Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
2
77

Ceru, ka būs interesanti uzzināt vairāk par savu zodiaka zīmi!!

AUNS21 marts  20... Autors: Danīīīīīī Zodiaka zīmes.
1. AUNS. 21. marts – 20. aprīlis Valdošā planēta: Marss Stihijas elements: Uguns Metāls: Dzelzs Minerāls: Rubīns Dzīves mērķis: Rādīt citiem ceļu Pozitīvās īpašības: Auna zīmē dzimušajiem raksturīgs lepnums, pašpārliecinātība, izlēmīgums, loģika, iniciatīva un mērķtiecība. Auniņi ir godkārīgi, neatlaidīgi, drošsirdīgi, viņiem raksturīgs optimisms un nebeidzama enerģija. Negatīvās īpašības: Auniņi ir viegli aizkaitināmi, impulsīvi, ietiepīgi un īgni. Viņiem raksturīga tieksme uz pārspīlēšanu, kaislībām, viņi mēdz būt agresīvi un pat nelietīgi. Intereses, darbs, karjera: Auna zīmē dzimušie cilvēki ir vairāk darītāji kā runātāji. Viņi ir impulsīvi un parasti vispirms dara un tikai pēc tam domā par sekām. Auniņi ir brīnišķīgi organizatori, viņiem patīk iesākt jaunas lietas, vienlaicīgi aizmirstot par iepriekšējām. Viņi ir dzimuši vadītāji un līderi un vienmēr ir nerimstošas enerģijas pārpilni, kura šķiet, plūst tiem pāri malām.
VĒRSIS21 aprīlis  20... Autors: Danīīīīīī Zodiaka zīmes.
2. VĒRSIS. 21. aprīlis – 20. maijs Valdošā planēta: Venēra Stihijas elements: Zeme Metāls: Varš Minerāls: Smaragds Dzīves mērķis: Emocionāla un finansiāla stabilitāte Pozitīvās īpašības: Vērsim raksturīga ātra daba un izteikta lojalitāte un uzticība. Vērši ir laipni un devīgi attiecībās ar draugiem. Vēršiem ir raksturīga apņēmība, spēcīgs gribasspēks, praktiskums. Viņi ievēro likumus un viņiem patīk miers. Viņi ir ar mieru darīt visu, lai saglabātu pašreizējā brīža status quo drošību. Vēršiem raksturīga pacietība viņu mērķu sasniegšanā. Negatīvās īpašības: Stūrgalvība, spītība, iedomība, pašlepnums, pārmērīgs jūtīgums, pieķeršanās novecojušiem uzskatiem, pārliecībai, ieradumiem un tradīcijām. Intereses, darbs, karjera: Vērsīši ir sabiedriski, tāpēc viņiem labi padodas darbs ar cilvēkiem. Viņiem patīk māksla, literatūra, dejas un mūzika, teātris. Arī zinātne un tehnika. Visbiežāk šajās sfērās viņi arī izvēlas savu nodarbošanos.
DVĪŅI21 maijs  21... Autors: Danīīīīīī Zodiaka zīmes.
3. DVĪŅI. 21. maijs – 21. jūnijs Valdošā planēta: Merkūrs: Stihijas elements: Gaiss Metāls: Dzīvsudrabs Minerāls: Akvamarīns Dzīves mērķis: Izmēģināt mazliet no visa Pozitīvās īpašības: Dvīņiem raksturīgs dzīvīgums, darbīgums, godīgums, labsirdība un augstsirdība. Dvīņiem spēcīgi attīstīta intuīcija un augsts intelekts, ātra uztvere, jūtīgums, spilgta iztēle. Negatīvās īpašības: Dvīņi bieži vien ir vieglprātīgi, virspusēji, nepastāvīgi, var būt ne pārāk uzticami. Raksturīga pārsteidzība gan darbos, gan vārdos. Intereses, darbs, karjera: Dvīņiem ir ļoti plašs interešu loks un parasti viņiem ir spējas un talanti dažādās jomās. Dvīņiem parasti viegli padodas naudas nopelnīšana—viņi to dara it kā rotaļājoties... Taču viegli iegūtā nauda tikpat viegli arī tērējas. Dvīņi bieži vien nodarbojas ar dažādiem finanšu darījumiem. Viņi nevar dzīvot bez piedzīvojumiem un spēles elementa. Šo iemeslu dēļ Dvīņu materiālais stāvoklis ir ļoti mainīgs.
VĒZIS22 jūnijs  22... Autors: Danīīīīīī Zodiaka zīmes.
4. VĒZIS. 22. jūnijs – 22. jūlijs Valdošā planēta: Mēness Stihijas elements: Ūdens Metāls: Sudrabs Minerāls: Mēnessakmens Dzīves mērķis: Divkārša pārliecināšanās par visu un tuvība Pozitīvās īpašības: Vēži ir maigi, lēnīgi, nedroši un bikli. Saimnieciski ar noslieci uz taupību. Tai pašā laikā dzīva fantāzija apvienojumā ar pasivitāti. Pašpārliecināti, laba atmiņa. Negatīvās īpašības: Kurnēšana, nevērība, pasivitāte, bezprincipialitāte, reizēm slinkuma un noguruma viļņi. Intereses, darbs, karjera: Raksturīga interese par mākslu, mūziku, teātri, patīk braukt un ceļot. Vēži ir ļooti mērķtiecīgi.
LAUVA23 jūlijs  23... Autors: Danīīīīīī Zodiaka zīmes.
5. LAUVA. 23. jūlijs – 23. augusts Valdošā planēta: Saule Stihijas elements: Uguns Metāls: Zelts Minerāls: Kalnu kristāls, olivīns (peridots) Dzīves mērķis: Būt vadībā Pozitīvās īpašības: Lauvas labās īpašības ir lepnība, pašpārliecinātība, augstsirdība, laipnība, godprātība, izlēmība, kaislība, drošsirdība, bezbailība, uzticība, godīgums, atklātība, labsirdība, darba spējas, daiļrunība. Negatīvās īpašības: Lauva bieži vien mēdz būt augstprātīga, uzpūtīga, nekaunīga, kā arī tai mēdz piemist despotisms, tirāniska varaskāre un nodevība. Intereses, darbs, karjera: Lauvas zīmē dzimušie ir izteikti vadītāji un līderi, tie piemīt augsts prestižs un lauvas bieži ir autoritāte savas profesijas pārstāvju vidū. Vienmēr cenšas darboties pēc iepriekš sastādīta plāna, liekot lietā visu savu enerģiju.
JAUNAVA24augusts ... Autors: Danīīīīīī Zodiaka zīmes.
6. JAUNAVA. 24.augusts – 23.septembris Valdošā planēta: Merkurs Stihijas elements: Zeme Metāls: Misiņš Minerāls: safīrs Dzīves mērķis: Darīt visu pareizi. Jaunavas valdošā planēta ir Merkurs—dievu vēstnesis un darījumu aizbildnis. Jaunavas zīmē dzimušie ir izteikti praktiski dzīves reālisti, ar augstu, skaidru prātu. Pozitīvās īpašības: Jaunavai raksturīgs mierīgums, nosvērtums. Jaunavas ir pašapzinīgas, pieklājīgas, taktiskas un paļaujas uz savām labajām īpašībām. Jaunavai piemīt liela darba mīlestība un čaklums, apzinīgums, pat pedantisms. Jaunavai raksturīga spēja atrast izeju no jebkuras situācijas, piemīt lieliska domāšana ar filozofisku prāta spēju, padodas trāpīgi spriedumi, lieliskas analītiķa spējas. Negatīvās īpašības: Jaunavām raksturīgs iekšējs nemiers, neizlēmība, savtīgums, sīkumainība, neapmierinātība ar sevi un citiem, arī viltība un meli. Intereses, darbs, karjera: Jaunavas zīmē dzimušajiem raksturīgas intelektuālas spējas, viņi ir labi izpildītāji, administratori un organizatori. Viņiem labi padodas intelektuāli darbi—filozofija, filoloģija, pedagoģija, arī lietišķā māksla un amatniecība. Ja Jaunava ir pārliecināta par savām spējām, tad tā ir veiksmīgākā un radošākā no visām zīmēm. Jaunavas ir gudri un zinoši, parasti labi sava amata meistari. Dzīves mērķus sasniedz pakāpeniski—soli pa solim. Jaunavas ļoti mīl darbu, ir godīgas un pašaizliedzīgas.
SVARI24 septembris  23... Autors: Danīīīīīī Zodiaka zīmes.
7. SVARI. 24. septembris – 23. oktobris Valdošā planēta: Venēra Stihijas elements: Gaiss Metāls: Varš, alumīnijs Minerāls: Opāls Dzīves mērķis: Viegla dzīve bez sarežģījumiem Pozitīvās īpašības: Svari ir simpātiski, patīkami, laipni, labsirdīgi, taktiski, mīl kārtību. Viņiem ir labs līdzsvars starp iekšējo pasauli un apkārtējo vidi. Negatīvās īpašības: Svariem raksturīga nepastāvība, nelīdzsvarotība, arī iniciatīvas trūkums. Intereses, darbs, karjera: Svariem teorija ir stiprā puse. Viņiem ir plašs interešu loks un viņi ir talantīgi, taču neticot saviem spēkiem var palaist garām daudzas izdevības.
SKORPIONS24 oktobris  22... Autors: Danīīīīīī Zodiaka zīmes.
8. SKORPIONS. 24. oktobris – 22. novembris Valdošā planēta: Plutons Stihijas elements: Ūdens Metāls: Dzīvsudrabs Minerāls: Topāzs Dzīves mērķis: Triumfs Pozitīvās īpašības: Skorpions ir aktīvs un darbīgs, pašpārliecināts un lepns par sevi. Raksturīga apdomība, izlēmība, saimnieciskums un taupīgums. Parasti bagāta iztēle, kas savienojumā ar dvēseles smalkumu var sniegt lieliskus rezultātus, ja vien izdodas pārvarēt savas negatīvās īpašības. Negatīvās īpašības: Skorpioni ir viegli uzbudināmi, kaprīzi un paštaisni. Raksturīga viltība, divkosība, rupjība un nekaunība. Skorpioni bieži noslēdzas sevī, ir atriebīgi, tai pašā laikā kaislīgi un izteikti seksuāli. Intereses, darbs, karjera: Skorpioni ir materiālisti un mistiķi. Labi padodas darbs zinātnē, ir lieliski ārsti un ķirurgi.
STRĒLNIEKS23 novembris  21... Autors: Danīīīīīī Zodiaka zīmes.
9. STRĒLNIEKS. 23. novembris – 21. decembris Valdošā planēta: Jupiters Stihijas elements: Uguns Metāls: Alva Minerāls: Tirkīzs Dzīves mērķis: Izmainīt pasauli Pozitīvās īpašības: Strēlnieki ir enerģiski, jautri, dzīvespriecīgi, atvērti visam jaunajam un apkārtējiem, godīgi un taisnīgi. Visaptveroša tieksme pēc brīvības, neatkarīgas un patstāvības. Strēlnieki ir nelabojami optimisti. Labs organizatorisks talants. Negatīvās īpašības: Strēlnieki bieži vien ir neapdomīgi—vispirms dara un pēc tam domā. Viņiem patīk pārspīlēt, izklaidēties—viņi ir dzīves baudītāji. Intereses, darbs, karjera: Strēlnieki vienmēr ir kustībā un viņi alkst iepazīt, uzzināt, izpētīt. Tāpēc viņiem vislabāk ir piemērots darbs, kas saistīts ar ceļojumiem, darbs plašsaziņas līdzekļos, darbs brīvā dabā vai filozofiska rakstura nodarbes. Strēlniekiem labi padodas tieslietas un viņi ir lieliski juristi.
MEŽĀZIS22 decembris  20... Autors: Danīīīīīī Zodiaka zīmes.
10. MEŽĀZIS. 22. decembris – 20. janvāris Valdošā planēta: Saturns Stihijas elements: Zeme Metāls: Rūda Minerāls: Granāts Dzīves mērķis: Būt apbrīnotam Pozitīvās īpašības: Mežāžiem raksturīga izteikta godkāre, centība, neatlaidība,, izturība un pacietība, labas darba spējas. Mežāži ir saimnieciski un taupīgi, ar tendenci uz skopumu. Tieksme pēc neatkarības un patstāvības, veselīgs pašlepnums. Negatīvās īpašības: Mežāži ir diezgan lieli egoisti, viņiem raksturīga mantkārība, skopums. Nereti izpaužas varaskāre, viltība, neuzticēšanās un cietsirdība. Mežāžiem neapmierinātība ar kaut ko ir pašsaprotams dzīves stāvoklis. Intereses, darbs, karjera: Par cik Mežāži ir godkārīgi un praktiski cilvēki, tad viņus bieži var sastapt varas struktūrās, politikā un citos vadošos amatos, jo tieksme pēc varas un personīgo interešu īstenošanas ir Mežāžu dabisks stāvoklis. Turklāt, ņemot vērā Mežāžu pašpaļāvību, pašpārliecinātību, neatlaidību un izturību apvienojumā ar lieliskām prāta spējām, viņi tur labi iederas un gūst panākumus.
2
77
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [7]
Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 26.03.11 15:43
 
11
0

Nezinu, kā citiem, bet par lauvām visur viens un tas pats - iedomīgas, pašpārliecinātas, grib visu kontrolēt... kā vienmēr :D

superiigaaa avatars
Medaļa RecidīvistsMedaļa KallaMedaļa Soarkana Rūžeņa
  superiigaaa 08.07.13 21:27
 
6
0

ja godīgi man Mežāzim neatbilst -_- :D neesmu vsm katrā ziņā godkārīga u.t.t.

chubaak avatars
Medaļa TeamworkMedaļa JubilārsMedaļa Sertificēts spoks
  chubaak 08.07.13 15:55
 
5
0

atbildot uz W A S P komentāru " Nezinu, kā citiem, bet par lauvām ... " Tas pats par mežāzi

Helllen avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa ZebraMedaļa Panda
  Helllen 20.07.15 18:37
 
5
0
Ļoti tieš raksturojums. Man patika
mjaaaww avatars
Medaļa JubilārsMedaļa SākumskolnieksMedaļa Kalla
  mjaaaww 11.08.15 11:48
 
5
0
atbildot uz chubaak komentāru " Tas pats par mežāzi "Bet taisnība vien ir
Danīīīīīī avatars
Medaļa Sertificēts spoksMedaļa Pilnu klēpi tulpēmMedaļa SEO
  Danīīīīīī 26.03.11 15:44
 
4
0

atbildot uz Malikah komentāru " Nezinu, kā citiem, bet par lauvām ... " Gān jav nav tik traki :D

Anonīms
Daniiis 12.04.18 21:41  
 
0
0
Kurš vēl ir lauva