sveiki spoki.drošvien visi zin google.com.un tagad fakti par google.com.spiediet plusu un iesakiet sociālos tīklos
fakti par google1
65
1
Katru sekundi googlē tiek meklēts aptuveni 40 000 reizes Kā jau mēs visi zinām Google ir viens no lielākajiem interneta milžiem visā interneta vidē, un to lieto visi un visur kur ir pieejams internets, arī Tu.
Meklētie rezultāti tiek parādīti izvērtējot aptuveni 200 faktorus Google rezultāti netiek parādīti nejauši, mājaslapas kas tiek parādītas tavos meklētajos rezultātos Google rūpīgi izvērtē izmantojot aptuveni 200 faktorus, kā piemēram satura svaigumu un kvalitāti.
Reklāma
Google nepārtraukti cīnās ar SPAMU Šis process ir neizbēgams, visi mājaslapu īpašnieki vēlas ierindoties starp augstākajām pozīcijām, daži mēdz izmantot visdažādākos neatļautus paņēmienus, kā apmuļot Google algoritmu ar mērķi iegūt savai mājaslapai augstāku pozīciju starp rezultātiem. Taču bieži vien tā nav tikai pozīcija, bet arī neatbilstošs saturs kādu mājaslapas īpašnieks vēlas parādīt apmeklētājiem, visbiežāk saistīts ar mērķi nopelnīt. Agri vai vēlu Google to pamana, visbiežāk tas ir automātiski, kā rezultātā šīs mājaslapas tiek ievietotas google melnajā sarakstā.
Googlei pieder vairāki domēni – Googlr.com, Gogle.com, Gooogle.com, kā arī 466453.com un citi. Visas šīs adreses ved uz Google.com Kāpēc tā? Tas ir saistīts ar to ka ļoti daudzi cilvēki kļūdaini ievada Google adresi. Jautāsiet kāds sakars 466453.com ar Google.com pavisam vienkārši, šāda adrese sanāktu ja vēlies ātrāk tikt google.com rakstot ar veco telefonu taustiņiem.
Google ir safotogrāfēts vairāk kā 8 000 000 km garumā ielas priekš sava produkta Google Maps Street View.
Reklāma
Google ir ieguvusi 24 jaunas kompānijas pa šo gadu vien Tas ir aptuveni 3 jaunas kompānijas katru mēnesi.
Google sākotnēji sauca par BackRub (angļu val. – muguras kasāmais). Tā tīmekļa vietnē bija rakstīts: « BackRub ir tīmekļa zirneklis, kas radīts, lai rāpotu pa tīklu». Jau kopš 2010.gada Google vidēji ik nedēļu iegādājas kādu uzņēmumu. Google pieņēma darbā tā pirmo pavāru Čārliju Ajersu (Charlie Ayers) 1999.gadā, kad uzņēmumā strādāja vien 40 darbinieku. Pēcāk Ajerss kļuvis par uzņēmuma ēdināšanas daļas vadītāju un pārraudzīja, kā strādā 150 darbinieki uzņēmuma desmit kafejnīcās. E-pasta pakalpojumu Gmail var izmantot ne tikai latviešu valodā, bet arī vairāk nekā 50 pasaules valodās – arī basku, velsiešu un telugu. 2004.gadā, kad Google kļuva par atklātu akciju sabiedrību (ar biržā nopērkamām akcijām), aptuveni 1 000 uzņēmuma darbinieku kļuva par miljonāriem. Viena no tiem ir masiere Bonija Brauna (Bonnie Brown), kura vēl 1999.gadā masēja darbinieku muguras par salīdzinoši pieticīgu samaksu. Google strādājušas arī kazas. 2009.gadā uzņēmums noīrēja aptuveni 200 ka, kuras vienu nedēļu ēda un mēsloja mauriņu ap uzņēmuma ēku kompleksu Kalifornijas štatā. Google dibinātājiem Lerijam Peidžam (Larry Page) un Sergejam Brinam (Sergey Brin) pieder vien 16% uzņēmuma. Tomēr šo 16% vērtība veido ap 46 miljardiem ASV dolāru (24 miljardiem latu). Uzņēmumā ir arī savs iekšējais žargons, piemēram, jaunos darbiniekus sauc «ņūgleriem», bet bijušos – par «eksūgleriem».