dušu.
14. Izslaucīt mitrās vietas dušas kabīnē. Traipus uz flīzēm nosmidzināt ar
Cillit.
15. Izkāpt no dušas uz dvieļa, kas noklāts uz grīdas. Noslaucīties ar
dvieli, kas pēc izmēra atbilst Eiropas Savienībai. Matus ietīt super
mitrumu uzsūcošā dvielī.
16. Dvieli, kas bija uz grīdas uzklāt uz vannas malas.
17. Pārbaudīt, vai uz ķermeņa nav kādi plankumi.
18. Ar pinceti izraut nevēlamos matiņus.
19. Atgriezties guļamistabā, apģērbtai garā halātā un ar dvieli uz galvas.
20. Ja pa ceļam gadās vīrs, tad piesegt visu, kas piesedzams.
 

Kā iet duscaronā pa... Autors: es tēvocis Asorti ar tekstu šodienai (29.10.2019)
10.

Kā iet dušā pa vīriešu modei.

1. Sēžot uz gultas novilkt drēbes un samest turpat netālu kaudzē.
2. Kailam iet uz vannas istabu. Ja pa ceļam gadās sieva, tad pakratīt ar
locekli viņas virzienā, piedevām izdodot skaņas, apmēram "u-uu-uuh".
3. Paskatīties spogulī uz savu vīrišķīgo ārieni. Apjūsmot locekļa izmēru un
pakasīt pēcpusi.
4. Ierāpties dušā.
5. Nomazgāt seju.
6. Izmazgāt paduses.
7. Nošņaukties rokā un noskalot ar ūdeni.
8. Izdod pukšķināšanas skaņas (īstas vai mākslīgas) un pasmieties par to,
cik skaļi tās atbalsojas dušā.
9. Visvairāk laiku pavadīt mazgājot intīmās vietas un ap tām.
10. Nomazgāt dibenu, pie tam atstājot ziepēs matus, kas pielipuši pēc tam.
11. Izmazgāt matus ar šampūnu.
12. Pagaršot dušas želeju, kuras sastāvā tipa ir sausais ingvers un porainā
šokolāde ar apelsīnu garšu.
13. Uztaisīt bezsakarīgu frizūru ar šampūna palīdzību.
14. Pačurāt.
15. Noskaloties un rāpties ārā no dušas, dvieli uz grīdas neizmantot.
16. Daļēji apslaucīties. Nepievērst uzmanību ūdens peļķei, kas pietecējusi
no mazgājoties neaiztaisītās dušas.
17. Vēlreiz paskatīties uz savu locekli spogulī.
18. Atstāt dušu atvērtu, ūdeni nesaslaucītu, gaismu un ventilatoru
ieslēgtus.
19. Atgriezties guļamistabā ar ap vidukli aptītu dvieli. Ja pa ceļam gadās
sieva, tad noņemt dvieli un atkal pakratīt locekli viņas virzienā,
izdodot skaņu līdzīgu "u-u-uh"
20. Nomest slapjo dvieli uz gultas.

0
128
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [5]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Tarakāns69 avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa TransoformerisMedaļa Admins iesaka
  Tarakāns69 29.10.19 07:46
6
0

Labi gan.   

Garfield avatars
Medaļa SociālistsMedaļa KārumnieksMedaļa Recidīvists
  Garfield 29.10.19 10:27
6
0

  

SAMSS avatars
Medaļa Zoles recidivistsMedaļa IntelektuālisMedaļa Zeltrocis
  SAMSS 29.10.19 12:14
4
0

  

197403 avatars
Medaļa Patīk komentārsMedaļa Patīk komentārsMedaļa Recidīvists
  197403 29.10.19 12:34
2
0

  

shvillis66@speles avatars
Medaļa Krustvardu superrecidivistsMedaļa Zoles recidivistsMedaļa 100 atminetas miklas
  shvillis66@speles 30.10.19 09:58
2
0