Planēta Zeme ir vieta daudzām neparastām lietām. Uz tās ne tikai negadās ik pa brīdim kāds NLO vai pazemes pilsētas, bet arī atrodas kaut kas pārsteidzošs Google Earth, ko cītīgi lietotāji ir pamanījuši.
VIDEO ⟩ Pie Antarktīdas kāds ir pamanījis vairāk nekā 120 m garu ledus kuģi6
Ir gandrīz neiespējami to visu ieredzīt klātienē, taču programma Google Earth ļauj mums ceļot tālu un tālu, nekad nepametot savu ērto dīvānu. Tieši pateicoties šai parocīgajai tehnoloģijai daudzi pētnieki var atklāt Antarktīdu no putna lidojuma.
Ņemot vērā to, ka tā ir apgabals, ko klāj ledus, iespējams, ka Antarktīdā nav daudz ko redzēt. Taču 2020. gadā publicētais video pierāda, ka šī teorija ir kļūdaina, jo YouTube lietotājs MrMBB333 izcēla lielu, ledainu masu laivas formā.
Klipā YouTube lietotājs izmanto Google, lai noteiktu, ka "kuģa" garums pārsniedz 120 metrus, un ēnas liecina, ka tas ir diezgan augsts.
MrMBB333 ievietoja karti 3D skatā, lai labāk redzētu formu, sakot: "Jūs skatāties uz to lejup, un tas izskatās pēc kuģa kontūras. Tas ir 120 m garš, lai arī kas tas nebūtu tas izskatās pēc kuģa.
"Ledus kuģis, ja vēlaties to tā saukt - 120 m jahta, kas vienkārši sēž pie Antarktīdas krastiem."
Ja vēlaties zināt, kur atrodas redzamā forma, tad to var izdarīt pakalpojumā Google Maps, izmantojot koordinātas 66°54'18.0"S 163°13'37.0"E.
Antarktīda ir praktiski neapdzīvota, vai tas tiešām varētu būt kuģis? Un ja tā, tad kā tas tur nokļuva? Tie ir jautājumi, kas interneta lietotājiem radušies pēc video noskatīšanās, kuru Snopes apstiprinājis, ka tas nav rediģēts.
"Vai ledus ir atkāpies apgabalā, kur atrodas "kuģis"? Vienkārši sakot, vai kūstošais ledus ir atklājis kuģa vraku?", minēja kāds cilvēks.
Cits rakstīja: "Tas kuģis droši vien ir kuģis no Bermudu trijstūra."
Jā, noteikti, ja kaut kas kut pazūd, tad tam ir arī kaut kur jāatrodas.
Mēģinot apskatīt minētas koordinātes var redzēt daudz ledus, bet ne šo formu. Šķiet, ka ši vieta ir piedzīvojusi izmaiņas kopš laika, kad tas tika atrasts, bet tas tāpat varētu būt bijis kuģis.
Kuģu avārijas pie Antraktīdas krastiem notiek arī mūsdienās. Tā ir skarba vieta ar nepielūdzamu klimatu, kas daudziem var izrādīties kā nepārvarams pārbaudījums.
Piemēram, Kanādas kruīza kuģis MS Explorer nogrima pie kontinentā 2007. gadā, lai gan tā pēdējā zināmā atrašanās vieta bija vairāk nekā 5000 kilometru attālumā no ledainās formas, kas tika pamanīta Google Earth.
Pieļauju, ka Google Earth varētu būt atrodami vēl daudzas dīvainas vietas.