Jūtīgām dvēselēm vakara stundās labāk nelasīt!
Vēl pēc nāves...21
Vairākas cilvēka ķermeņa funkcijas turpinās minūtes, stundas, dienas un pat nedēļas pēc nāves. Liekas neticami, bet ar ķermeni vēl pēc tam daudz kas notiek...
1. Aug mati un nagi
Tas gan ir drīzāk tehniski, nekā pēc būtības.Organismā neveidojas jauni audi, bet āda zaudē mitrumu, audi izžūst, un , izmērot matu garumu, tie būs garāki kā nāves brīdī..
2. Smadzeņu aktivitāte.
Viens no mūsdienīgu tehnoloģiju blakus produktiem ir robežas izplūšana starp dzīvību un nāvi. Smadzenes var vairs nefunkcionēt, bet sirds turpinās sisties- to izmanto orgānu transplantācijā. Ja sirds apstājas un nav elpošanas, ārsti paziņo par nāvi, bet smadzenes vēl īsu brīdi tehniski vēl ir dzīvas. Smadzeņu šūnas vēl cenšas kaut kur izraut skābekli un barības vielas dzīves turpināšanai tik izmisīgi, ka tas noved pie neatgriezeniskiem bojājumiem, pat, ja sirdi izdodas atkal iedarbināt. Noteiktos apstākļos vēl ar īpašu medikamentu palīdzību šo periodu var pagarināt. Ideālā gadījumā tas var palielināt ārstu izredzes izglābt cilvēku.
3. Adas šūnu augšana.
Tā ir vēl viena funkcija, kura pārtrūkst ar dažādu ātrumu. Ja asinsrites pārtrūkšana nogalina smadzenes ļoti ātri, citām šūnām nav vajadzīga nepārtraukta apgāde. Ādas šūnas, dzīvojot ķermeņa ārpusē, ir pieradušas saņemt to, ko var procesā, kuru sauc par osmozi, un var nodzīvot vēl vairākas dienas.
4. Urīna izdalīšanās.
Mēs uzskatām, ka urīna izdalīšana ir vadāms process, bet tā nav. Mēs nedomājam par to, jo noteikta smadzeņu daļa atbild par šo funkciju. Tas pats smadzeņu apgabals atbild par elpošanu un sirdsdarbību. Ja cilvēks ļoti stipri piedzeras, tā smadzeņu daļa, kura notur pūsli noslēgtu, atslēdzas, un ...nu ja, es ceru, ka neviens cilvēks šādā stāvoklī nav gulējis uz Tava dīvāna! Tā kā šis smadzeņu apgabals atbild arī par elpošanu un sirdsdarbību, vēl lielāks alkohola daudzums spēj atslēgt elpošanas un sirdsdarbības regulāciju, un tas jau var beigties visai slikti.. .
Kaut arī līķa muskuļi sastingst, tas nenotiek momentāli. Uzreiz pēc nāves muskuļi atslābst, un izplūst urīns.
5. Defekācija
Arī spēcīga stresa brīdī organisms atbrīvojas no atkritumiem. Vienkārši atslābinās noteikti muskuļi un... kā saka, cilvēciņš no bailēm apd*****. Bet pēc nāves to visu vēl veicina gāzes, kuras rodas organisma iekšpusē. Tas var notikt vēl vairākas stundas pēc nāves. .Atceroties, ka auglis mātes miesās arī kaut ko tādu dara, vēl peldēdams augļa ūdeņos, var teikt, ka tā ir pirmā un pēdējā lieta, ko cilvēciņš paveic.
6. Gremošana.
Izrādās, ka mirstot cilvēks ne tikai atbrīvojas no pārstrādātā, bet to vēl ražo. Cilvēka ķermenis ir mājvieta vēl citiem organismiem, daudzi no kuriem ir mums derīgi. Baktērijas mūsu zarnu traktā palīdz sadalīties barībai un padara daļu gremošanas darba. Tas turpinās vēl pēc tam, kad cilvēks jau ir atstājis šo pasauli. Vēl citas baktērijas ražo gāzi, kura palīdz tam, kas iekšās veidojas, izkļūt ārā.
7. Erekcija un ejakjulācija.
Kad sirds beidz sūknēt asinis pa visu ķermeni, asinis savācas viszemākajā iespējamajā punktā. Reizēm cilvēki nomirst stāvus vai guļot uz vēdera. nu saprotams, kurā vietā savācas asinis...Ne visi cilvēka ķermeņa muskuļi nāves brīdī atslābst. .Kalcija joni atsevišķa tipa muskuļu šūnas aktivizē. Pēc aktivizācijas šūnas iztērē enerģiju. Tas arī izraisa šo efektu.
8. Muskuļu kustības. Kaut arī smadzenes nomirst, citi nervu sistēmas apgabali var būt aktīvi. Tas var izraisīt muskuļu raustīšanos un spazmas vēl pēc nāves. Ir liecības par krūšu kustībām pēc nāves.
9. Skaņas.
Gāzes ķermeņa iekšpusē un muskuļu pēcnāves sastingšana, ieskaitot tos, kas darbina balss saites, var izraisīt baisas skaņas, kuras nāk no mirušā ķermeņa. Reizēm ir gadījies, ka kāds tādas skaņas dzird.