1. latvis20 jau ir atbildējis.
2. Ja dzīvnieku pasaulē mātītes izvēlas tēviņus (tas, kas ir krāsainākais, lielākais, košākais utt.), tad cilvēku pasaulē sievietes ir tās, kas ģērbjas un krāsojas, lai tās pamanītu vīrieši (pielīdzinot dzīvnieku pasaulei, sanāk, ka vīrieši izvēlas sievietes). Lai arī sievietei būtu kaut kāda teikšana gēnu saņemšanā topošajam bērnam, ir parādījusies, lūk, šāda anomālija. Darbojas tā divejādi: psiholoģiski sieviete labprātāk atkal vēlēsies vērsties pie vīrieša, kas viņu spējis novest līdz orgasmam, un fiziski orgasma rezultātā muskuļu spazmas ļoti palīdz spermai virzīties dzemdes un olšūnu virzienā, tādējādi palielinot iespēju, ka tieši orgasmu sagādājušais vīrietis būs bērnu tēvs.
7. Mums fizikā mācija, ka tumšā matērija ir jebkas, kas neizstaro gaismu, piemēram cilvēks. Es varu saskatīt cilvēkus. Ja tā nav, sorry, tādi, lūk, mums ir fizikas skolotāji mūsdienās, kas mums sastāsta tādas lietas.
8. Ne vienmēr palīdz, taču, jā, daudzas slimības uzbur mūsu pašu galvas. Manuprāt, zinātniski diezgan izpētīta tēma.
9. Daudz kas ir iespējams, tikai "jāpaštuko" tie termodinamikas likumi. Jautājums ir - vai ar "izdalīt tvaiku" jāuztver izdalīto enerģiju? Tvaiks ir viela, kas sastāv vismaz no vienas molekulas. Kaut kas tajā formulējumā nav pareizs, jo tiek runāts par atomiem. Jebkurā gadījumā zinātne var viegli atbildēt uz šo jautājumu, ir iespējams vai ne.