Jūs mēģinājāt ar putekļusūcēju izsūkt benzīnbāku? Kāda dāmīte arī nē…13

 183  0

Piektdienas vakars…

Vācijas pilsētā Eschborn 55 gadus jauna Frau un tautas auto īpašniece iebrauca uzpildīties automātiskā benzīntankā. Jaukā vācu dāmīte atcerējās, ka viņas auto brauc ar dīzeli tajā momentā, kad auto jau bija uzpildījusi ar benzīnu - žanra klasika! Bet problēmas risinājums tika atrasts vienā acumirklī.

Auto-lēdija pasauca palīgā turpat sagadījušos labo cilvēku un viņi abi aizripināja mašīnu līdz putekļusūcēja iekārtai. Viņa piestellēja “tautas auto” bākai dārza šļūteni un tālāk putekļusūcēja šlangu, un… šovs varēja sākties! Cenšoties izsūkt kļūdaini ielieto benzīnu.. nu, tā kā putekļus, notika neiedomājamais! Plāns nezin kāpēc neizdevās… un mašīna aizdegās Sākumā aizdegās putekļusūcējs, tad automašīna, tad arī tuvumā esošie metāla konteineri. Ugunsdzēsējiem izdevās likvidēt ugunsgrēku, bet postījumi bija gandrīz 30 000 EUR vērtībā. Bez tam, 20 gadīgais lēdijas palīgs dabūja nelielus apdegumus. Interesanti, vai viņš domāja par drošību, kad ielaidās ar pieredzējušu vācu Frau? Pati Frau necieta, tikai palika bez savas mašīnas.

Ja jums gadās kaut kādā mistiskā kārtā iedabūt degvielas bākā citu degvielu (DUS degvielas pistolēm parasti ir aizsardzība pret muļķi un svešu degvielu var iepildīt tikai attapīgi cilvēki), nesūciet bāku ar putekļusūcēju!

Komentāri 13

0/2000

Rammstein - Benzin

 8  0 atbildēt

kā pa miglu tā mana dzīve iet...

 7  0 atbildēt
Attapīga dāmīte!!!
 6  0 atbildēt

Scenārijs ugunīgam vācu porņukam ar blondu kuguāru.

 6  0 atbildēt
Vismaz varēja sasildîties šajā rudens laiciņā
 5  0 atbildēt

Dura

 5  0 atbildēt

Vajadzēja filmēt un  ļaut lai uzsprāgst      

 5  0 atbildēt

Mja, visādi brīnumi notiek.   

 4  0 atbildēt

mja

 2  0 atbildēt

Degviela ieplūda ne tikai mašīnā, bet arī galvā, ja jau kaut ko tik muļķīgu varēja iedomāties izdarīt.

 2  0 atbildēt