Dažādi dīvaini veidi kā vēl bez tā dzeršanas, to var lietderīgi pielietot.
Un kā tu lieto šņabi?!44
Lai, cik dīvaini neliktos, taču pievienojot nelielu daudzumu šņabja savam šampūnam, tu vari aizmirst par taukainiem matiem uz mazliet ilgāku laiku kā mazgājot tos ar parastu šampūnu. Un neuztraucies, tavi mati nesmirdēs pēc bāra.
Lai puķes, kuras tu turi vāzē tik ātri nenovīstu, tu vari ūdenim, kurš atrodas vāzē pievienot dažus pilienus šņabja un pāris tējkarotes cukura, tas puķēm ļaus saglabāties ievērojami ilgāk.
Nevienam nav noslēpums, ka plāksteri, kurš ilgi stāv uzlīmēts uz brūces ir ļoti sāpīgi noņemt, taču uzpilinot uz vates gabaliņa šņabi un ''pabraukājot'' ar to pa plāksteri tas nonāks nost ļoti ātri un bez īpašas piepūles.
Lai gan problēmas ar indīgajām efejām Latvijā nav novērotas, taču ārzemēs daudzviet tās ir kā mums nātres tikai, iespējams, ''mazliet'' spēcīgākas sāpes šie augi sagādā. Taču, ja arī tev kādreiz gadās saskarties ar šo augu un pa rokai ir šņabja pudele - uzlej uz savainojuma vietas šņabi. Šņabis ''uzņemsies'' gadrīz visas efejas radītās sāpes.
Aukstumpumpa? Ilgi nē, jo, ja tu ar vates kociņu, kurš pamērcēts šņabī ''pakutināsi'' savu pumpu, tā izzudīs daudz ātrāk.
Arī medūzu radītos dzēlienus ir iespējams uz laiku ierobežot - uzreiz pēc saņemtā medūzas dzēliena ir jāsniedzas pēc šņabja (ja nav aptieciņas) un nevis, lai to dzertu, bet lai to uzlietu uz dzēlieniem. Šņabis apsorbēs iegūtās traumas un ir iespēja izbēgt no lielām brūcēm, taču ievainojumu nesadziedēsi tikai ar šņabi.
Skapī ilgi nostāvējušās drēbes nelāgi ož? Nekādu problēmu - šņabja aromāts ir tik spēcīgs, ka tas gan nogalina visas savairojušās baktērijas uz drēbēm, gan arī novērš nepatīkamo smaku. Ielej šņabi smidzināmajā pudelītē un apsmidzini drēbes, pēc tam izkar tās žāvēties.
Atbrīvoties no nevēlamām nezālēm var arī bez ķīmijas vai ravēšanas - pudelītē sajauc nelielu daudzumu šņabja, šķidrās ziepes un ūdeni un izsmidzini to uz nevēlamo zāli. Augi nokaltīs un jauni tik drīz vietā neradīsies.
No galda, krēsla vai kādas mēbeles noplēsi uzlīmi un tā tomēr nenoplēsās pavisam? Nekādu problēmu, neliels daudzums šņabja un ūdeņa uz virsmas un no uzlīmes vairs nebūs ne smakas!