local-stats-pixel

40 Interesantas un retas retro fotogrāfijas14

« 1  2  3  4 »
104 0 14 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 14

0/2000

👍

7 0 atbildēt

Interesanti paskatīties!!!

7 0 atbildēt
6 0 atbildēt

Raksts ok..

mazliet pakomentēšu.

Par to padomju virsnieku kas degustē "karsto suni" 1986 gadā- jau bija gan "suņi", gan kola - reti kurš nebija vel pamēģinājis..

-----------

sievietes gatavo ēst pussagruvušā krāsnī - kriev atkāpkoties nodedzināja visu ko vien varēja - stratēģija, izdedzināta zeme... (pie Staļingradas nostrādāja ...citur nē)

--------------------

Bērni kāpj kokosriekstu palmās- man gan izskatās ka tie ir pērtiķi... nu ļoti līdzīgi...

---------------------

Tas rotaļu "kalāšs" - psrs bija ieroču kults... militārisms it visur... karš kāpielūgsmes objekts... ja Eiropa centās aizmirst kara šausmas, tad krievi tās visu laiku atgādināja... - tā tas ir arī šobrīd...

-----------------

Veterāni parādē.- patiesībā ir tikai daži cilvēki, kas karā saņēma vairāk par 5 ordeņiem... - Padomju Savienības varonis - 4 reizes tikai2 cilvēki... ..

2 reizes kādi 100 cilveķi...

par varonību- vairākkārtējie arī - ļoti maz... tātad... reāli ordeņi kara laikā ..

- nu maksimusmums 5 ... .. pie tam retajam...

-- visas pārējās bēmbas - nav ne graša vērtas.. - tās dalijā tūkstošiem - piemiņas medaļas.. ... ja redzi kādu "veterānu" apkārušos ar bļembām, un stāstot kā viņš karojis- atgādini, ka tēvam "pautos" - nebija karošana...

-------------------

"perestroikas" laikos... likās ka krievija atdzims kā demokrātiska valsts..- bet nē viens čekists visu sačakarēja... un turpina to darīt jo projām

----------------

Maskavas pētniecības institūta darbinieki, kas šķiro kāpostus - tas bija absurda kalngals ... - foto parāda visu padomju sistēmas "marazmu"

---------------------------------

Stounhendžas modernizācija- šobrīd neviens nezinā, kā patiesībā tur bija... - tur viss "pārbūvēts" ... varbūt tie akmeņi nemaz netradās tur kur tagad..

6 1 atbildēt

👍

5 0 atbildēt

Zibenzellim katrs otrais raksts ar tādu slēptu PSRS propogandu. Redz, šeit Mels Blanks, bet šeit Gorbačovs ar Putinu. Šeit japāņu tastatūra, bet šeit Nirnbergas process.

4 0 atbildēt

👍

4 0 atbildēt

👍👍👍

4 0 atbildēt

👍

3 0 atbildēt

Super bildes! emotion

3 0 atbildēt

Ir jau interesanti paskatīties uz vecām bildēm. Bet žēl nav no mūsu gala veco bilžu. Pārsvarā no ru puses.

2 0 atbildēt

👍

2 0 atbildēt