Lāābrīt spocēni! Pirmais raksts no manas puses beidzoot ir tapis:) ./giggle/ Mēs ilgi domājām, ko un kur varētu apskatīt vai izbaudīt. Par cik pašlaik esmu apslimusi, izdomāju uztaisīt rakstu, ja arī tev aptrūkstas idejas, ko darīt, tad droši iegriezies šeit!:) gan jau kautkas noderēs:))
nu tad, ko darīt Rīgā?24
228
11

No sākuma varam doties uz Tējas namiņu!:) Vieta ir ļoti jauka:) Tējas namiņš "Apsara" atrodas pašā Rīgas centrā. Uzkāpjot tajā, jāvelk nost apavi un jāsēžas/jāguļas uz spilveniem, kas izkārtoti gar stikla sienām. Tādējādi "Apsara" nodrošina patiesu atpūtu, jo katrs šeit var iekārtoties kā ērtāk. Cenas- tējas krūza maksā 1,25.:) Ja vēlies kautko piekost klāt, tad nāksies piemaksāt!:)

Kur tad nu bez Rīgas zooloģiskā dārza!:) Varam doties uz to. Cenas= Pieaugušajiem 4Ls, bērniem,studentiem,pensionāriem 3Ls. Sīkāka info- http://rigazoo.lv/public/index.html
Reklāma

Varam doties palūkoties uz Rīgu no augšas!:) To var izdarīt Pēterbaznīcas skatu tornī!:) Cenas- 3Ls, studentiem 50sant. Apakšā ir video,kā Rīga no augšas izskatās:)

Vēlies noskatīties kādu filmu? Tad dodies uz kādu kinoo. Pašai vislabāk patīk Forumcinemas, bet nu ta jau ir katra paša izvēle:) Par cenām nemācēšu teikt, bet nu vidēji kinoo maksā sakot no 2,80 laikam/giggle/

Kur tad nu bez "veselīgās pārtikas". Dodamies ieēst uz McDonalduu!:)) Arī šeit, cenas nemācēšu jums pateikt, jo tas ir atkarīgs cik daudz jūs varat ieēst!:)
Reklāma

Ja vēlies iegūt smieklu devu, dodies uz Rīgas cirku! Biļetes sākot no 5Ls:))

Hmm. Brauciens ar kuģīti Rīga-Mežaparks-Rīga. Cena- 6Ls:)

Uun manuprāt labākā izklaide- DINAMO RĪGAS SPĒLE!!:)) hmm, cenas- sākot no 3Ls-18Ls.:))
Reklāma

Un tad vakara noslēgumā dodamies naksnīgā pastaigā pa Krastmalu, vai arī Vecrīgu:) Tāda nu ir tā mūsu Rīga!:))