local-stats-pixel

40 Interesantas un retas retro fotogrāfijas14

Vecās fotogrāfijas, tāpat kā laika kapsulas, saglabā noskaņu un mazākās detaļas no galvenajiem vēstures mirkļiem, kā arī visparastākajām dienām.

Šeit vēl kas līdzīgs. Meitene (Rose Van Rijn) iemīlēja 70. gadus un pilnībā mainīja savu stilu

« 1  2  3  4 »
104 0 14 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 14

0/2000

👍

7 0 atbildēt

Interesanti paskatīties!!!

7 0 atbildēt
6 0 atbildēt

Raksts ok..

mazliet pakomentēšu.

Par to padomju virsnieku kas degustē "karsto suni" 1986 gadā- jau bija gan "suņi", gan kola - reti kurš nebija vel pamēģinājis..

-----------

sievietes gatavo ēst pussagruvušā krāsnī - kriev atkāpkoties nodedzināja visu ko vien varēja - stratēģija, izdedzināta zeme... (pie Staļingradas nostrādāja ...citur nē)

--------------------

Bērni kāpj kokosriekstu palmās- man gan izskatās ka tie ir pērtiķi... nu ļoti līdzīgi...

---------------------

Tas rotaļu "kalāšs" - psrs bija ieroču kults... militārisms it visur... karš kāpielūgsmes objekts... ja Eiropa centās aizmirst kara šausmas, tad krievi tās visu laiku atgādināja... - tā tas ir arī šobrīd...

-----------------

Veterāni parādē.- patiesībā ir tikai daži cilvēki, kas karā saņēma vairāk par 5 ordeņiem... - Padomju Savienības varonis - 4 reizes tikai2 cilvēki... ..

2 reizes kādi 100 cilveķi...

par varonību- vairākkārtējie arī - ļoti maz... tātad... reāli ordeņi kara laikā ..

- nu maksimusmums 5 ... .. pie tam retajam...

-- visas pārējās bēmbas - nav ne graša vērtas.. - tās dalijā tūkstošiem - piemiņas medaļas.. ... ja redzi kādu "veterānu" apkārušos ar bļembām, un stāstot kā viņš karojis- atgādini, ka tēvam "pautos" - nebija karošana...

-------------------

"perestroikas" laikos... likās ka krievija atdzims kā demokrātiska valsts..- bet nē viens čekists visu sačakarēja... un turpina to darīt jo projām

----------------

Maskavas pētniecības institūta darbinieki, kas šķiro kāpostus - tas bija absurda kalngals ... - foto parāda visu padomju sistēmas "marazmu"

---------------------------------

Stounhendžas modernizācija- šobrīd neviens nezinā, kā patiesībā tur bija... - tur viss "pārbūvēts" ... varbūt tie akmeņi nemaz netradās tur kur tagad..

6 1 atbildēt

👍

5 0 atbildēt

Zibenzellim katrs otrais raksts ar tādu slēptu PSRS propogandu. Redz, šeit Mels Blanks, bet šeit Gorbačovs ar Putinu. Šeit japāņu tastatūra, bet šeit Nirnbergas process.

4 0 atbildēt

👍

4 0 atbildēt

👍👍👍

4 0 atbildēt

👍

3 0 atbildēt

Super bildes! emotion

3 0 atbildēt

Ir jau interesanti paskatīties uz vecām bildēm. Bet žēl nav no mūsu gala veco bilžu. Pārsvarā no ru puses.

2 0 atbildēt

👍

2 0 atbildēt