local-stats-pixel

Sportisti atklāti par seksa orģijām olimpiskajā ciematiņā31

549 5

Vērienīgās vasaras olimpiskās spēles Londonā jau noslēgušās, bet notikumi un runas par tām vēl nerimstas. Nesen kāds britu olimpiskās komandas pārstāvis labprāt pastāstījis pikantākās spēļu detaļas. Izrādās, sportisti visai produktīvi laiku pavadījuši ne tikai stadiona laukumā, bet arī olimpiskajā ciematiņā.

Kāpjot spriedzei, arī testosterona līmenis stiprā dzimuma organismā kļūst nevaldāms, un metodes, ar kādām to novērst, ir vairāk nekā patīkamas.

„Olimpiskajā ciematiņā pulcējas atlēti no visas pasaules. Mēs cits citu regulāri satiekam. Sākumā apmaināmies ar Twitter.com un Facebook.com informāciju,telefona numuriem. Sākumā...” – stāsta britu sportists, kurš vēlējās palikt anonīms. „Pirmajā nedēļā visi bija noslogoti ar gatavošanos sacensībām, bet otrajā nedēļā mums bija daudz brīvā laika. Tad arī sākās īstā jautrība.”

Britu sportisti iepazinušies ar daiļavām no Ukrainas un nolēmuši viņām izrādīt pilsētu un tās naktsdzīvi. „Kokteiļu jūra un skūpsti... Lai arī mums nav ļauts sportistu kopmītnēs ievest meitenes, kā arī ienest alkoholu, mēs pamanījāmies to izdarīt. Kamēr mans draugs bija aizņemts ar kādu daiļavu, manu uzmanību novērsa blonda, zilacaina ukraiņu atlēte.”

„Mans draugs ar meiteni aizgāja uz blakus istabu, pa to laiku mēs abi bijām paguvuši jau izģērbties. Pēkšņi telpā ienāca otra sportiste, puskaila, sakot, lai neuztraucamies, jo viņa atnākusi tikai pēc ūdens. Teicu, ka labprāt nodarbotos ar seksu arī ar viņu, ja vien pirms tam viņa to darītu ar savu draudzeni. Tas, kā viņas skūpstījās... bija skaidrs, ka tā nav pirmā reize! Neieslīgšu detaļās, bet teikšu tā – man bija jautri! Drīz vien mums pievienojās arī mans draugs.”

Protams, spēļu rīkotāji bija padomājuši par šādām situācijām, pirms olimpiādes atklāšanas katram sportistam piešķirot 15 īpašos Londonas olimpisko spēļu prezervatīvus. Aktīvākajiem un enerģijas pārpilnākajiem varēja arī nepietikt, jo spēles ilga 17 dienas...

„Prezervatīvi ir tiešām nepieciešami, jo olimpisko spēļu laikā ir daudz seksa,” pirms kāda laika presei norādīja Amerikas sieviešu futbola izlases spēlētāja Houpa Solo (Hope Solo). „Es pat esmu redzējusi cilvēkus nodarbojamies ar seksu zem klajas debess, metoties zemē, netīrā zālē, ciematiņa māju pagalmā. Mēs šeit esam gandrīz sešas nedēļas, turklāt sportisti lielāko daļu laika apkārt staigā puskaili. No seksa nevar izvairīties.”

Iedomīgākie un augstprātīgākie sportisti pat pamanoties katru nakti pārgulēt ar dāmu no citas pasaules valsts.

Tikmēr leģendārais sportists Useins Bolts lūdzis apsardzi daiļā dzimuma pārstāves no savas istabiņas turēt pa gabalu.

Visaktīvāk domas par seksu galvā raisoties peldētājiem un peldētajām, jo viņu skatam ik minūti paveras visai pikantas ainas. Pamatīgu nervu spriedzi vīriešos rada arī sieviešu pludmales volejbola vērošana.

Interesanti, ka viens no lielākajiem britu iepazīšanās portāliem Illicitencounters.com (700 000 lietotāju) spēļu laikā atlētiem piedāvāja bezmaksas reģistrēšanos. Daudzi to arī izmantoja.

Sportisti sastādījuši arī savu seksīgāko pasaules kultūru topu:

1.Ukraina
2. ASV
3. Polija
4. Grieķija
5. Zviedrija

549 5 31
Ieteikt: 000
Izmantotie avoti:
http://puaro.lv
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 31

0/2000

Njā, ar nacionālo karogu apsegt savu pīīī ...

86 1 atbildēt

Tad jau sanāk ka viņi tur aizbrauc nodarboties ar seksu nevis censties dabūt kādu labu vietu :D emotion

75 3 atbildēt

Visi viņi ir parasti cilvēki un viss tur notiek gluži kā parastās nometnēs. Un starp peldētājiem sekss ir visvairāk tāpēc, ka tie parasti ir visjaunākie dalībnieki, kuriem arī gribās daudz un visur.

15 0 atbildēt

seksīgāko pasaules kultūru tops vai m...., es atvainojos, vieglāk dabūjamo pasaules kultūru tops? :D

15 1 atbildēt

man kautkā neticās, ka sportisti, kas pārsvarā visu dzīvi dara tikai visu pareizi ir tādas maukas un maukuri :D, protams gadījumi noteikti ir. Kā arī daudziem no viņiem tak ir sievas, vīri, draudzenes un draugi

12 0 atbildēt

Tāpēc jau ir divu tipu sportisti. Tie kuri ir gatavi cīnīties par medaļām un tie, kas ir tā saucamie "sporta tūristi".

Tādi pasaules klases sportisti, kā Felpss, Bolts, Rudisha, Bleiks,  Lavilenjē utml. neko tamlīdzīgu neatļautos. Tas arī mestu lielu kauna traipu viņu karjerām!

17 6 atbildēt

Interesanti vai 15 gadīgā lietuviete Meilutīte arī tika pie ekšena? emotionJAILBAIT

9 0 atbildēt

kkā bija licies, ka tāda līmeņa sportistiem ir nedaudz stingrāka discplīna. lai jau dara kā vēlas, bet man šķiet, ka īsti čempioni nepišās pa labi pa kreisi tik svarīgā pasākumā

9 0 atbildēt

visi sportisti kas ir olimpiskajas speles ir pasaules klases sportisti, tikai dazhi tiek ar stresu un vajadzibam gala izmantojot savas metodes. Cits medite, cits dzer, cits izshauj kuli uz ukrainites sejas. 

9 1 atbildēt

+++ :D

10 2 atbildēt

Ah tad tāpēc mūsu šķēpmetēji uz turieni brauca emotion

3 0 atbildēt

Es arī gribu Uz nākamo olimpiādi , pie velna apsardzi

2 0 atbildēt

laikam jākļust par sportistu emotion

2 0 atbildēt

Nav brīnums ka Polija ir 3. vietā emotion

Kaut gan baigi zemu priekš Polijas :D 

2 0 atbildēt

Ja piedalītos vairāk latvietes, tad Latvija noteikti būtu pirmajā vietā emotion

2 1 atbildēt

Ko gan ārvalstīs citu darīt, kā tikai mau*oties it īpaši sporta pasākumos, sākas ar trenniņu gūltā, it īpaši, kad mājās gaida vīrs ar bērniem, un liels pārsteigums butu, ja atgrieztos stāvoklī emotion:d Meitenes ganjau lielās, kādas mau/kas, ka dienā jājušas ar visiem pēc kārtas. kas kustas un nekustas, tikai lai paaugstinātu statusu emotionemotion:d

0 0 atbildēt
Njam.. Brazīlijā tik lauzti rekordi gan prežu daudzumā, gan seksa ziņā.. Es arī, ļoti labrāt, padzīvotu tajā ciematā kādu nedēļu un izbaudītu visus labumus.
0 0 atbildēt

Tas ir pilnīgi normāli. Viņi ir labākie sportisti no savām valstīm un viņi pārstāv savu valsti. Jūs arī varēsiet izbaudīt tādus priekus tikai jums jāsasniedz tādi sasniegumi kā viņiem. Un es šaubos ka pat puse no jums kaut ko sasniegtu. Tāpēc viņiem ir tādas prioritātes. Un starp citu visstiprākie režījumi ir attiecībā pret miegu un pareizu uzturu. 

0 0 atbildēt

Pareizi dara sportisti emotion

4 4 atbildēt