local-stats-pixel

un kurā datumā esi dzimis tu?7

1.

Šis numurs runā par labām eksaktajām zināšanām un līdera īpašībām. Esat zinātkārs. Ja Jūs kaut kas ir aizrāvis, tad viss pārējais tajā mirklī paliek nesvarīgs. Dzimšanas diena 1. datumā, jebkurā mēnesī, dod lielu iekšējo spēku un pārliecību par sevi. Jums piemīt novatoriska pieeja lietām. Jūs esat jūtīga persona, bet slēpjat savas patiesās jūtas. Ticat mīlestībai no pirmā acu uzmetiena un negaidāt, lai vairāk iepazītu interesējošo personu. Cilvēki, kas pirmajā mirklī Jūsu uzmanību nav sev pievērsuši, tā arī to neiegūs un zaudēs iespēju kļūt par Jūsu draugu. Jūsu emocijas vienmēr ir uz 100%. Jūs spējat vai nu mīlēt vai nīst, nav vidusceļa, un tas bieži parādās Jūsu attieksmē un emocijās. Pacentieties mierīgā ceļā izbeigt attiecības.

2.

Šis numurs cilvēkiem piešķir jūtīgumu, aizrautību un labu intuīciju. 2 ir ļoti sociāls numurs un ļauj iegūt jaunus draugus ātri un viegli. Jūs esat radīts , lai spēlētu vadošo lomu lielā draugu un paziņu kompānijā, jo esat dabīgs, sirsnīgs un emocionāli atvērts. Neveiksmes parasti ļoti pārdzīvojat , lai gan cenšaties saglabāt vēsu prātu. Tādās situācijās esat pārāk aizņemti ar sevi un noslēdzaties apkārtējai pasaulei. Jūs pastāvīgi meklējiet spiedienu uz sevi. Piemīt tendence ieslīgt depresijā, jo esat ļoti jūtīgs. Jūs ciešat no satraukuma un nervozitātes, kas parasti notiek Jūsu galvā. Mirkļos, kad Jums ir slikti, Jums liekas, ka grūti tikt atpakaļ realitātē. Jūs esat romantisks un uzticīgs mīļākais.

3.

Numurs 3 dod Jums vitalitāti Jūsu dzīvei. Tas ļauj ātri atlabt no garīgas un fiziskas pārpūles. Lai gan Jūs esat nevainīgs un romantisks, Jūsu vieglā izturēšanās citus maldina, liekot domāt, ka esat vieglprātīgs pret attiecībām. Dažkārt Jūs nevarat nosēdēt uz vietas, esat pārāk aktīvs. Esat labs sarunu biedrs, kā arī mākat atstāt labu iespaidu par sevi. Savos stāstos par sevi, Jūs bieži vien daudz ko piedomājiet un uzlabojiet. Jums ir laba iztēle. Piemīt nosliece izmētāt savu enerģiju un kļūt par paviršu. Jūs esat mīļš, maigs un dažkārt pārāk pat jūtīgs. Jūs mēdzat bieži mainīt garastāvokli no vislieliskākā uz vissliktāko. Nekas Jums nevar sabojāt omu, kad esiet iemīlējies. Jūsu vieglā uzticēšanās cilvēkiem, var nepatikt Jūsu vecākiem.

4.

Ja esiet dzimis 4. datumā, tad Jums piemīt organizatora īpašības. Jūs esat nopietns, godīgs un atbildīgs pret darbu. Apdomājiet, pirms darāt. Šīs rakstura īpašības dēļ, dažkārt jūtaties nomākts. Šis numurs Jūsu nomāktību ļauj pārdzīvot, jo Jūsu jūtas ir labi noregulētas un kontrolētas. Bieži vienatnē , kad esat nomākts, kļūstat paranoisks. Cilvēki dažkārt Jūs nesaprot, taču Jūs esat tik jauks, ka viņi jūs tādēļ neatgrūž. Jūs vienmēr pārsteidzat citus ar savu uzvedību, kad esat iemīlējies. Kad esat iemīlējies, dzīve Jums nes dažādus pārsteigumus. Esat racionāls, praktisks un darbīgs. Šis numurs saistīts ar lielu nelokāmību savos spriedumos un stīvumu.

5.

Lai gan pārsvarā vēlaties atrasties klusajā pusē, Jūs esat gatavs pārsteigumiem un izmaiņām. Jums patīk strādāt ar cilvēkiem , kas Jums simpatizē, un tas jūs iedvesmo. Tas palīdz izbaudīt darbu pilnībā. Esat daudzpusīgs un talantīgs. Vēlaties, lai cilvēki seko Jūsu idejām un akceptē tās. Jūs uzticaties savam viedoklim, tādēļ reti vaicājiet citu viedokli. Ticat saviem dzīves mērķiem un sekojiet tiem. Jums nepieciešamas pārmaiņas, jauni meklējumi, lai nonāktu pie labākā rezultāta. Piemīt analītiskā domāšana. Jūs var viegli aizraut ar ko jaunu. Nepatīk rutīna, jo pēc dabas esat nepacietīgs. Patīk uzņemties atbildību. Kad esat aizrāvies vai iemīlējies, nekas Jūs nevar apstādināt, lai realizētu savu mērķi un attīstītu savu dzīvi. Kad esat iemīlējies, attiecībās ar partneri vēlaties iegūt līdera lomu. Esat greizsirdīgs pēc dabas, un trešās personas ienākšana Jūsu attiecībās Jūsu greizsirdību vēl vairāk pastiprina.

6.

Numurs 6 jums dod atbildības sajūtu, iejūtību un izpalīdzību jūsu raksturam. Esat augstsirdīgs pret cilvēkiem, dažkārt pat pārāk vēlaties viņiem palīdzēt, un tāpēc dažkārt cilvēki domā , ka esat pārāk ziņkārīgs, un lienat citu attiecībās. Tie , kas dzimuši 6. datumā, ir mīļi un atvērti cilvēki pret katru. Jūsu rūpes par draugiem un ģimenes locekļiem ir unikālas pat pārāk atbildīgas. Kad esat iemīlējies, Jūs uzvedaties tieši tāpat kā citos brīžos, jo tā Jūs attiecaties arī pret draugiem. Tomēr jāsaka, ka neesat izcils mīlnieks attiecībās ar partneri, jo dāvājat visiem savu mīlestību, kas var nepatikt Jūsu partnerim un bojāt attiecības.

7.

Tie, kas dzimuši 7. datumā ir perfekcionisti. Jūsu individualitāte izpaužas daudzās sfērās. Jūs mēdzat ieslīgt dziļās prāta analīzēs un komplicētās pārdomās. Jūs jūtīgi reaģējat uz izmaiņām, kas apkārt notiek, bet to neizrādāt. Jūs ienīstat pārspīlējumus. Jums ir laba intuīcija, tādēļ sekojiet tai. Jūs slikti reaģējat uz pavēlēm, tādēļ Jums labāk strādāt vienam, vai arī būt par priekšnieku. Jums piemīt tendence būt ietiepīgam un uz sevi centrētam. Jums ir liela drosme uzsākt jaunas attiecības. Uzsāktās attiecības parasti ļoti strauji attīstās, kas šajā gadījumā iespējams nav vajadzīgs.

8.

Jūs esat radīti, lai izprastu un izplānotu lielus plānus un idejas. Piemīt labas vadītāja zināšanas un tādēļ esiet labs tiesnesis situācijās. Jums jāuzsāk sava lieta! Jūs vienkārši mīlat būt vadībā. Cilvēki skatās uz Jums un apbrīno Jūs. Mēdzat būt neprognozējams un bieži iesākto nepabeidzat līdz galam, kas slikti ietekmē cilvēkus Jums apkārt. Esat godīgs finanšu lietās. Jums var uzticēties. Pēc dabas esat ideālists, un pārāk aizņemts, lai pavadītu laiku pie vērtīgām pārdomām , īpaši, ja ir nepieciešama organizēta darbība. Ar šo numuru ir saistīti panākumi materiālā plānā. Krist mīlas varā būs jūsu režīms un kļūs par rutīnu. Lielāko laiku savas dzīves Jūs būsiet veiksmīgs. Jūs fascinē cilvēki ar gaumi, bet jums nekad nebūs gana ar vienu. Jūs bieži iemīlaties, bet attiecības parasti ātri iesākas un ātri beidzas.

9.

Numurs 9 piešķir ideālismu un humānismu Jūsu personībai. Viegli sastrādājaties ar cilvēkiem, kam piemīt taisnīguma izjūta un tolerance. Jums bieži ir problēmas ar sevis pasniegšanu, tāpēc ka nemākat parādīt sevi, kāds esat patiesībā. No otras puses, Jums maz rūp, ko par Jums domā citi cilvēki. Tieši šo īpašību dēļ, cilvēki Jūs pārprot, jo viņiem netiek dota iespēja Jūs iepazīt tuvāk un uzzināt, cik patiesībā esat patīkama persona. Esat iejūtīgs un atsaucīgs pret apkārtējiem cilvēkiem. Kā arī jūtat līdzi viņu bēdām un cenšaties palīdzēt. Jūsu jūtas ir tik patiesas un dziļas, ka dažkārt izjūtat dramatiskus pārdzīvojumus. Numura 9 enerģija dod vairāk nekā Jūs spējat pieņemt. Pirmā mīlestība saglabājas visu mūžu. Attiecībās esat ļoti atbildīgs. Nekad nekrāpsiet savu partneri, un laime nāks kopā ar bērniem.

10.

Neatkarības tonis un enerģija jūsu dzīves ceļam tiek dota no numura 10. Jūs esat ļoti talantīgs. Ja esat sieviete, Jums ir liela iespēja sasniegt augstu karjeru darba jomā. Ja esat vīrietis, tad Jums slavu iegūt nebūs grūti. Jums ir liels gribasspēks un pašpārliecināta attieksme pret pamatvērtībam. Jums ir liels spēks un izdoma. Jūs neatsakāties dalīties tajā ar citiem. Vienmēr esat labi ģērbts. Numura 1 enerģija var apslāpēt Jūsu māku pārdomāt detaļas. Esat jūtīgs, bet mīliet savas emocijas paturēt pie sevis. Jūs bieži vien zaudējat savu iemīlēšanās sajūtu, un pārtraucat attiecības. Viens no iemesliem var būt greizsirdība. Esat pārāk greizsirdīgs. Jums nepieciešams , lai jūsu otrā pusīte piederētu tikai Jums, kas bojā abu savstarpējās attiecības.

11.

Jūs esat ideālists un sapņotājs. Esat graciozs, elegants un apdomīgs. Ļoti labi sastrādājaties ar cilvēkiem, jo jūs uzticaties tiem, un noliedzat agresijas pielietojumu saskarsmē. Esat garīgi attīstīts un intuīcija vienmēr nostrādā pareizi. Cilvēki apjūsmo Jūsos šīs īpašības un daži pat var sākt Jūs apskaust dēļ tām. Esat elastīgs un viegli adaptējieties. Visumā temperamentīga personība, bet tomēr arī iejūtīga. Jums ir analītiska domāšana, tomēr slikti jūtaties darījumu pasaulē. Kreatīvs un patīk vairāk pafantazēt nekā darīt. Variet sevi upurēt cilvēkam, kuru Jūs mīlat. Jūsu mīļotais, vienmēr saņems uzmanības apliecinājumus un pilnīgu uzticību. Vienmēr būsiet laimīgs būt kopā ar savu mīļoto, kuru Jūs patiesi mīlēsiet.

12.

Ja esat dzimis 12. mēneša datumā, tad kopsumma šim skaitlim 3 piešķir labu vitalitāti jūsu dzīvei. Jūs viegli atlabstiet no emocionālas vai fiziskas pārpūles. Pēc dabas esat nemierīgs, bet Jūs to varēsiet novērst dažkārt attiecoties pret neveiksmēm tā „ka varēja būt sliktāk”. Jums patīk būt publikas uzmanībā, un mākat atstāt labu iespaidu par sevi. Mākat labi izteikties, rakstīt, runāt un pat, iespējams, dziedāt. Esat enerģisks un vienmēr labs sarunu biedrs. Jums ir laba iztēle. Bieži savu enerģiju tērējiet aplam un variet kļūt paviršs attieksmē. Jūsu prāts ir praktisks un racionāls, neskatoties uz tendenci būt nekonkrētam. Esat maigs un mīlošs, bet ļoti jūtīgs. Jūs esat personība, kas ātri krīt un ātri ceļas augšā.

13.

Numurs 13 var Jums palīdzēt kļūt par labāku menedžeri un organizatoru, bet var arī dot dominējošu attieksmi pret citiem. Jūs esat draudzīgs, ar labu humora izjūtu un pilns ar enerģiju. Ļoti atvērts cilvēks. Jūs būsiet strādīgs, taisnīgs un uzticīgs, ja strādāsiet individuāli. Vājais punkts ir jūsu karstais temperaments. Temperamentu nedaudz atvēsina skaitļa 13 kopsumma 4 enerģija. Jums ir raksturīgi būt laiku pa laikam nomāktam. Jūsu neatlaidība un pedantiskums detaļās var būt kaitinošs apkārtesošajiem. Esat gatavs uzsākt attiecības, pat ja tā ir vienpusēja mīlestība, jo esat pārliecināts, ka ar laiku iekarosiet mīļotā cilvēka sirdi. No otras puses, tiklīdz jūs būsiet kopā, Jūs vienmēr centīsieties, visu noregulēt pa savam prātam, kas bieži novedīs pie strīdiem. Jūs parasti mēdzat ātri uzsākt attiecības, bet diemžēl arī ātri tās izbeigt.

14.

Jūs esat tik ļoti pārliecināts par sevi, ka dažkārt aizmirstiet par cilvēkiem, kas Jums apkārt. Ja jāizvēlas starp 2 komandām , tad izvēlēsieties atrasties komandā, kas uzvarēs. Jums patīk strādāt starp cilvēkiem. Jūs esat daudzpusīgs un talantīgs. Diezgan labi izstrādājat jaunas idejas un Jūsu organizatora talants, ļauj tās realizēt, protams, neaizmirstot par savu labumu iegūšanu. Jūsu izdoma ir unikāla, un ļoti ātri visas Jūsu idejas tiek realizētas. Ik pa laikam Jums nepieciešamas pārmaiņas un iemīlēšanās sajūta, lai radītu ko jaunu. Jums ir spēja būt ļoti progresīvam, iztēles bagātam un ātri pielāgojaties visam jaunajam. Piemīt ātrs, gudrs un analītisks prāts. Pēc dabas esat nepacietīgs, un Jums nepatīk rutīna, kas jūs garlaiko. Ir tendence uzņemties atbildību. Jūs nekad nebūsiet atvērts, pret personu, kas Jums nepatīk, lai cik šī persona censtos iepatikties. Bet vienreiz, kad jutīsiet, ka jums jāizvēlas, vairs nebūs atpakaļceļa.

15.

Tas, kas dzimis15. datumā veido ļoti stipras saiknes ar ģimeni, mājām. Šī numura kopsumma veido skaitli 6, kas dod stirpu enerģiju un ļauj būt par lielisku vecāku savam bērnam vai skolotāju. Jūs esat sabiedrisks un mīlat būt uzmanības centrā. Sabiedrībā jūs varat izrādīt flirtu, vieglprātību, bet patiesībā jums ir spēcīga personība, un priekšrocības būt par vadītāju. Jums patīk harmonija vidē, kuru radāt un vēlaties to uzturēt. Kad Jums neizdodas kādu pārliecināt, Jūs pārdzīvojat un ļaujaties dusmu izvirdumiem. Jūs daudz mācāties no savām kļūdām un izziniet sevi. Jums patīk gatavot, bet nekad neizmantojat recepšu grāmatu. Šis numurs iezīmē Jūsos mākslinieciskās līnijas, un Jums piemīt daudz talantu. Jūs esat ļoti augstsirdīgs, bet dažos gadījumos vajag ierobežot savu augstsirdību pret citiem. Jūs esat emocionāls. Daudzi var iekarot Jūsu sirdi, bet ne uz ilgu laiku. Tādēļ jums grūti nodibināt pastāvīgas partnerattiecības.

16.

Jūs vienmēr sekojat labajam un ieklausāties savā sirdī. Jūs esat perfekcionists. Jums rūp, ko katrs pateiks par Jums. Pēc dabas esat vientuļnieks un pamatā Jums ir vēlme strādāt un atrasties vienam. Jūs esat nepiekāpīgs, un cīnāties par savu neatkarību. Jums nepieciešams daudz laika , lai atpūstos, jo esat intraverta persona. Dažkārt esat ļoti prasīgs. Pamatā šīs īpašības Jums neļauj nodibināt patstāvīgas attiecības. Jūs esat sapņotājs, kas gatavs īstenot savus sapņus. Bet tomēr neskatoties uz visu iepriekš minēto, Jūs esat mājas cilvēks, kas ilgojas nodibināt ģimeni. Jums padodas tehniskās, zinātniskās un reliģiskās zinātnes. Jūs varat būt jūtīgs, bet Jums liekas, ka izrādīt savas jūtas citiem ir slikti. Šā iemesla dēļ Jums dažkārt grūti ir kādam pieķerties. Jūs bieži vien iemīlaties nepareizajos cilvēkos, vai nepiemērotos Jums gan vecuma ziņā, gan domāšanā. Pirmajā mirklī var likties, ka iemīlēties nav Jūsu stilā.

17.

Jūsu dzimšana 17. datumā nozīmē, ka esat finansiāli ļoti veiksmīgs. Šis numurs Jūs svētī ar ļoti stipru biznesa intuīciju. Par spīti Jūsu atsaucībai un ētiskuma izjūtām, šis dzimšanas dienas datums Jums ļauj būt veiksmīgam biznesa pasaulē. Jums piemīt ekselentas organizatora, menedžera un administratora zināšanas, kas ļauj Jums vadīt lielus projektus un pelnīt lielu naudu ļoti viegli. Jūs esat ambiciozs un uz mērķa sasniegšanu virzīts. Projektu uzsākot Jūs vairāk atdodaties tam nekā projektu nobeidzot. Jūs nevēlaties, lai Jūs traucē un Jums nav vēlmes iedziļināties citu cilvēku nelaimēs. Bet tomēr Jūs esat draudzīgs un laiku pa laikam Jums patīk būt saviesīgos pasākumos. Jūs bieži darāt lietas, kuras uzskatāt par pareizām, lai gan tās iziet no vispārpieņemtiem rāmjiem. Cilvēki var Jūs novērtēt kā bērnišķīgu un varbūt ne pārāk atraktīvu šajā gadījumā. Jums patīk slēp savu īsto dabu savas jūtas. Tas Jums traucē saņemt vai dot mīlestību. Jūsu tāda rakstura īpašība kā iemīlēšanās izpriecai piesaista partnerus vienas nakts attiecībām.

18.

Pēc pirmā iespaida cilvēki domā, ka jūs esat klusētājs. Faktiski Jūs esat dzīvespriecīgs, bet nosacīti. Jūs savu īsto dabu parādiet tikai tad, kad Jums ir labs garastāvoklis. Kad esat kaprīzs, labāk nebūt Jūsu tuvumā, jo Jūsu emocionālie dusmu izvirdumi un briesmīgais raksturs, atgrūž cilvēkus. Jūsu dzimšanas dienas datums runā, ka Jums patīk strādāt grupā, bet joprojām paliekot personai, kurai ir vajadzīga individuāla attieksme. Jums piemīt filantropiska pieeja darbam, kurā Jūs atrodiet pats sevi. Jūs varat būt labs organizators un administrators. Jūs esat atvērts augstsirdībai un līdzjūtībai. Jums piemīt spēja iedvesmot ar savām idejām. Savas emocijas Jūs vairāk slēpjat neka parādāt. Jums grūti izrādīt savu attieksmi un jūtas pret cilvēkiem, kas Jums simpatizē, tādēļ bieži ielaižaties gadījuma attiecībās, kas balstītas tikai un vienīgi uz seksu, pat neiedziļinoties, vai šim cilvēkam Jūs patīkat vai nē. Parasti attiecībām Jūs izvēlaties sev līdzīgus partnerus, tāpēc tās nav ilglaicīgas. Laiks visu sakārtos. Jūsu sirsnība un patiesums jūs veido pievilcīgu.

19.

Jūsu dzimšanas dienas datums Jums dod neatkarības garu un ekstra enerģiju Jūsu dzīvei. No citas puses šis numurs pie noteiktiem šķēršļiem ļauj pārvarēt savu neatkarības garu un padoties un kļūt tādam kāds vēlaties būt tajā mirklī. Jūs lieliski vadāt visu savā dzīvē, un tā Jūs iegūstat citu cilvēku cieņu pret sevi. Šīs īpašības dēļ Jūs dažkārt jūtaties labāks par citiem. Dzimšanas diena šajā datumā dod lielu pašpārliecinātību par saviem spēkiem, un bieži šī īpašība ļauj nebaidoties nodibināt jaunus kontaktus. Pārāk liela uzticēšanās cilvēkiem, var novest pie nepareiza dzīves ceļa. Jūs dažkārt esiet pārāk centrēts uz sevi. Numura 1 enerģija var noslāpēt Jūsu tieksmi ieslīgt detaļās. Jūs esat jūtīgs, bet savas jūtas pilnībā neizrādīsiet. Jums ir neatvairāmas manieres, kas glābj Jūs vairākās situācijās. Jums nepatīk ievērot paražas un piederēt pie kādām konvekcijām. Jūs arī neuzklausāt brīdinājumus. Respektīvi Jūs mācāties no pieredzes. Gan 1., gan 19. ir numuri, kas iezīmē individuālista personu, un paredz izmēģināt uzdzīvotāja posmu dzīvē, pirms ģimenes nodibināšanas vai laulības noslēgšanas. Jūs varat pieņemt tendenci būt nekaunīgam un citus kaitinošam. Kad esat iemīlējies, nekas nevar Jūs apturēt. Jūs bieži variet karot ar savu partneri, bet drīz pēc strīda Jūs visu izlabosiet pārsteidzot visus ar savu darbību.

20.

Jūs esat piesardzīgs, apdomīgs un uzņemat visu nopietni. Pirms darāt kustību, pārdomājat alternatīvos variantus, kurus varēsiet pielietot. Esat jūtīgs, emocionāls un intuitīvs pret attieksmi , kas virzīta pret Jums. Numura 2 enerģija Jūs veido draudzīgu un sociālu un ļauj viegli iegūt draugus. Kaut gan pārāk lielā kompānijā kļūstat mazliet nervozs. Jūs esat dabiski sirsnīgs, draudzīgs un emocionāli saprotošs. Esat pacietīgs, iedvesmojošs un uz mērķi orientēts. Novērtējat draudzību vairāk par jebko citu. Jums patstāvīgi ir vajadzība pēc mīlestības un pieķeršanās kādam. Bieži mainās garastāvoklis, tādēļ bieži ciešat no satraukuma un nemiera sajūtas. Grūti atslēgties no šāda stāvokļa. Jūs parasti pētāt savu partneri, pirms pielaižat to sev tuvāk. Nekad nepieprasāt kaut ko pretī pret īstām jūtām, ko sniedzat partnerim. Jūsu sirsnība nenes jums satraukumu Jūsu dzīvē, bet nes dziļu izaugsmi attiecībām.

21.

3, kas veidojas no Jūsu datuma kopsummas, dod Jums enerģiju ātri atlabt pēc fiziskas vai emocionālas pārpūles. Jūs esat nepacietīgs no dabas, bet no ārpuses izskatās, ka esat pilnīgi mierīgs. Jūs vienmēr runājot artikulējat, un mākat atstāt par sevi labu iespaidu, kad vēršaties pie publikas. Jūs esat labs runātājs, rakstītājs un pat, iespējams, labi dziedat. Jums ir spēcīgi attīstīta iztēle, bet mēdzat savu enerģiju lieki izšķērdēt. Jums ir praktisks, un racionāls prāts. Kad esat iemīlējies esat maigs un ļoti jūtīgs. Jūs dzīvē bieži nolaižaties zemu un tik pat ātri arī esat augšā.

22.

Jums patīk komandēt, bet neesat stabils līderis. Esat spējīgs uzņemties lielus darbus, un to paveikšanā pielietojiet neparastas metodes. Patīk uzņemties atbildību, un pavadot ilgas stundas pie darba to arī pabeigt līdz galam. Jūs bieži esat ietiepīgs, un piemīt tendence apslāpēt savas emocijas. Daudzi cilvēki skatās uz Jūsu spējām un paļaujas uz Jums, kaut gan viņi uzskata, ka esat dažkārt pārāk stūrgalvīgs. Jums vajag vairāk ieklausīties citos. Ideāli, ja Jūs strādājat kādas lielas labas lietas realizēšanā, tad jūs izrādāt savu rakstura stingrību un harizmu. Esat diezgan labs organizators, bet Jums vairāk jāpievērš uzmanība detaļām. Esat ļoti zinošs un piemīt laba intuīcija. Esat personība, kas patstāvīgi ir nelielā sasprindzinājumā. Jūs slikti pieņemat citu viedokļus. Jūs vai nu mīlat vai nīstat. Par draugiem saucat tikai tos , kurus esat izvēlējusies ar pirmo reizi. Ja kāds no šiem draugiem jūs nodos, tad viņam uzrīkosiet grūtas atvadas no sevis.

23.

Jūs neizdzīvojat savu dzīvi, bet pakļaujaties citu spiedienam. Esat talantīgs un daudzpusīgs, labi prezentējat savas idejas. Jums patīk pieņemt izaicinājumus, un esiet gatavi stāties pretī savai izvēlei. Jums var būt tendence ik pa laikam nozust no redzes loka. Savās domās esat ļoti progresīvs, iespaidīgs un viegli adaptējieties. Jūsu prāts ir ātrs un analītisks. Nemiers ir jūsu dabā, un Jums nepatīk rutīna un vienveidība. Jums ir tendence izvairīties no atbildības. Esat sabiedrisks, un viegli iegūstat draugus un paziņas. Parasti veidojiet draudzību ar aprēķinu. Tāpēc, ka mīlat satraukumu , Jūs šad tad veidojat sarežģītas mīlas afēras. Jūs varat iemīlēties jau precētā personā, un neviens nespēs atturēt no šīm attiecībām. Jūs varat būt apburošs, tikai reti to izrādāt.

24.

Ja esat dzimis 24. datumā, tad Jums piemīt liela atbildības sajūta un izpalīdzība. Jūs varat kļūt par starpnieku un mierinātāju strīdu situācijās. Jūsu misija ir ģimene, un Jums patīk to vadīt un aizstāvēt. Šis datums piešķir Jūsu emociju bagātajai dabai jūtīgumu. Attiecības un mīlestība Jums ir ļoti svarīgas un Jūs savu mīlestību gan dodat citiem, gan saņemat pretī.

25.

Esat liels optimists, un vienmēr izbaudāt dzīvi. Jums patīk izklaidēt citus. Jūsu dzimšanas datums
25 (skaitļa kopsummas 7 enerģija) dod Jums padziļinātu interesi par tehniskām, zinātniskām un citām līdzīgām zinātnēm. Dažkārt mēdzat būt perfekcionists un pārāk lielu lomu piešķirat detaļām. Jūsu domāšanas veids ir loģisks un intuitīvs, racionāls, un atbildīgs. Dažkārt esat noskumis, bet neļaujat šīm emocijām nākt uz āru. Šī dzimšanas diena Jūs veido par ļoti privātu personu, vairāk ietiepīgu un nelokāmu. Attiecībās ar draugiem esat rezervēts. Jūs esat labs izgudrotājs, un tāpēc bieži vien pārsteidzat citus ar saviem izgudrojumiem. Jūsu draugi Jūs mīl un uzticas. Jūs būsiet pirmais, pie kā draugi griezīsies pēc padoma, lai aprunātos par sirdslietām. Dažkārt mēdzat iemīlēties, tikai tāpēc, ka gribat iemīlēšanās sajūtas, nevis tādēļ, ka šī persona Jums patiktu. Jūs vienmēr noskatāties uz saldiem pārīšiem, bet pašiem neizdodas nodibināt šādas attiecības. Jūsu partneri vienmēr ir traki pēc Jums un apbrīno Jūsu šarmu un romantiskumu.

26.

Esat vienmēr ziņkārīgs un gatavs pārmaiņām. Rutīna neiederas Jūsu dzīvē. 26. datums Jūsu dzīvi veido biznesa jomā veiksmīgu. Numuru 2 un 6 enerģija ļauj Jums ar citiem manipulēt arī darba attiecībās. Jums ir dotības organizēšanā, un vadīšanā. Jūs efektīvi regulējat finanses. Mīlat slavu un esat ambiciozi, kā arī viegli sastrādājaties un adaptējieties. Šis datums piešķir praktisku un reālu skatījumu uz dzīvi. Ceļošana ir jūsu mīļākais hobijs, tādēļ, ka tas Jūs iedvesmo. Jūs nepaliksiet ilgi cilvēka sabiedrībā, kas Jums nesimpatizē. Jūsu iemīlēšanās ātri nāk un ātri beidzas. Jūs varat būt dziļi iemīlējies, bet drīz, pēc kāda laika, Jūs jau metīsiet acis apkārt.

27.

Tavs dzimšanas datums 27 , skaitļa summas 9, enerģija dod Jums patmīlību un humānumu Jūsu dzīvei. Jūs esat jūtīgs un viegli ievainojams. Asaras bieži samitrina Jūsu vaigus, kad esat noskumis vai dusmīgs. Tas noved pie pesimisma. Jūs varat izskatīties nepieejams un vēss, bet savā būtībā esat ļoti labsirdīga un mīļa persona. Atliciniet laiku sev. Esat augstsirdīgs, kooperatīvs un atvērts. Esat persona, kam patīk citus pārliecināt ar vārdiem nevis spēku, lai sasniegtu savus mērķus. Jums ir tendence ļoti jūtīgi reaģēt uz citu vajadzībām. Vienmēr labi izskatāties, pat nav svarīgi cik akurāts ir apģērbs. Jūs pieprasāt, lai Jūs mīlētu, dažkārt nepieņemamā veidā.

28.

Jūs esat ļoti stipra personība, bet dažkārt nenovērtējat savas iespējas. Tas ir iemesls, kāpēc dažkārt baidāties iet uz priekšu. Jums piemīt īpašības būt par labu vadītāju. Dzimšanas diena 28. datumā jebkurā mēnesī, dod Jums lielu spēku, pašpārliecinātību un ļoti bieži novatorisku pieeju lietām. Skaitļa kopsumma 1 dod Jums spēju pabeigt līdz galam iesāktos darbus. Jūs varat sakārtot visas nepieciešamās detaļas, lai sasniegtu augstus rezultātus. Esat jūtīgs, bet dažkārt apspiežat savas jūtas. Ja Jums tiek dota iespēja, tad varat būt diezgan veiksmīgs dzīvē. Mēģiniet ieraudzīt dzīves labās puses, tad Jūs būsiet vēl laimīgāks. Bieži nelaimīgi iemīlaties. Iespējams, ka veidosiet attiecības ar cilvēkiem, kurus patiesi nemīlat. Jūs ātri iemīlaties, bet tikpat ātri atsalstat attiecībās. Bieži pārtraucat attiecības, pirms vēl tās ir attīstījušās.

29.

Jūs varat uzticēties savam sestajam prātam. Jums nepatīk rutīna darbā, un ātri zaudējiet interesi par to. Jums ir lieliskas idejas un iztēle. 29. datums jums dod ideālismu Jūsu raksturam. Esat iztēles bagāts un kreatīvs, bet slikti jūtaties darījumu pasaulē. Jūs esat ļoti jūtīgs, ar ļoti attīstītu intuīciju un analītisku pieeju. Bieži jūtaties noguris no domām un cilvēkiem Jums apkārt. 29. datuma kopsumma 11 piešķir Jums nervozitāti un nemieru. Esat vairāk sapņotājs, nekā darītājs. Labi sastrādājaties ar cilvēkiem. Varat pateikt, ko cilvēki par Jums domā, ieskatoties viņu acīs. Jūs esat paranoiski greizsirdīgs, un tas noved pie biežiem strīdiem ar jūsu mīļoto. Dažkārt jūsu iedomas ņem virsroku pār Jūsu prātu.

30.

Jūsu dzimšanas dienas datums pastiprina Jūsu individuālismu, kas ir ļoti svarīgs, lai Jūs būtu laimīgs. Protat labi izteikties. Jums vienmēr apkārt ir daudz draugu. Esat atvērts un draudzīgs pret viņiem. Gadījumos, ja draugi Jūs pieviļ, tad esat stingrs pret viņiem, bet viņi par to Jūs mazāk nemīl. Jums ir labas izredzes gūt panākumus oratoriskajā mākslā. Varat būt labs aktieris, vai veidot labas mīmikas. Stāstīto Jūs atdzīvināt ar savu izteiksmi un tādēļ esat labs stāstītājs, vai arī variet būt labs rakstnieks. Jūs esat stingrs savos viedokļos, un vienmēr uzskatat, ka Jums ir taisnība. Sava rakstura dēļ, bieži esat izklaidīgs, tādēļ dažkārt nepabeidzat savus iesāktos darbus. Jums piemīt mākslinieka talants un Jūs varat būt ļoti radošs.

31.

Jūsu 31. datums dod Jums labas organizatora, menedžera spējas. Esat enerģisks un uzticams strādnieks. Esat veiksmīgs darījumu pasaulē. Jūs strādājat nopietni un aizrautīgi, daudz ko panākat. Jūsu pieeja darbam var būt oriģināla, bet bieži arī stūrgalvīga. Pēc dabas esat jūtīgs, bet slēpjat savas emocijas. Patīk noteiktība, un kārtība lietās, lai gan uz to bieži vien patērējiet pārāk daudz savs enerģijas. Piemīt praktisks prāts un esat atvērts iedvesmai. Jums patīk ceļot, un nepatīk dzīvot vienam. Iespējams, ka apprecēsieties ļoti agri, bet tas neietekmēs Jūsu atbildības sajūtu par ģimeni.

18 0 7 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv
Reklāma

Komentāri 7

0/2000

Sakuma domaju bus plika dir6ana, bet ne viss atbilst :) 21 ++

1 0 atbildēt

12. Es esu liekulis !?  emotion

1 0 atbildēt

patiesībā daudz kas atbilda, lai  gan tādām lietam neticu

0 0 atbildēt

5 Nu gandrīz viss atbilst man emotion

0 0 atbildēt

Es gandrīz iekliedzos cik ---patiesība par manu datumu!   Es varu apgalvot ka šitais nemelo!

0 0 atbildēt